ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Mayıs 2024, Çarşamba 22:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Arıyorum
forum sohbet oyun basliklari
   Ajan araniyor ! :)
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 23:24:56      Ajan araniyor ! :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ajan aranıyor !

ChatCity deki uzun online süreme ayak uydurabilecek, tek bir odada sabit kalmayıp benimle beraber tüm odaları dolaşabilecek. Gördüğü yanlışlara aman X_X_X beni görevden alır korkusuyla ceza vermeye çekinmeyecek  DİKSİYONU ve DIŞ görünüşü düzgün, YÜKSEK kazanç ve KARİYER sahibi olmak isteyen bay- bayan ajanlara ihtiyacim var. Bunlari yapabileceğine eminsen bana mesaj yoluyla ulaş sana ne kadar az CC verebileceğimizi konuşalım..

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 23:33:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu tarz arkadaslar tercihim değildir :))

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 23:47:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL Koptum gülmekten desem yeridir

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 23:55:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ohaness bu nasıl bişey yaf anlamadım benn Özel ajanken 14400... dk mı aldı :S

SKUX01

SKUX01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 00:11:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

mesajım silinmiş :(( birilerinin işine gelmeyen laflar söyledik normaldir  :))

·m4rmc· nasıl bir ajan arıyorsun?

Bir zamanlar bir yıldız alabilmek için  , N_O_A nın peşinden abi abi diye dolaşan,* her türlüsünü yapan , sonrada ona kan kusan, kısacası *gibi mi bir ajan arıyorsun

edit HurremSultaan

Soleill

Soleill resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 00:12:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CHEIF

CHEIF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 00:18:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·m4rmc·

baslıga yazmıssın    Ajan araniyor ! :)

·m4rmc· nasıl bir ajan arıyorsun?

bunlarıda belirtki herkez basvuruya gelmesin

herkezi işe alırken belli sartlar vardır

SKUX01

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 00:39:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·m4rmc· işine gelmediği zaman hep susar zaten. Adam cc içerisinde iki kelimeyi yanyana getirip bir cümle kuramaz ama foruma geldiği zaman iki saat *beynini zorlar şöyle etkileyici güzel bir yazı yazmak için. ·m4rmc· Yoksa hala düşünüyormusun

AlKiiF

AlKiiF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 00:42:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
m4rmc·    nin başlığı açmasındaki asıl amac ... "o kadar ugrastım ajan yapmadınız beni alacagınız olsun,ajanların gidişatını begenmıyrosanız ben her zaman buradayım abılerım ablalarım :P" m4rmc· * nıckınle ultimaforsan a cektıgın yaglardan sonra kendısını cok ılerlettı eskiden tek bır kısıye odasında barınabılmek ıcın yag cekerdı şimdi ise tum rozetli ajanlara yağ çekiyor senı bu gelısmenden dolayı kutlarım m4mrc keşke bu ınsanlara yaranmaya calısırken kendıne olan saygını ve guvenını kaybetmeseydin ama artık iş işten geçti yapacak bişey yok ajan olma pahasına kendını realden soyutlamışsın sen ... m4rmc fazla uzatmayacagım senın ne oldugun ortada zaten sana ajan olma yolunda basarılar dılerım unutma ne kadar cok yagcılık o kadar cok yıldız süresi demektir...şansa falan yıldız alırsan rozet almak ıcın şeflere kım bılır ne yaparak yağ çekersin düşündükçe aklıma kötü kötü şeyler geliyor

SKUX01

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 00:48:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·AlKiiF· :
m4rmc·    nin başlığı açmasındaki asıl amac ... "o kadar ugrastım ajan yapmadınız beni alacagınız olsun,ajanların gidişatını begenmıyrosanız ben her zaman buradayım abılerım ablalarım :P" m4rmc· * nıckınle ultimaforsan a cektıgın yaglardan sonra kendısını cok ılerlettı eskiden tek bır kısıye odasında barınabılmek ıcın yag cekerdı şimdi ise tum rozetli ajanlara yağ çekiyor senı bu gelısmenden dolayı kutlarım m4mrc keşke bu ınsanlara yaranmaya calısırken kendıne olan saygını ve guvenını kaybetmeseydin ama artık iş işten geçti yapacak bişey yok ajan olma pahasına kendını realden soyutlamışsın sen ... m4rmc fazla uzatmayacagım senın ne oldugun ortada zaten sana ajan olma yolunda basarılar dılerım unutma ne kadar cok yagcılık o kadar cok yıldız süresi demektir...şansa falan yıldız alırsan rozet almak ıcın şeflere kım bılır ne yaparak yağ çekersin düşündükçe aklıma kötü kötü şeyler geliyor

Söylenenler karşısında ·m4rmc· susmayı tercih ediyor nedense. EDİT HurremSultaan Nede olsa arkadaş herkesin isteklerine cevap  veriyor :Pp Bunun ilk geldiği zamanları hatırlarım cc ye  Çay bahçelerinde ufacık kızlara yazılmaya çalışırdı  Şimdi adam bir konu açıyor yağcılar hemen devreye giriyor Şekil A da olduğu gibi. Öyle birgün gelecek ki , seni dost gibi görünen sahte dostların  bile kurtaramayacak *

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir