ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 23:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   BU NE YAW KARDEŞİM SEVEN KİŞİ FORUMA YAZIYO
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 01:38:43      BU NE YAW KARDEŞİM SEVEN KİŞİ FORUMA YAZIYOsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
EWET ARKADŞLAR GERÇEK AŞK SANDIĞIMIZ AMA SADECE KALWYEDEN YAZDIĞIMI YAZILARLA ETKİLEMEK DİYELİM BELKİ BURDA BİR COĞUNUZ BURDA TANIŞIP SONRA GERCEK HAYATTA DA TANIŞMIŞSINIZDIR AMA BU NE YA YOK BİZ BİR BİRİMİZİ SEVİYORUZ YOK EVLENİTORUZ ÜNLÜ OLMAYAMI CALIŞIYOSUNUZ SÖZÜM MECLİŞTEN DIŞARI KİMSE ALINMASIN AMA BÖYLE

NOT:insan duygularıyla oynamak büyük bir günahtır sanal olsa bile yazdıklarınıza dikkat ediniz!!!
BEN KENDİM İÇİN DEMİYORUM AMA BANA KATILANLARDA VARDIR TŞK.ler

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 01:48:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ya bu bölümün konusu ne arkadaşım okudun mu dedikodular sacma sapan yazılar yazıosunus dedikodu bölümü işte böyle şeyler konuşulacak başa ne bekliosunus ey aahali gercekten çok merak ediyorum mod lar bizi bilgilendirsin lütfen bu bölüm nie var bunu bence önerier kısmına yaz bu bölüm kalksın olayda bitsin..!

volkybeyaw3

volkybeyaw3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 06:28:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Haklısın kurtadam....Biri bunlara dur demeliÇoluk cocuk bahçesine dönmüş bu bölüm....Çok merak ediyorum yaşlarınız kaç? Yok ben onu sewiyordum aslında dierini yedekte tutuyordum... birine asıl msni dierine başka msnimi verdim,zart oldu zurt oldu.... evlenicez ama bilmem ne zaman... önce biriyle evleniyim sonra dierini kuma alırım..... başka biri çıkar; sen daha geçen gun başkasına sewgilim diyodun vs vs......hoopp kavga!!! böylece reklam oldu mu?? bence süper oldu.. reklamın iyisi kötüsü olmaz dimi

hee buarada; SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI valla!!!

EcOaRt

EcOaRt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 09:34:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya bu bölümün konusu ne arkadaşım okudun mu dedikodular sacma sapan yazılar yazıosunus dedikodu bölümü işte böyle şeyler konuşulacak başa ne bekliosunus ey aahali gercekten çok merak ediyorum mod lar bizi bilgilendirsin lütfen bu bölüm nie var bunu bence önerier kısmına yaz bu bölüm kalksın olayda bitsin..!

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 18:27:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw3 :

Haklısın kurtadam....Biri bunlara dur demeliÇoluk cocuk bahçesine dönmüş bu bölüm....Çok merak ediyorum yaşlarınız kaç? Yok ben onu sewiyordum aslında dierini yedekte tutuyordum... birine asıl msni dierine başka msnimi verdim,zart oldu zurt oldu.... evlenicez ama bilmem ne zaman... önce biriyle evleniyim sonra dierini kuma alırım..... başka biri çıkar; sen daha geçen gun başkasına sewgilim diyodun vs vs......hoopp kavga!!! böylece reklam oldu mu?? bence süper oldu.. reklamın iyisi kötüsü olmaz dimi

hee buarada; SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI valla!!!

wolkan

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 18:46:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kimde cc onda aşk  benimde aşkım vardı cc bitti oda yarıda kaldı

abi 1000 cc ye bi aşk yaratıoz gelin sizede yaratalım ...!chatcity cc karşılıgı aşk hizmetleri  AŞKİXİRİ ltd.şti.aş tüm telif hakları saklırdır

millet böle aga bende anlamadım ki ne oluyo ne bitio

jeLib10xxqirL

jeLib10xxqirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 22:01:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sizin aşkLarınız miLLeti hiç iLqiLendirmiyor açıyorsunuz bi başlık herşey yaLanmış..biz ewLeniyoruss..ccde sürpris aşk..sana aşıqım X .. bilmem ne bilmem ne...ne kadar saçma şeLer  kimsenin aşkı kimseyi iLqiLendirmiyor qeLipte burda rekLam yapıyosunuz çok saçma çookk...yazık böLe şeLer yapanLara  biriyLe çıktıkLarını miLLete duyurmaya ne kadar hewesLiLer görende hiç sevgiLisi oLmamış sanar ama bunu açanLar geneLde çok sık sevqiLi deiştiren kişiLer oLuyor..yani biri için başLık açıLıyor 2-3 hafta sora bitio ilişkisi..aynı kişi bir başkası için bir başLık açıyo yada açtırıo  utanma oLur insanda birascık ama nerdeeeeeee  yakında burda 24 saat içinde sevgilileriyle neLer yaptıkLarınıda yazarLar

-miLLet buqün sevqiLimLe buLuştuk saat 8.30 da

-bugün iLk kez kızın eLini tuttum saat 12.32 de

-bugün iLk kez bana aŞkım dedi heycandan öLçektim ayhh saat 1:02 ydi dediginde

-lann kız beni terk etti öLmek istiom  saat galiba 14:23 dü  ondan 5 dakika sora yeni birini ayarLadım ama saat tam oLarak 14:29 du 

-yarın kızLa buLuşcam öneriLeriniz vARmı hemen oLaya girmek istiomda yardım edin saat 18:54 te buLuscas

-iLk defa kızı öpücem etkiLi bi öpücük oLmaLı biLen varsa söLesin saat 23:45 te gerçekLeşicek bu oLay

-bugün annem evde yok erkek arkadaşımı eve çagırıcam saat 19:45 gibi gelir sizce nasıl karşılayım onu ilk kez geliyor evime ayhhh

v.s v.s böLe şeLer oLursa hiç şaşırmam anormal insanLar bunuda yapar yakında

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 22:17:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

jeLib10xxgirL

-bugün annem evde yok erkek arkadaşımı eve çagırıcam saat 19:45 gibi gelir sizce nasıl karşılayım onu ilk kez geliyor evime ayhhh

v.s v.s böLe şeLer oLursa hiç şaşırmam anormal insanLar bunuda yapar yakında

Neyse yorum yok...

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 22:39:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
the lastcocukbezi-ecoart siz bence bi daha düşünün milet dedikodu yapmıyomu ,yok biz böyletyiz falan filan evleniyoz aşığız dedi ködu olmuyomuyan sizin için demiyorum sözüm meclisten dışarı ama bu gibi şeylerde dedikodu oluyo bence tamam seviyo olabilrsiniz herkes bilsin istersiniz ama annenize babaniza söylüyomsunuz acaba bunları ben sanalda bi kızla tanıştım evlenicem filan filan mış söyliyebilyomusunuz benim kimseyle bi derdim yok sadece düşüncemi söylüyorum isteyen herkes istediğini yazsın sözüm meclisten dışarı kimse de alınmasın...

jeLib10xxqirL

jeLib10xxqirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 00:13:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ahaha evet böle bi başlık neden açtınız dedigimisdede sevdiklerimizle paylaşmak için die komik bir cevap veriyorlar madem sevdiklerinle paylaşma meraklısısın git özellerine yaz ben şunla çıkıom,şunla evleniom,şunla ayrıldım v.s şeyler neden foruma taşıyosunki bunu??milletide çok ilgilendiriodu senin ondan bundan ayrıldıgın yada baska haltlar yedigin  yazıkk yaaaaaaaa  
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir