ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 08:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   havuzlu park-3 başka yer tanımam
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIIDoGuSIIII

IIIIDoGuSIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:36:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
zuhahahaha didi üstünede ben 1000 cc vercem bi daha chatcity e girmesin  

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:40:18sohbet oyun linki
Dooş kanky :))))))    Bırak Alayı 5 para Etmes Bunların zuahahah

IIIIDoGuSIIII

IIIIDoGuSIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:42:24sohbet oyun linki
olsun kanka ne demiş MErve bis havuzlu 3 te mutluyus..bırak kanka onlar orda mutlu zuhahaha dokanmayın zavallılara ağlarlar mağlarlar şimdi al başa bela

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:47:05sohbet oyun linki
zuhahhahahha buradanda hortliyim  buyrun https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=318  disco-1 in farkı 

≈≈ ĈŁUß˚˚ĎįŜĊǾI 0;˚ǾИ€ <ĎįŜĊǾ˚˚№-1> ≈≈

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 10:20:10sohbet oyun linki
LEM 3,5 YILDIR CC ÜYESİYİM DAHA HVZLU PARK3 E ADIM ATMIŞ DEĞİLİM

volkybeyaw

volkybeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 10:57:21sohbet oyun linki

ben havuzlu parka gitmem ama harbi yuh yane... siyahınzindan demişki;havuzlu park sakinleri buraya!!!!! hic havuzlu parka gitmemiş olanlar neden atlıyor!! harbi boş konuşuyorsunuz.... tamam abi en buyuk mekan sizinki(neresi bilmiyorum), en gusel dostluklar siz de var, siz olmasanız cc olmaz da!!neden bu sayfayı böle bi mahfettiniz onu anlamadım!!!Bi de dersiniz ki sen neden atlıyosun madem havuzluyla işin yok?? NE BİLİYİM ABİ ATLAYASIM GELDİ BİRDEN

bu arada bi şey daha söyliyim mi;

ÇOK ARTİZSİNİZ

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 11:54:12sohbet oyun linki
öyleyissdir huyumuss kurusun

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 00:58:29sohbet oyun linki

Arkadaşlar ben Havuzlu Park 3 te takılıyorum. Şimdi baktım da burası bizi eleştirenlerin ortak noktası olmuş.Biz kalkıpta başkasının mekanına laf etmedik.O siyahinzindan arkadaşımızın kendi şahsi fikridir ve kimsenin kalkıpta onu eleştirmesine hakkı yoktur.Şöyle yazdıklarınıza bir baktım da hep aynı kişiler ve aynı sözler.Neden arkadaşlar.?Havuzlu Parktakiler sizin babanızı veya sevdiğiniz birisini mi öldürdü...Soruyorum eğer bööle bişi varsa ispat da edersiniz umarım...Ben bu çirkince yapılan eleştiriye bir anlam veremedim...Madem bizim iyi olmadığımızı düşünüyorsunuz o zaman boş laflarla eleştirmeyin herkez kendi mekanında kendi muhabbetine baksın...Değil mi ama.Havuzlu Park 3 teki arkadaşlar bir gün olsun Disco 1 veya her hangi bir mekan hakkında kalkıpta Aman orası kadar iğrenç bir mekan yok gibi veya bu tarzda konuşmalar yapmış mı araştırın ve ispatlayın o insanı bu konuda insiyatife şahsen davet edicem söz veriyorum...Şimdi Disco 1 deki arkadaşlar diyecek ki zaten bizi kimse eleştiremez.Bunu söyleyeceklerini sezebiliyorum.Ben de şöyle bişi söyleyeyim; madem büyüksünüz madem ortamınız çok güzel.O zaman hiç bir mekan hakkında yorum yapmayın ve o ortamdakileri kendinize düşman etmeyin...He bi de mervexulu arkadaşımıza cc teklifi yapıpta onu rencide eden arkadaşlarımıza sesleniyorum...Paranız varsa ne olmuş yani.İlk önce insanlığı kardeşliği öğrenin ondan sonra konuşun.Para herkesde var mevzu o deil.Para her zaman bulunur ama insanlık parayla satın alınmaz...Umuyorum bu mesaja tepki vermezsiniz...En azından ben kimse gibi mekan eleştirmedim... Sonuçta Hepimiz Kardeşiz...Şu 3 günlük dünyada inanın hiçbir şey için kimseyi kırmaya değmez...Hepinizi seviyorum...Kendinize ve muhabbetinize iyi bakın... Allah a emanet olun...

Saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir