ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 20:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   ŞİMDİ PARTİ ZAMANI... EVET ARKADAŞLAR VARMI PARTİYE GELEN?:))
 <<12 3456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:04:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar;

Bu önemli bir konudur :) Eğer katılımcı sayımız yüksek olursa bu organizasyon yapılacak... Ayrıca sadece bununla kalınmayacak çok daha güzel sosyal aktiviteler düzenlenmeye başlanacak.. Sizlerin katılımı çok önemli. Bir kaç arkadaşımızla bunu konuştuk ve hepsinin dertleri ortak bir konu üzerine yoğunlaşıyor. Chat City ailesi çok geniş bir aile. Neden peki diğer mevcut sitelerdeki gibi bizlerde değişik aktiviteler yapamıyoruz.

Biz Radio Chat City Dj leri olarak hep beraber oturduk ve biraz düşündük bu tarz aktivitelerin Chat City için artısı ne olacak eksisi ne olacak.

Şöyle bir kanaat getirdik sizlerde takdir ederseniz eğer. Bu tarz aktiviteler biz chat city üyelerini daha çok bir araya getirecek ve daha çok dostluk kavramı içerisinde bütünleştirecek. Böylece şuan mevcut olan dostluk gruplaşmaları dışında herkes birbiriyle samimiyet ve dostluk  kuracaktır.

Neden şu kırgınlıkları veya dargınlıkları bir kenera bırakmıyoruz. Nede hep beraber birşeyler yapamıyoruz. Kavga gürültü olmadan, ağız dalaşı olmadan, şu koskoca chat city dünyasını neden şu karşımızda duran plastik bir kutunun içine hapsediyoruz ?

Sizlerden destek bekliyoruz bu yönde katılırsanız beni ve dostlarımı çok memnun edeceksiniz.

Kaybımız nedir ? Eğlence, sıcak dostluklar, muhabbet..

Kazancımız nedir ? Eğer katılmayarak bir kazanç elde ediliniyorsa lütfen yazın...

Saygılar.

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:08:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dodimmmmmmmmmm (mercan dede) Kesinlikle katılıyorum sana  Kazanc; dostluk, eğlence.....Ben varım

LordOfTheArarat

LordOfTheArarat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:16:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Organızasyondan en az 2 hafta once haberdar olursam gelıcem... Bılenınız varsa ben cok uzakta yasıyorum ama sırf bırarada olmak ıcın aradakı mesafenın hıcbır onemı yok atlar gelırım... Saygılar...

kardelenaskperisi

kardelenaskperisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:18:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

gerçekten çok hoş bişey olur ama ben 3 ay önce ccyi bıraktım arkadaşımın isteği üzerine foruma yazıyorum.ccdeki arkadaşlık aşklar yalan arkadaşlığıda yaşadım aşkıda yaşadım. şimdiki arkadaşlar böyle eğlenceleri kaçırmayın. hepinize iyi eğlenceler. çok iyi düşünmüşsünüz arkadaşlar

benden bu kadar...

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:28:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hürroşum harika bir fikir eğer böyle birşey gerçekleşirse bende gelicem

06ilker

06ilker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:44:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ABİ SÜPER FİKİR YA MANYKAOLUR BE BENDE VARIM...... BENSİX PARTİ OLMAZ..........

sebish

sebish resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 18:45:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bence de harika bi fikir hatta geç kalınmış bi fikir.eğer bööle bi organizasyon olursa gelmeyi çok isterim.eminim çok eğlenceli olur.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 00:16:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
      Tamam parti yapalım... Siyasete atılalım... Beni Reis-i Cumhur yapın... Şaka maka bir yanada bencede çok hoş olur yaa... Mercanım şu işe ciddi anlamda bir el atsan, bir konuşsan Bengline ile, abişinde kafasında idi biliyorsun. Ne dersin hıh? Beni kül kedisi yapın...

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 01:05:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir toplanmadığınız eksikti...

Toplanın da ,

Birbirinizi real de görünce kaçacak yer aramayasınız sonra...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 01:38:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Prangoşumm... Senin davetiyen altın yaldızlı olacak canım... Ynına birde horoz koyacağım. (Anadolu da bazı yörelerde, köy ağalarını horozla düğüne davet ederler.) Şahsen seni görünce kaçmayacağım...
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir