ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 18:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İNTERNET RADYOLARI VE REKABET...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 00:23:08      İNTERNET RADYOLARI VE REKABET...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
          Merhabalar Arkadaşlar...
       Son zamanlarda dikkatimi çeken birşey var... Msn ime baktığımda, bir çok arkadaşın yayın yaptıkları radyonun adresini, msn özel iletsinde reklam etmesi... Sık sık istasyon değişenler, reklamını yapanlar ve yayın saatleri gelince ortalardan kaybolan DJ arkadaşlar ister istemez bir rekabet ortamı yaratıyor...
     Şimdiiii... Bu internet radyoları ne kadar dinleniyor, siz tercihinizi neye göre yapıyorsunuz? Arkadaşların msn de yaptığı reklam ne kadar yeterli oluyor? Vallahi benim standartım www.hurremsultaan.fm.com  hiç değişmeden dinlerim... Kendim çalıp kendim söylerim... Sizin tercihiniz neden yana oluyor anlatın bakalım!..

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 01:15:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wallahi ne yalan söyliyim bu aralar deutche welle den başka radyo dinlemiyorum :(  zaten sonra kafa kalmıyo... müsik falan...

ALONEcc

ALONEcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 01:37:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürrem bu başlığı açtın şimdi hepimiz reklamımızı burada yapacağız. Benim işim reklam zaten. Arkadaşların ısrarını kıramadım ve bende DJ kadrosuna dahil oldum. Haftaiçi hergün 14.00 - 16.00 saatleri arasında programım var. Tam reklam oldu valla.

*

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 10:15:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Söylersem reklam olur mu? :)

Genellikle pc imde olan yüklü şarkıları dinlerim...Radyo dinlediğimde ise:

Radyo chatcity türkçe müzik verdiği zaman dinliyorum ve birkaç bilinen radyo var dinlediğim,onlarda arabesk yada hoşlanmadığım başka tür müzik verdiklerinde diğer radyolara atlıyorum :)

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 11:08:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar sadece yorumlarınızı,fikirlerinizi alalım mümkünse

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 21:18:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel 1 konu...

OrtaLık Dj BilmemNe ŞahısLarı iLe Doldu Bunun En Çok Neden oLan da iNternette Yayın yapan Herkesin Kendini Dj Sanması 
Bence Bu Tür iNternetten Yayın Yapan Arkadaşlara Sunucu Denmesi Daha Doğru oLur diye düşünmekteyim 

Çünkü Dj dediğimiz kişiLer Remix ParçaLar yaparak yayın yapan Kişilerdir.

saygılar...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir