ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 19:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   cc,deki iyilik meleğime
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RugRats

RugRats resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 21:13:55      cc,deki iyilik meleğimesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
  hani gün gelir her şey size boş gelir, hani sıkılmışsınızdır  herşeyden insanlardan yaşamaktan aşklardan sevgilerden her şey boştur sizin için artık..   işte tam böyle bir zamanda bir meleğin varlığıyla karşılaştım.. önce yaralarımı sardı  sonra yeniden hayata tutunmamı sağladı bu melek....   sonrada varlığıyla yine beni güçlendirmeye devam etti...   keşke dedim bazen keşke onu herkezden önce ben tanısaydım, yada kimseyi tanımadan önce onu tanısaydım  yıprattıkları duygularımı harcadıkları sevgimi hak etmeyenlere değilde keşke ona verseydim... sonra onu kaybetmek korkusu düştü içime   ya ona aşık olursam ne olur dedim kendi kendime  acaba kaybedermiyim onu?   ama duygu bu önüne geçilirmi acaba bunu engelleyebilirmiyim bu kadar güçlümüyüm acaba?  her ne olursa olsun hayatımda olduuğu için kendimi çok şanslı ve mutlu hisettiğim bu meleğe benim tatlı meleğime teşekkür ediyorum  seni çok seviyorum benim tatlı meleğim  bir gün sana aşık olursam bana kızma olurmu??sen her şeyin en iyisine laik bir insansın 

Vestimenta

Vestimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 21:42:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Mesudum senin kalbini biliyorum neden yazdın. :)) Bu yazıyi okuyani değermi bilmem. O kendini bilio neyse..

RugRats

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 21:51:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu bir ilanı aşk deildir yanlış anlaşılmasın :)  benim bu meleğe duyduğum sevgi daha güzel bir duygu aşk değil  ona göre  aşk kolay değil ..... ve sedom aklına kim geliyo bilmiyorum ama evet bu yazdığım melek öyle iyiki arkadaşlığı her şeye değer

RugRats

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 21:54:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  arkadaşlar bu aşk değil yaa  güldürmeyin beni pişman etmeyin beni   sevgi sadece aşk değildir bunun dostluğu var  bir günsana aşık olursam bölümü atamızda bir şakadır zaten   yapmayın böle 25 tane sefgilim var ccde nasıl hesap vericem ben     şaka bi yana dediğim gibi aşk değil konumuz arkadaşlar ben aşka inanmıyoruma ertık çünkü .....

Vestimenta

Vestimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2006 Cmt 04:54:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RugRats· :
bu bir ilanı aşk deildir yanlış anlaşılmasın :)  benim bu meleğe duyduğum sevgi daha güzel bir duygu aşk değil  ona göre  aşk kolay değil ..... ve sedom aklına kim geliyo bilmiyorum ama evet bu yazdığım melek öyle iyiki arkadaşlığı her şeye değer

Amca oglum mesudum Ccde kız bırakmadın yafff az sırayıda bize versenn nolur yaniiAbimizsin diye sıramızı beklicez ala ala sıramı alırım bak haberin olnaz dıyım amcam oglu Seni mutlu gormek benı süpermen yapiyo mesudum,hayat boş eğlen coş..

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2006 Cmt 18:45:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2006 Cmt 18:46:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RugRats· :
  arkadaşlar bu aşk değil yaa  güldürmeyin beni pişman etmeyin beni   sevgi sadece aşk değildir bunun dostluğu var  bir günsana aşık olursam bölümü atamızda bir şakadır zaten   yapmayın böle 25 tane sefgilim var ccde nasıl hesap vericem ben     şaka bi yana dediğim gibi aşk değil konumuz arkadaşlar ben aşka inanmıyoruma ertık çünkü .....

CiLeKkK

CiLeKkK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 21:59:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RugRats· :
mesut az deilmişsn yaf
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir