ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 15:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EZİK İNSANLARIN DRAMI....:)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

shedeep

shedeep resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 21:10:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar sanalı bu kadar ciddiye almayın yahuŞu bir gerçekki netteki insanların çoğu maskeli,onları adam  yerine koyup ciddiye almazsanız üzülecek bir durumda olmaz.Ben zaman zaman profile resim koydum ama bir kaç ajan arkadaş benden cam açmamı istediler çünkü kendi şahsıma ait fotolarımın çalıntı olduğunu iddia eden şahıslar olmuşBurası demokratik ülkenin demokratik net ortamı dileyen dilediğini yapar kendisiyle ilgili.Profilde resim olsa ne olmasa ne.Resim olunca ortaya çıkan durum nedir ki?İnsanların ruhları kirlemiş resimde güzel görünseler ne çıkar

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 01:07:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
siz olayı yanlış  anladınız.resimsizlere bişiy dien yok.tercih ve istek meselesi bu.burdaki konu şu başkalarının fotolarıyla milleti kandıranlanlara ezik denilio.bnce çok uygun bi sıfat.belki bi çogunuza saçma gelebilir ama o şahısa karşı bişiylr hissedilebilir hiç plotonik aşık olmadınızmı.sanal diyip geçmeyin.karşı tarafı kendimce başka yerlerde baka bi şekilde hayal edebilir.gerçek olması istegine bazen kendisi bile dur diyemebilir.bu da baya bi hayal kırıklıgı yaşatır insana.sen kafanda onu dielimki yeşil gözlerine bakarak hayal  ederken o aslında baya farklı biridir ve bunu en baştan söleyin camerada ya da reelde beni görcen ama ben şu haltı yedim böle böle.o zmn affedilme şansı çok ama karşına pat die başka biri çıkınca insan baya şok geçirir

sanalda aşkda bi nevi platonik aşktır.bi düşünün farkedeceksiniz.
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir