ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 21:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....
 <<12345678910 11121314151617181920...36>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccPRenS

ccPRenS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2006 Çar 22:02:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

kimsenin zoruna gitmesin karizma işte allah allah yigit sen varken cc yıkılır arkandayım kankimmmmmmmmmmm

aslansın FLoWFire

hicazolurum

hicazolurum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2006 Çar 22:21:02sohbet oyun linki
walla ben deiiilimmm

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2006 Çar 23:32:45sohbet oyun linki
söyle yazilanlara baktimda ve yazanlara hep cc ye kisa süredir takilan insanlar...bence sizler cc nin en güzel zamanlarini kacirdiniz...belki biraz klasik olucak ama cc nin en karizmatigi ENESPRENS abim aslanim benim kadinlar konusunda süper bi rakamdan bahsediyor.burdaki ablalarin cogu onu iyi taniyorlar hatta cogunun ismini biliyorum enesle iliskisi olupta ayrilan söylesem kiyamet kopar cc de:))))adamda tipten öte edebiyat var bilmem flowfire felanmis.kizlar sizdede ahlak yok demekki o flow daha düne kadar milletin annesine kiz kardesine küfür yagdiriyordu simdimi delikanli oldu...onun gibilere gercek hayatta sogan erkegi deniyor.karizmatiklik tipte olsaydi sadece vay halimize karizmatiklik centilmenliktir oda bu söylediginiz hikimsede yok....

CyberVahset

CyberVahset resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 00:03:01sohbet oyun linki

Carisma mı Dedi Biri ? Benden mi Bahsedionuz Siz Yaw ?

Bana Halk Arasında CarismaVahset te DerLer Yanii

https://pics-59.hi5.com/userpics/359/622/62253359.img.jpg

distorsion

distorsion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 02:02:14sohbet oyun linki

POLICEE21 :
söyle yazilanlara baktimda ve yazanlara hep cc ye kisa süredir takilan insanlar...bence sizler cc nin en güzel zamanlarini kacirdiniz...belki biraz klasik olucak ama cc nin en karizmatigi ENESPRENS abim aslanim benim kadinlar konusunda süper bi rakamdan bahsediyor.burdaki ablalarin cogu onu iyi taniyorlar hatta cogunun ismini biliyorum enesle iliskisi olupta ayrilan söylesem kiyamet kopar cc de:))))adamda tipten öte edebiyat var bilmem flowfire felanmis.kizlar sizdede ahlak yok demekki o flow daha düne kadar milletin annesine kiz kardesine küfür yagdiriyordu simdimi delikanli oldu...onun gibilere gercek hayatta sogan erkegi deniyor.karizmatiklik tipte olsaydi sadece vay halimize karizmatiklik centilmenliktir oda bu söylediginiz hikimsede yok....

ben bu tartışmaya katılmak istemiyorum ama doğru söze sadece

FLowFire

FLowFire resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 14:52:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
police 21 ne o sevgilin bana koşaraktan geldigi için beni karalamayamı başladın aslanım neyse enesi çok iyi bilirim bana kendini anlat sapıklık ettigini cc de herkeşler biliyo nicklerini sölede sana kim oldugunu söyleyim sen öpücük kadarda olamıyon anana bacına muhabbet eden ben degilim istersen onuda yapanlar olur hak edersen yani önce aslın gibi ol bence o nick i degiş  polislerin adını kirletiyon

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 16:55:32sohbet oyun linki

VALLA BENCEDE CC NİN EN CARİZMASI  FLOW FİRE DİR

TIPACIYA  İİ CARİZMALAR DİLERİZZZZ

JunLee

JunLee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 16:57:04sohbet oyun linki

POLICEE21 :

Police Özellikle İlk Pragrafına Katılıyorum.. Çok Haklısın...

1907GERMEN1907

1907GERMEN1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 17:09:18sohbet oyun linki
JunLee :

Police Özellikle İlk Pragrafına Katılıyorum.. Çok Haklısın...

[/QUOTE]

EsKlYAA

EsKlYAA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 17:54:11sohbet oyun linki
Kim ne derse desin CC nin en karizması EneSpRensS tir.
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11121314151617181920...36>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir