ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 23:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   Güzel sözlerr
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheXenophobe

TheXenophobe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2006 Çar 22:50:07      Güzel sözlerrsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbini,yapacak ustası yok..

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.

Ben Mavi, sen Gökyüzü.
ben deniz, sen Dalgasi.
Ben beden, sen can.
Söyle simdi
Dalgasiz Deniz, Cansiz Beden,
Sensiz bir ben olur mu hic?

Gecenin yarısı başlıyorsa çığlığım duyulsun diye degil duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek görmeden sevmeyide bilir...!!

Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsanda,ne aşkına bedduam nede sana kinim var.derya ya akar gibi bin bir dertle dolsamda seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

Senden bir göz istiyorum, yalnız beni görecek.. senden bir kalp istiyorum,yalnız beni sevecek.. senden bir sevgi istiyorum ömür boyu sürecek..

bulutların maviliğini ellerine,
yıldızların parlaklığını gözlerine,
sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum
kabul eder misin ?

Gel bulut ol yağda biraz ıslandır,al başımı dizlerine yaslandır,delirmişim sev de beni uslandır.Gülüm sen aklımı gözlerine takmışım...

Seni görmesemde resmine bakıyorum.seninle  konuşmasam bile resminle konuşuyorum.ama ben resmini değil seni seviyorum...senden bile fazla

Ümidim yılların seline düştü,saçının en titrek teline düştü.kuru yaprak gibi eline düştüm.Sakın bırakma beni.

Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın...Gücüm yok ama yinede sevdamsın...

Bir kez sevdiğini unutmaz bu yürek, devran kiri,isyan pası tutmaz bu yürek, birgün bu muhabbetten eser kalmazsa ancak o zaman yaşamaz bu yürek...

Aşk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve aşkım için ateşe atlamaksa dünya durana bu ruh ölene kadar aşkımsın...

Bir şeyler var aramızda, senin bakışlarından belli, benim yanan yüzümden, dalıveriyoruz arada bir ikimizde aynı şeyleri düşünüyoruz belki de, gülüşerek başlıyoruz söze, bir şeyler var aramızda, onu bulukça kaybediyoruz isteyerek, fakat ne kadar saklasak da nafile, senin gözlern ışıldıyor, benim dilimin ucunda... Seni Seviyorum...

Seni düşünmediğim bir dakika olsa, o bir dakikada da; o an neden seni düşünmediğimi düşünürdüm!

Bebeğim hep seveceğiz
Aşk yolunda gideceğiz
Gerekirse öleceğiz
Çünkü biz yeminliyiz

Herkes aşkını yazmış duvarlara, kağıtlara,
Ben seni sarsım, sakladım yarınlara.
Beklerim günüm gelecekti nihayet,
Sonu yok bunun bu Aşkı Kıyamet...

Sen ister al, ister yere vur.
Sana; hasret gönül, sana kul
Bak haykırışlarım hiç bitmiyor.
Sen olmasanda, sensiz olmuyor...

Delikanlıyız biz,basımız dik olur
Delikanlıya hasret cekmesi güc olur
Söylerken sevda türkümüzü unutma;
Delikanlı adamın delikanlı sevgilisi olur

Her insana her nefes bir başka heves, birtek ilk aşk bitmeyecek.. daha ilk günden hep sonunu sorduk, cevap ne kimse bilmeyecek...

Son defa bebeğim yanına varayım son defa birtanem kollarıma alayım son defa sevdigim gözlerine dalayım son defa, son defa. ayrılık sonum oldu yanlızlık ise ecelimmiş sevmenin bedeli kefeni giymekmiymiş sorgusuz sualsiz yasaksız yanlışsız benden habersiz gidiyorsun sen gidersen şunu bil bende giderim senle yanlızlıgım yorgunlugum sensizlikten son bi kez yanıma gelsen sondefa bebeğim son defa

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir