ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 22:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Dedikodulara göz yumamıyorummmmm:(((
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 23:37:19      Dedikodulara göz yumamıyorummmmm:(((sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
öncelikle şunu belirteyim hakkımda çıkan herşeye rağmen ve bunu kim hangi amaçla yapıyorsa vazgeçsin artık ki bilmiyorum bunu yapanında güzel bi gayesi ve kişiliği yoktur... ne derdiniz varda milletin huzurunu kaçırıyorsunuz anlamıyorum aynı anda tınlamıyorum sizi yanımda dostlarım var oldukça sizin gibiler yok olacaktır....(benim için) o yüzden her söz gerçeği yansıtmadığı gibi saçmalığıda söyleyenin kişiliğine aittir... hoşsohbetler

0aGenT0

0aGenT0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 23:48:22sohbet oyun linki
Öncelikle Yazın Güzel Olmuş  Fakat... 1.Tınlamıyorum Diye Bir Şey Olmaz Olamaz Sen Kusursuz Degilsin Eleştiriler Bazen Dozunu Kaçırabilir Ama Sen Özel Ajanlık Alan Bir Kullanıcısın ( Topluma Örnek Teşkil Eder) Bunu Unutmamalısın.Elbette Sabrın Zorlanacak Elbette Yürüdügün Yolda Karşına Engeller Çıkacak.Haklı İken Haksız Duruma Düşme.. İyi Akşamlar

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 23:59:55sohbet oyun linki
ajan olsamda ben her konuda insanlara samimi yaklaşırım kasmam o yüzden bu şekil konuştum içimden geldiği gibi....sahte oynayamıyorum

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 00:13:36sohbet oyun linki

askımyaaaaaaaaa   bıtanesın varmı senın gibi  cc de  dedıkodu  askımya sanal  alemde  dedıkoduyu  kım  takar  ve kım ınanır  ınsanların yapacak  işlerı yok  onu  bunu konuşarak  pirim  yapmaya  popıler olmaya çalışıyor   sallaaaaaaaaaaaaa  ben öyle yaptım cc de  kımın ne olduguu  bellı  demı askım

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 00:24:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bitanem canmısın işte beni tanıyanlardan biri ve bundan sonrada artık tanıdıklarım dışımda kimseyle samimi olmayacağım nedeni sonuçlar işte sevene canım feda sevmeyene elveda

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 12:51:45sohbet oyun linki
Seni tanıyan tanıyor , bilen biliyor.. Takma böyle şeyleri.. Hakkında illaki birileri bişeyler söyleyecek sen sadece kulak asılması gerekenleri dikkate al

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 14:10:35sohbet oyun linki
Candy Mutlu Olmak İstiyorsan Bazı Durumları Görmiceksin Duymucaksın Arkadaşımın Dediği Gibi Burda Senin Bilen Biliyor Senin SAbrın OLmasaydı zaten O YIldızı Alamazdın sabırlı Bir Bayansın BU tip ŞEylerin Seni Yenmesine İZin Verme Arkadaşım

minimumi

minimumi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 12:16:10sohbet oyun linki

lem duygu canımkardeşim...

çekilmeyen insanların dedikodusu yapılırr.bırak konuşsular.şahsen ben kıskananların dedikodu yaptığını düşünüyorum.dedikodu ne kadar çoksa o kadar dikkat çekiyosun demektir.yürüüü kim tutar seniiiiiiiiiiiiiii

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 17:22:35sohbet oyun linki
Gene birileri ortalığı karıştırmış .. 2 gün girmedim cc ye asaişi bozmuşlar

calmearthquake

calmearthquake resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 18:41:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu kadar kasma kendini ...
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir