ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 17:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ALDATILMAK!!!!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

elinay21

elinay21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:02:03      ALDATILMAK!!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ALDATILMAK COK KÖTÜ BIRSEY YA ASLA ALDATILMAM DERKEN BUGÜN BASIMA GELDI O OLAY NICIN ERKEKLER BÖLE ANLAMIYORUM GÜVENIYORUZ VE BIZI SIRTIMIZDAN VURUYORLAR HALA SOKTAYIM SEVGILIM CANIM DEDIYIM x1akrep1x beni bugün aldatti ve ben onu suc üstü yakaladim hersey bitti herseyi affederim ama aldatmak olursa asla ve asla ölürümde affetmem artik o benim icin bir yalanci ve kazanovanin biri asla isim olmaz birdaha! KIZLAR size sesleniyorum ASLA GÜVENMEYIN KIMSEYE HER ERKEK AYNIDIR SEVIP GÜVENIYORSUN VE SENI UMMDADIN ANDA SIRTINDAN VURUYOR BU ERKEKLERIN GENELINDE VAR

SON SÖZÜM x1AKREP1x e

BENIM GÖZÜMDE COK DEYERSIZ VE YALANCININ BIRISIN SEN NERDE SENIN BANA VERDIYIN O SÖZLER HA?BUKADARDA OLMAZ YA SEN BUKADAR KARAKTERSIZ OLAMASSIN SENI YANLIS TANIMISIM BEN GALIBININ VE ISMININ INSANI DEYILMISSIN SEN VALLAHI ARTIK SENI TANIMIYORUM BU GÜNDEN ITIBAREN YOLUN ACIK OLSUN GÖZÜMDE BIT KADAR DEYERIN YOK ARTIK SENIN YANIMA DAHI YAKLSAMA ASLA BENDEN UZAK DUR CARSIN PAZAR OLSUN SENIN SENDEN ANLATAMICAM TARIF EDEMICEM KADAR NEFRET EDIYORUM ALLAH BANA SENIN GERCEK YÜZÜNÜ GÖSTERDI YALANCI INSANSIN SEN.................

bu günden itibaren x1akrep1x diye bir sahis tanimiyorum.....

nogra79

nogra79 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:13:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 elinay abla erkeklere guvenme benim ne sevgilim nede aşkım hiçbir zaman yılma ayakta dur her zaman ve her yerde sen ne kadar güçlü olursan en başarılı insan sen olursun bunu sakın unutma sen hedef belirle hedefe dogru plan yap o zaman gerisi sana kalmış sen ne yaparsan kardasın şimdi neyse size iyi akşam uzulmeyın kazanmak sizin elinizde saygılarımı sunarım         Ben seversem adam gibi severim olesiye kadar severim yeter ki oda beni sevsin

nogra79

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:18:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 beyler lutfen sakın olun fani dunya ne ekersen onu biçersin senin bir kişi faydan 10 kişiye deil 100 kişiye bedel oteki dunyada mukafatlandırılırsın.sen bakma selinay abla sen dogru olan ne varsa onu yap dogru ınsan ol sadece dogru ve başarılı olmaya layıksın sana guveniyorum.başaracagina inaniyorum....

MyBrood

MyBrood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:21:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İlginç şaşırdım sadece.burası sanal bir ortam elbette arkadaşınız başkasıylada konuşabilir,görüşebilir.Amaç burada sohbet diilmi?

Bu denli rencide etmeniz gereksiz bence,keşke onu dinleyip sonra buraya yazsaydınız derim ben

nogra79

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 ya iyi bir dusunun karsıdakı ınsanın mutsuz olmasını ıstermısın sızın elınızde dogru ve dogruyu yapmak sadece ben fıkırlerimi yazdım....

x1AKREP1x

x1AKREP1x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:42:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben seni asla aldatmadım .aldatmak istesem başka yolları denerdim .beni dinlemdein bile.direkt olarak suçum olmadığı halde yargıladın .hep böyle yapıyosun.ama inanki suçum yok orda bir erkek arkadasla sohpet ediyodum ispatlarımda sana bunu .yemin ederim seni asla ama asla alsatmadım vede aldatmam sen bunu çok iyi biliyosun.ama bir anlık kıskançlık uruna çok büyük hata yapıyosun.bunu  biliyosun.seni çok seviyorum askım.benim baska bir kızla asla işim olmaz inan bana.vede çok büyükk yemin ettim sana farkındaysan tek suçum orda benim oturmaktı askım.sen yanıma geldin tabiki aya kalkıcam kalkmazmıyım nedemek.askım gelmiş ve  ben aya kalkmicam olurmu öyle şey.kalkmazsam asıl ozaman olmaz.şunu unutma ben seni asla aldatmadım ve aldatmam.çünkü seni herseyden çok seviyorumAŞKIM 

ahkemle

ahkemle resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 21:43:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Selamlar elinay21 nasıl aldattı merak ettim .benimde basımdan böyle benzer bir olay geçti ama kız arkadasımla Konuştuğum zaman hersey Hallodu.olayları hiçbirzaman düşünmeden oldu bittiye getirmek iyi değildir.x1akrep1x de mesajını okudum ve ona haksızlık ettiğini Düşünüyorum.mesajında yemim ediyor ve onu samimi buldum yazısında ,bence haksızlık ediyosun,tekrar düşün derim aşklar zor kazanılır ama çokta kolay yitirilir

elinay21

elinay21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 22:24:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
herseyi öle söleyip yapmadim falan diye buraya yazmak öle kolayki ama gercekmi dorumu billemessin ben bu olayi 2nci kez yasiyorum ayni kisi tarafindan birak sohbet etmeyi o kisinin yaninda oturmasi bile hata benim icin ok belki dinlemeden yargiladim ama gördüklerim bütün gercekleri anlatiyor bana göre herkese böle böle diyin diyipte isin icinden siyrilmak öle kolayki bunu istedikten sonra herkes yapabilir hic ummuyordum ve beklemiyordum cünkü cok güvenip seviyordum bana kendisi söyledi elinay eyerki beni bir kizin yaninda dahi görürsen asla ve asla affetme diye asla isim olmaz diye noldu simdi okadar kesin konusan kendine güvenen insan bunu yapmazdi asla sevdiyini kandirmazdi onun söylediklerine ve yeminlerinede inanmiyorum bana kizlarla isim olmas diyede yemin etmisti yemin eden bir insansin kizlarin yaninda ne isi var peki?herseyi yalan onun zerre kadar inanmiyorum dediklerine asla ve asla affetmicem bunu yapmicami kendiside iyi biliyor aldatmanin affedilmesi olmaz bu 2nci sansiydi 3ncüsü asla olmicak ve benim tarafimdan bitmistir hersey artik üzülmek ve gururumun ayak altina alinmasina asla izin vermicem.......

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 22:34:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sizler gene iyi bir düşünün derim arkadaşlar hemen oldu bittiye getirmeyin madem sevgi varsa aranızda.Yarın pişmanlık duyacağınız günü bugün yaşamayın.....

Neyse yorum yok...

x1AKREP1x

x1AKREP1x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 16:14:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SLMLAR BEN HATAM OLMADIĞI HALDE ASKIMDAN TÜM CC NİN HUZURNDA ÖZÜR DİLİYORUM ,ÇÜNKÜ ONU ÇOK SEVİYORUM .UMARIM BENİ ANLAR VE AFFEDERİSN BİTANEM.SENSİZ BEN YAŞAYAMAM ÇÜNKÜ,BUNU ÇOK İYİ BİLİYOSUN.GEREKİRSE DÜNYAYA HAYKIRIRIM BUNUAFFETMEN İÇİN AMA SEN GENEDE BENİ ÜZMESİN ÇÜNKÜ BÖLYLESİ AŞKLAR KOLAY BULUNMUYO BİTANEM. SENİ BULMUŞKEN ASLA KAYBETMEK İSTEMEM SEN BENİM İÇİN HAVA VE SU GİBİSİN BUNLAR OLMADAN YAŞANMAZ. AFFET BİTANEM ,SENİ ÇOK SEVİYORUM.AKREP.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir