ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 02:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   ŞÜHAYİP ABİ VE ARKADAŞLARININ MACERALARI
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Pufuruk

Pufuruk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 01:53:45      ŞÜHAYİP ABİ VE ARKADAŞLARININ MACERALARIsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Aranızda izleyen varmı bilmem ama benim hayatımda izlediğim en makara fil şimdi benim sizinle dalga geçtiğimi sanacaksınız ama ben aslında dalga filan geçmiyorum iddaaa ediyorum türkiyede çekilen ilk amatör uzun metrajlı film ve piyasaya çıkan bir fil size bir sahneden bahsedeyim şühayip aslında dünyanın en salak ve saf adama gece evde istepne hayrullah ile birlikte oturur yaz günü tabi üstlerinde mavi beyaz çizgili piçama ve beyaz aklet var esner ve ağızından içeri sivri sinek girer suhayip akıllı ya bu sinek beni şimdi zehirler pis hayvan bu deyip hayrullah seslenir olum bu sinekler için camın önüne senin çorapları koyardık bu gün koymadın mı diye sorar tabi caoraplarla sineklerin işlişkisi hayrullağın ayaklarının berbat derecede kötü koması sonucu hayvanların zehirlenerek ölmesi ama hayrullah tabi unutmuş koymayı sinekte içeri kaymış şühayip abi zeka küpü tabi hemen koşar ve dolaptan sinek ilacını alır ve ağızına sıkar salak cidden makara bir film bulmanızı ve ya bulamayanların bana mail atsın ben onlara bir şekilde ulaştırırım
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir