ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 00:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   10 adimda Forum kullanmayi ogrenebilirsin...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 00:58:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CUREDONE  tebrikler ya.Daha mod olmadan bizim gibi küfürbazlar için hazırlamış olduğun bu bilgileri paylaitığın için çok teşekkürler.Mod olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun.Geleceğin çok parlak.

BAŞARILAR....

aslasla

aslasla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2006 Cum 22:00:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KufursuzGenc :

CUREDONE  tebrikler ya.Daha mod olmadan bizim gibi küfürbazlar için hazırlamış olduğun bu bilgileri paylaitığın için çok teşekkürler.Mod olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun.Geleceğin çok parlak.

BAŞARILAR....

Hadi chat neyse de () burada küfür yakışıksız olur.Yazılacak milyonlarca satır var..Açılacak yüzbinlerce konu var.Küfürsüz,güzel Türkçeli (yada en azından yıwwww,iğraaaançsin haydar,mujx janem çüüsss demeden) yazmak , yazabilmek iyi olsa gerek bence de.

Hı ille küfür etcem ben dersen , geç aynanın önüne edward norton gibi..küfret aynaya 5 dk.. (25th hour)

butterfly1

butterfly1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 18:08:01sohbet oyun linki
aslasla :
KufursuzGenc :

CUREDONE  tebrikler ya.Daha mod olmadan bizim gibi küfürbazlar için hazýrlamýþ olduðun bu bilgileri paylaitýðýn için çok teþekkürler.Mod olma yolunda emin adýmlarla ilerliyorsun.Geleceðin çok parlak.

BAÞARILAR....

Hadi chat neyse de () burada küfür yakýþýksýz olur.Yazýlacak milyonlarca satýr var..Açýlacak yüzbinlerce konu var.Küfürsüz,güzel Türkçeli (yada en azýndan yýwwww,iðraaaançsin haydar,mujx janem çüüsss demeden) yazmak , yazabilmek iyi olsa gerek bence de.

Hý ille küfür etcem ben dersen , geç aynanýn önüne edward norton gibi..küfret aynaya 5 dk.. (25th hour)

COK GUZEL

AsoRJinaL

AsoRJinaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 21:57:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazı yazma eylemine binaen, yazı yazarken de bir güç sarf ediyoruz ya, noktalama işareti falanda kullanmıyalım tam olsun...

Ya da kaldırılsın bütün aksiyondur ,ikondur vs. şeyler bunlara ne gerek var demi. Kardeşim sen şimdi tuttun peşinde de bi sürü kişiyi sürükledin bilcümle forum yazarlarını rencide ettin, bence yanlış.Sadece yüzeysel olarak teğet geçseydin daha makbuldü.

AsoRJinaL

AsoRJinaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 22:00:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Az önce yazdıklarım başlık sabibine atıftır.

semooo

semooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 22:28:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
YA KİME NE KARDEŞİM İSTEDİĞİM ŞEKİLDE YAZARIM BURDADAMI KISITLAMA OLCAK YANE BÖLE SEWİM BÖLE YAZİM VARMI ÖTESİİİİİİ

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 18:22:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kızdırmayın ·semooo· yu,istediği gibi yazar  Yaz ·semooo· ben her zaman destekcinim senin

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2006 Sal 16:26:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·semooo· :
YA KİME NE KARDEŞİM İSTEDİĞİM ŞEKİLDE YAZARIM BURDADAMI KISITLAMA OLCAK YANE BÖLE SEWİM BÖLE YAZİM VARMI ÖTESİİİİİİ

oncelikle forumun ilk basladigi ve sahipsiz oldugu donemde kontrolsuz bir forumun nasil kotu hale donustugunu gordugumde nacizane bir kullanici olarak o zamanki kendimce nukteli yazimi aylar sonra yine yukarilarda gormek beni sasirtmadi desem yalan olur. coktan curumeye yuz tutmustur die dusunmekteydim ve hatta boyle bir mesaj yazdigimi hatirlamiyordum bile. ama hazir buralara gelmis bari bir de ustune ustluk siz lutfedip mesaj yazmissiniz bende cevap vereyim. evet kimse size nasil yazacaginizi, ne yazacaginizi soyleyecek deil ve anladigim kadariyla siz yazinin 10uncu maddesine kadar gelebilenlerden degilsiniz. size boyut olarak buyuk icerik olarak kucuk yazilarinizla mutluluklar dilerim. saygilarimla...

·AsoRJinaL· :

Yazı yazma eylemine binaen, yazı yazarken de bir güç sarf ediyoruz ya, noktalama işareti falanda kullanmıyalım tam olsun...

Ya da kaldırılsın bütün aksiyondur ,ikondur vs. şeyler bunlara ne gerek var demi. Kardeşim sen şimdi tuttun peşinde de bi sürü kişiyi sürükledin bilcümle forum yazarlarını rencide ettin, bence yanlış.Sadece yüzeysel olarak teğet geçseydin daha makbuldü.

cok ozur dilerim ama benim vasat Turkcem hazirlamis oldugum bu basligi yerdinizmi yoksa ovduzmu anlamaya yetmedi. hicbir zaman, kimseyi pesimde surukleme gibi bir sevdaya sahip olmadim. ben "forumun ilk acildigi" zamanlarda yukarida da belirttigim uzere bir kullanici olarak rahatsiz olmus ve bunu boyle ifade etmistim. herkesin benimle hemfikir olmasini beklemiyordum zaten. ama neyse ki suan forumun bir yonetimi var ve yukarida bahsettigim cogu durum soz konusu degil (en azindan oyle umuyorum). bu baglamda benim yazdiklarimin degersiz ve gecerliligi kalmamis oldugunu kabul edebilirsiniz.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir