ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 22:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Birisi evanescence555 e dur desin!!!!!
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 19:22:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Öncelikle selamlar.

Sanıyorum burada anlatılmak istenen husus birisinin özel ilişkisinden dolayı bir şekilde ajanlık alması ve bunu kendi çıkarları için amaçlı kullanması.

Burada yıldız seçimlerinde belli kriterler olduğunu, bu kriterler içinde olanları bir bir yazdık defalarca. Yeniden yazmak bu forumu açan kişiye hakaret olacağından yazma gereği görmüyorum. Yalnız o kriterler içerisinde kesinlikle bayan olmayacak diye bir kural koymadık...

Kişi ister yıldız olsun, ister yıldızsız olsun, isterse forumu açan kişi olsun; kesinlikle birisine hakaret etmek ceza gerektirici bir sonuçla bitecektir. Sen birisine "Kaşar" tabirini kullanırsan bu tabirden dolayı dolaylı veya ilk elden ceza alırsın. Akabinde bunun üzerine sen görürsün diyerek kendince bir loca oluşturup bu locayı kullanmaya kalkmak ise muhalefet etiğinde olmayacak bir yapılanmadır. Bunun için tarihten örnek vermek bile manasız. Yanlış olan birisine "kaşar" tabiri ile aşağılamaya yönelik yazımdır. Bu gibi yazımları tasvip etmiyoruz. Etmeyeceğiz. Siz ne kadar bu şekilde locasal çalışma yapasanızda...

Uzuvla iş yapıldığını sananlara!

Sürekli bir suçlama atıl şekilde dolaşıyorum fakat bunlara cevap vermeye bile gerek görmüyorum. Halen de görmüyorum fakat biraz yordam oluşturmayı uygun buluyorum. Şunu anlamak lazım öncelikle. "Kişinin özel hayatı kişinin kendi tasarrufundadır." Başkalarının onu araştırması veya bir şekilde bundan dolayı mesnetsiz menfaat bekleme çabası Birinci Dünya Savaşı ile birlikte "Ege Denizine Gömüldü" diye anımsıyorum. Gömülmedi ise demekki hala bir kaç tekne kazıntısı var demektir. En kısa zamanda, alan terbiyeye davet edecek bir kendi üniter yapısında oluşacaktır. 

Prim amaçlı çaba güzeldir. Rekabet ortamının oluştuğu her alan mümkün olan en iyi demokrasiye haizdir. Fakat bunun bazı kurallar çerçevesinde olması önemlidir. Hem kişisel gelişim hemde ahlaki yaşam standardına uygun olmak adına bunun olması görünmez yaptırımdır. Bunu yapamayan, siyasette de olsa her zaman kaybetmeye mahkumdur. Bunun örneklerini Türk siyasetinde bile görüyoruz. Amaç kişisel siyaset ve loca çabası ise bunun için birilerinin uzuvlarını kullanmaya veya onu görmez gözlerle dikizlemeye! gerek yok. Çünkü genelde işler uzuvla yapılmaz.

Saygılarımla,

SeytanTuyuu

SeytanTuyuu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 20:01:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar,

Yazılanların hepsini okudum.Yorumlar iki kısma ayrılmış.Ceza yaptırımını uygulayan tarafın savunucuları ve mağdur olduğunu söyleyen taraf.Konuya açıklık getirebilecek tek kişi haricinde herkes kendi fikirlerini yazmış.Suçlu sıfatı takılan yıldız ajanımızın bu sessizliği mağdur olduğunu iddaa eden tarafca suçunu kabul etme olarak değerlendirilsede ben bunu saygınlığın göstergesi olarak yorumluyorum.Hemde bu tutumunu yapılan saldırı biçimindeki yorumlara karşı göstermesi takdire değer bir davranış.

Kullanılan kelimeye gelince ; kötü anlam taşıdığını söylemek zor.Fakat günümüzde kelimeler ilgisiz anlamlarda kullanılmakta.İlgisiz ; kötü anlamları da içermektedir.Cezaya maruz kalan kişi elbette kötü anlamıyla kullanmadığını ileri sürmekte.Onun savunucuları da bunu ispat etme çabası içerisinde.Lakin hangi anlamda kullandığını orada bulunanlar dahil kullanan dışında kimse bilemez !

Yıldız ajanımız o an o kelimeyi ahlaki kurallara aykırı şekilde yorumlayarak ceza uygulamasında bulunmuştur.Ben ajanın yorumuna katılınması fikrindeyim.Yıldız ajan seçimini yapan kişilere güvenerek kişisel sorunlarını görevine yansıtmayan bireyleri seçeceklerini düşünüyorum.Bu konuda titiz davrandıklarına inanıyorum :))Ayrıca bu tür yorumlar kimseye birşey kazandırmaz ve bu yorumlar sonuç getirmez.Tekrarlıyorum ; bu ceza yıldız ajanın kendi yorumudur bence buna saygı duymak gerekir..

Saygılar.

Rafaelll

Rafaelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 22:32:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

N_O_A konuyu yakından takip etmişsin tebrik ederim ama olay sana yanlış yansıtılmış.. NOA yıldızlarından EVANESCENCE555bu olay hakkında hala susmaktadır kendisi ve kendisini destekleyen arkadaşarı haksız olduklarını bilerek hala birşeylerin peşindeler. Yıldızınız OLAN  EVANESCENCE555 e kaşar kelimesi kullanılmamıştır kendisi kaşar kelimesini kendisine söylendigini zannetdi ve üzerine aldı. ama fakat o sırada verdigi 10 dakikalık ceza ortamı gerip buralara kadar olay taşınmıştır. YILDIZ seciminde belli kriterlerin oldugunu savunuyosun peki evanescence555 bu kriterlere ve kurallara uyuyomu? N_O_A istediginiz takdirde LOG lar mevcut olup tarafınıza ulaştırılacaktır.  SAYGILARLA      

Rafaelll    xMagnumx

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 22:36:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yakın takipçidir kendisi...(Takip ettiği kişiye bağlı ama...)

Bir de metinleri başkasına yazdırmasa...

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 23:24:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Eva burda yıldızı  gercekden hakeden bir arkadaşımızdır.   kime kullanıldıgınında önemi yokdur...... ki zannetmiyorum evanın kendi üzerine alındıgını bu kelimeyii o sadece bu kelimenin yanlış oldugundan vermişdirr cezayı herkez konuşdugu kelimeye dikkat etse cezada almaz alırsada bunun için burda bu kadar laf edemez......

10 DK BU KADAR ÖNEMLİYSE KLAVYEDEN CIKACAK HER LAFA DİKKAT EDİLMESİ DİLEGİYLEE

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 20:31:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yedi sayfa boyunca yazılanları okudum ama sonuç olarak bu gibi başlıklarda srgilenen aynı tutum burda da var. Bazıları ajanların  karsısında verip veriştiriyor. bazıları ise körü körüne destekliyor. Mesele her ne ise tarafların bunun üzerinde konusması ve eğer var ise bir yanlış anlama sorunun basit bir özürle bile çözülmesi gerekirdi. ortalığın bu kadar karıştırılmasına da bence gerek yoktu. ama benim anlamadığım nokta tarihte ege denizine döktüğümüz "mesnetsiz menfaat çabalarının da olması hadisesidir" konuyla ilgili bir açıklama yapılırsa sevinirim...

NaRCo

NaRCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 17:16:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HerKes Almış ßir YoL Gidiyor O Ole Diyor ßu ßöle Diyor.ßurda Namuslu Duran Değil Ne Kadar Cok Tip Vip Alan Kişi Warsa O Yıldız Alıyor.HakEdenLer Değil..ßunLarı Kendileride Cok İyi ßiliyor.FazLa Söze Gerek Yoqh.

SaLLcHa

SaLLcHa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 17:52:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evanescence555 dur !!!

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 13:58:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birisi evanescence555 e dur desin!!!!! 
 Baslıgımız bu : )

Aşırı! gereklı tartısılması gereken bır konu.Benımle Beraber 136 kısı bu konu hakkında yorum yaptı...

Yazık...

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 17:04:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

Yakın takipçidir kendisi...(Takip ettiği kişiye bağlı ama...)

Bir de metinleri başkasına yazdırmasa...

abicim koptum

bir de arkdaşlar olayı tam bilemiyorum,logları da göremedik...

olayla ilgili ne söylesem yalan olur...

ama arkadaşlar şunu söylemişler; evayı herkes tanır eski userlardandır gibi...eski kavramı önemli burda:)kime göre eski?ben yaklaşık 1,5 yıldır giriyorum cc ye.bana göre eski değil mesela...bir gün prangaxx in odasında evayı gördüğümde,zamanını tam hatırlamıoyrum,yeni üyeydi o zamanlar.kimliğinde sarışın mavi gözlü hoş bi resim vardı..içimemi doğdu nedir,çalıntı kesin bu resim dedim...sonra uzun bi süre girmedim cc ye bi baktımki eva,yine resim koymuş,esmer güzel bi hatuno eski fotoğrafı çalmadığım için çok kızdım kendime...bi kerede plajda akkoyun nickli biri vardı bi arkadaşımız nicki telafuz ettiği için ilk cezasını almıştı

evayı bu kadar tanırım...ısrarla tanıyan tanır diyenlere duyurulur

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir