ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 10:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   BESIKTASLI SEN ANLATILAMAZSIN
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MAAFFAAYY

MAAFFAAYY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 17:16:45      BESIKTASLI SEN ANLATILAMAZSINsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Benden seni anlatmamı isteselerdi;

Önce bir yürek çizerdim kocaman. Sonra içine bir dünyayı sığdırabilirdim. O sınırsız sevgi deryasında taşar, sular seller olurdun. Irmaklar olurdun, pınarında çağlayan. Yatağına sığmaz, taşar taşardın. Yüreğindeki vefa seviyesinden.

Benden seni yazmamı isteselerdi;

Sabahlara kadar yazardım. Ama ne kelimeler yeterli kalırdı. Ne noktalı virgüller. Çünkü anne sevgisi kadar kutsal olan bu sevdan. Karşılıksız, çıkarsız. Kayıtsız şartsız. Öylesine saf, öylesine duru, öylesine berrak ki. Her türlü cefaya göğüs verirdin. Annenin ak sütü kadar helalinden.

Benden seni çizmemi isteselerdi;

Beyazın üzerine siyahı çizerdim. Bilirdim en karanlık günlerinde dahi bu yola her pahasına baş koyduğunu. Bilirdim kabusların ardında korkusuz, tek yürek olduğunu. Asla pes etmezdin bilirdim. Tıka basa yola çıkarken gemi, Beşiktaş iskelesinden.

Benden sana beste yapmamı isteselerdi;

Önce seni dinlerdim Kadıköy’den, açıktan. Alayına giderken kürdili hicazkar makamından. En güzel güfteleri yazan da, en anlamlı besteleri söyleyen de sen. Bir elin parmakları kadardı oysa sayınız. Saraçoğlu’nu Kartal gol gol diye inletirken.

Benden seni kıyaslamamı isteselerdi;

Aramazdım. Bir eşini daha bulamazdım milyonların içinden. Her türlü güzelliğin yanında, her türlü çirkinliğin karşısında sen. Nasılda pırıldardı gözlerin. Ağaçlı yoldan mabedinin kollarına koşarken. Beşiktaşlı olmasam. Anlayamazdım.Bir dost, bir arkadaş, bir anne kadar sevecen alnından öperken. Beşiktaşlı olmasam. Böylesine içten ağlayamazdım.

Ölesiye sevmek nedir deseler bana;

Önce seni söylerdim. Tribündeki yerini koşulsuz dolduran. Yağmuru, çamuru, yazı, kışı senin yüreğinde tadardım. Dört mevsim sevdiğinin yanında o’dur. Sahadaki Beşiktaş’a gönül bağını haykırırdım sonra. İşte derdim onun bakış açısı budur.

Beşiktaşlı olunmaz.

Beşiktaşlı doğulur.

artemissss

artemissss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 20:41:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu sevda sıgmadı yürege , yelkovan sensiz gitmedi bi adım ileriye , bi ömür yetmiyor ulan seni sevmeye !Yüreğinde karşılıklı Siyah - Beyaz cekmenin tadını anlaya bilirmisiniz ?hayatı Siyah - Beyaz renklendirmenin asilligini bile bilir misiniz ?en güzel filmler sinemalarda ki yerlerini almısken , herkes konserlere akın ederken , sehir kollarını acmıs sizi beklerken Baba Hakkı nızın , Şeref Bey inizin kabrini ziyarete gitmenin bize
kazandırdıgı huzuru anlaya bilir misiniz ?
hayatı Siyah - Beyaz üzerine kurmak ne demek , siz bilir misiniz ?tüm kirliliklerin icinde Beyaz ı yüreginde sarıp sarmalayıp saklamanın sevdasını tada bilir misiniz ?herseye ragmen ; BEŞİKTAŞ ULAN ! diye haykırırken elde ettigimiz
hazza anlam getire bilir misiniz ?
pardon ama..Siz ; Beşiktaşlıyım ! demek nasıl bi duygudur , gururdur.. Siz ;
Beşiktaşlıyım ! demenin bize kazandırdıgı mutlulugu , huzuru anlaya bilir misiniz ? biz anlatamıyoruz , yasamakla yetinmiyoruz !
Siz ; Bi kere olsa gözlerimizde ki hırsı görseniz , yüregimizde ki sevgiyi bi dirhem tada bilseniz.. birisini sevdiginize kendinizi inandıra bilir misiniz ?hic bi beklenti ve cıkar söz konusu olmaksızın tribunde BEŞİKTAŞ ! diye bagırırken kol-kola girmis yüreklerin tarifini yapa bilir misiniz ?pardon ama..Siz ; tribunde rakibe basmanın , cizgiden top cıkarmanın , yüreginle tam saha pres uygulamanın ne anlama geldigini bilirmisiniz ? BEŞİKTAŞLI olmanın gerekleri oldugunu bilir misiniz ?Siz ; BEŞİKTAŞ tan da öte ;BEŞİKTAŞLILIĞIMIZ var bizim ! `in anlamını cözebilir..Hayata karşı BEŞİKTAŞLI durmanın ne demek oldugunu bilir misiniz ?pardon ama..Siz ; BEŞİKTAŞ ı sevmeye cesaret ede bilir misiniz ?

artemissss

artemissss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 13:41:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LADİES OF BEŞİKTAŞ!

DİŞİ KARTALLAR!

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir