ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 18:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   ZOR BİR AYRILISSS BU AILEDEN:S
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ANGELROSE

ANGELROSE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 14:40:46      ZOR BİR AYRILISSS BU AILEDEN:Ssohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
burda cok guzel dostluklar,arkadaslıklar kurdum ve cok ıyı ınsanlarla tanıstımmm hepsıne ayrı ayrı cok tesekkur ederımm ıyıkı onları tanımısımm.Evet artık chatcity aılesınden ayrılıyorumm ve bır daha gırmeme kararı aldımm her ne kadar bu karar benı uzsede almak zorunda kaldımm ve buraya yazmamın sebebııı ulasamaycagım arkadaslarım burdan ogrenmıs olmalarıdır sakın yanlıs anlasılmasın!11 aaydır burdayım ve cc bana cok guzel seyler ogrettııı ıyı gunlerım kotu gunlerım olduuu burdaa.Neyse herkese tekrar ayrı ayrı tesekkur ederım benı arkadas kardes abla olarak kabul ettıklerı ıcınnn.Herkese mutluluklarr ve basarılar dılerımmm tum ısteklerınız gercek olsun ınsallah arkadaslarımmm tum kalbımle bunu dılıyorummm.ELVEDAAAAAA

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 15:03:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Angelimm rosemm,chrisimmm,güneşimmmm:$
Çok uzun sürelii bi tanışmışlığmz olmasada iyiki seni tanımışım (diyebiliyorumm) Bir cok arkadaşımız gibi seninde almış olduğun karara(gitmeni istemesemde) saygı duyuyorum.Ama burayı bırakmakda kolay olmuyor valla..:(
  Herşey gönlünce olsun canımm..Hayattan istediğin herseyin gercekleşmesi dileğiyle ..Hoşçakal.. (K)

asena20

asena20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 15:08:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

seni tanimiyorum ama neden birdaha girmiyecegini cok merak ettim neden bu karari aldigini tabii soylemenin bir sakincasi yoksa!!

neyse kardes ben sibel Allaha emanet oll kib

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 15:14:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seçkinimm Neden gidiyorsun  Seni Seviyoruz. Gerçekten üzülüyorummm gitme nolur. Herşeye ragmen Çok iyi biriydin. Seni Unutmayacagım...

Allaha Emanet Kal canımm..

Vestimenta

Vestimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2006 Çar 19:09:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kim nereye gidiyo ? kim kimi bırakıyo bakam,kim bırakacakmiş benım ablam mı kımden izin aldı ben izin vermedim kime dedi kime soledi benden izinsiz kardeşini bırakıp nereye bunun sebebini niye ben bilmiyorum kim nereye gidiyo,bunun açıklamasını ıstıyorum gitmek isteyipte gitmeyi aklına koyan kişi ama gidemeyecek olan kişi yanı benım ablam bunun sebebini öğrenmek istiyorum,kimse bi yere gitmiyo,ozellikle ablam sen.!!! Cok mühim cok özel bi sebebi okulu aksatacak derecede bişi olursa bırakıp gitmek var başka türlü bırakmak yok burayi,ben bırakmıyorum iznim yok ben izin vermedim kardeşin izin vermedi aplişim sen gitmek istedigin kadar gitmek iste ben bırakmıyorum seni,eğer yazdıgım gibi okulumuzu aksatacak derecede bi durum olursa ve bırakmaya o kadar niyetlendiyse ve bundan öte başka bişi olursa izin var başka türlü izin yok izin mizin vermiyorum .!!!Bu msj ı okuyanlar sen kimsinki bunları yazıosun derlerse gülüp geçsin asıl msj ı ablam okusun
        Taniştiğimiz gün,eskiden delü bar vardi sene 2004 ün sonlarıydı sanırım plaj odasi vardi o zaman plaj odasinda seçkin ablamla,tanısmıstım o zaman Elhem nıckım vardi benım gülomdu ablamdi bitanemdi ben ona feyzom derken o bana gülom derdi o zaman abla kardeş muhabbeti başlamişti 2 sene oldu sanırım ablamla tanişali bu gunler geçti öz ablamdın sen seçkin ablam herşeyimi bi sen bilirdin herşeyimi bi sana anlatırdım aplisim herşeyimi bi ablisime solemiştim bi sen biliodun benım uyuzlugumu aplam herseyımle sana anlatırdım hiç çekinmezdim herşeyimi söyleyebileceğim bi sen vardın ablam herseyımle sen olmustun büsbütünde ben olmuştum seni öz ablam gibi sevmiştim evde pc m yoktu anamlarla seni taniştiramadım ablam ama sen biliodun benım ıcımı her zaman bi sen bildin ablam beraber olsaydık belki her zaman ağlardık coşardık gülerdik eğlenirdik ama kısmet değilmiş olcak ama bigün bi gün bu abla kardeşi bitecek biliyorum
        Şimdi gidiyorum diyorsun peki kimden izin aldın ben sana izin vermedim benden baska izin verecek kim var ablam,benden baska ablasını arayan benden baska benım herşeyimi anlatacagım kım kalcak ablam soylesene bi düşün şu uyuzunu bırakıpta nereye gitmeden önce nereye bi anlat ablam eğer gitmek istiosanda nedenini bilmek istiom bana nedenini soylemeyip gitmek nerde görüldü hele ablam sen bana neden solemeden seni BIRAKMAM  

Ben seni bırakmam ablam sende şu uyuz kardeşini bırakmıosun,daha bana kazak örcektin kaçma ablam sensiz ben olmaz..

Beni Bırakmak için Ölümün Ciğnenmesi Lazım.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 14:45:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC de tanıdığım nadir kızlardan aynen kardeşim gibi gördüğüm saygılı candan bir abişimi kazandık derken bugün gene neşem kaçtı.

Güneşim ayım gırbızlım diyemiycekmiyim ben artık:(

Canım seni çok seviyoruz kendine çok iyi bak.Vardır elbette kendine göre sebeblerin bizede sana herzaman mutluluklar chatcity siz yaşamında herşey gönlünce olsunlar dilemek düşer, canım abimmmm

Herzaman kalbimizdesin sensiz ama hep seninleyiz

Harwest

NEEDD22

NEEDD22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 15:11:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

crissssssssssssssssssssss

nereye gıdıyorsun

canım arkadasım sen en ıyı kararı verdıgını dusunuyorum ve saygı gosterıyorum.Insallah hayatında hersey ıstedıgın gıbı olur zaten senle gorusuyoruz

senınle tanıstıgıma gercekten cok sevındım

derslerıne ıyı calıs

kendıne cok ıyı bak  SAYGILARIMLA........

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 22:14:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aşkım  böyle bi karar aldığın için bi yorum yapmıcam sen böyle bir karar aldıysan mutlak suretle bi bildiğin vardır. ama aldığın kararda benimde etkim olduğu kesin çünkü senle küçük bi tatsızlık yaşadık ve sen bu kararı verdin saygı duyuyorum sana bitanem ama her ilişkide küçük çaplı tatsılıklar huysuzluklar olur bunlarda o ilişkinin tuzu biberidir... ve bizim yaşadığımız her tatsız olayda diğerlerinden farklı olarak bizi birbirimize bağlıyor ve sana her gün her saat daha çok bağlanıyorum sana tapar derecede aşık oldum bitanem artık ben sen olmuşum herşeyimde sen varsın ama şunuda unutma bizi tanıştıran bizi bağlayan cc onu unutmayalım ve böyle veda etme cc ye o cc olmasaydı ne sen beni nede ben seni tanıyacaktım aşkım cc de dostların var kardeşlerin var abilerin var ablaların var hiç olmassa onlar için arada bir gir ve bana kalırsa cc yi bırakma eğerki bırakcam diyorsanda biliyorsun sana saygım he konuda olduğu gibi bu konudada var SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANEM bir ömür boyu benim kadınım olcak en özel kişisin bu cc seni bana bağışladı düğünüze cc deki tüm dostlarımızı davet etcez... aşkım birde şunu itiraf edeyimki hayatımdaki geçirdiğim en mutlu günler seninle geçirdiğim günler ve bir ömür boyu hep o mutlu günleri yaşayacaz.... bu kalp artık benim deil senin ona iyi bak  sen benim yaşama bağlanma sebebim sen benim hayatımın anlamı sen benim herşeyimsin seni çok seviyorum kararına saygım sonsuz

^^ccbLuEwAyscc&MrsccbLuEwAyscc^^

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 16:54:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
seckın hayatında basarılar. Bana Olan kızgınlıgını hala anlamıs Degılım bı sebepte yok acıkcası ortada. neyse Allaha emanetsın..

PeRiissia

PeRiissia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2006 Per 18:31:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
AGLAMAYIN FAZLA ......BAŞKABİR NİCKLE GELİR GERİ NASILSA BAKSANA KAC NİCKİ VAR .........YENİ BİR NİCK VE YENİ BİR AŞKLA DOGAR YENİDEN GÜNEŞ GİBİ.............HEHEHEHEHEHEHE
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir