ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 00:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   KADIN Erkeğinin Ayağını YIKAR MI ?:)))
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

infiaI

infiaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 16:43:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kadın erkeğin ayağını yıkamaz mantığı sadece sevmemekten ve bencillikten geçiyor diye düşünüyorum. Neden ben onun ayaklarını yıkadığımda küçük mü düşerim? Hayır erkeğimle ilgilenmem aksine beni yüceltir. Eğer yüreğinde gerçekten erkeğinin sevgisini taşıyorsan, ayağınıda yıkarsın... Onun herşeyiyle tıpkı bebeğinle ilgilenir gibi de ilgilenirsin... Eminimki seven erkekte aynı şeyleri kadını için yapar.

Sevgi bir insanı tümüyle kabullenmek, benimsemek ve yüreğin ile bağlanmaktır. Ayağını yıkayamam mantığı sevginin eksikliğinin bir göstergesi bence.

Ben erkeğimin ayağınıda yıkarım, bebeğim gibide herşeyiyle ilgilenirim...

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 16:52:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sevdiim insanın yıkarım tabi ayağını nolcakki :) yeri gelir oda benimkisini yıkar :Pp

ipek1903

ipek1903 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 16:55:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·infiaI· :

Kadın erkeğin ayağını yıkamaz mantığı sadece sevmemekten ve bencillikten geçiyor diye düşünüyorum. Neden ben onun ayaklarını yıkadığımda küçük mü düşerim? Hayır erkeğimle ilgilenmem aksine beni yüceltir. Eğer yüreğinde gerçekten erkeğinin sevgisini taşıyorsan, ayağınıda yıkarsın... Onun herşeyiyle tıpkı bebeğinle ilgilenir gibi de ilgilenirsin... Eminimki seven erkekte aynı şeyleri kadını için yapar.

Sevgi bir insanı tümüyle kabullenmek, benimsemek ve yüreğin ile bağlanmaktır. Ayağını yıkayamam mantığı sevginin eksikliğinin bir göstergesi bence.

BRAVO ARKADAŞIM  YATAKTA HER TÜRLÜ PİSLİKLERİNE KATLANAN KADINLAR BİR AYAK YIKAMAKTAN MI ÇEKİNECEK? SAÇMALIK BEN YIKARIM BUNDA GOCUNACAK BİRŞEY YOK KAÇINCI YÜZYILDAYIZ FALAN DEMİŞLER SEVGİNİN YÜZYILI OLMAZ 200 YIL ÖNCE AYAK YIKARIM 200 YIL SONRA YIKAMAM GİBİ BİRŞEY SÖZ KONUSU OLAMAZ  BENİM DÜŞÜNCEM

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 17:26:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

BRAVO ARKADAŞIM  YATAKTA HER TÜRLÜ PİSLİKLERİNE KATLANAN KADINLAR BİR AYAK YIKAMAKTAN MI ÇEKİNECEK? SAÇMALIK BEN YIKARIM BUNDA GOCUNACAK BİRŞEY YOK KAÇINCI YÜZYILDAYIZ FALAN DEMİŞLER SEVGİNİN YÜZYILI OLMAZ 200 YIL ÖNCE AYAK YIKARIM 200 YIL SONRA YIKAMAM GİBİ BİRŞEY SÖZ KONUSU OLAMAZ  BENİM DÜŞÜNCEM

bu yoruma bir erkek olarak katılmam mümkün değil neden yatağı karıştırıyorsunuz neden pislik olarak düşünüyorsunuz hiç anlamadım seven insanlar herşeyi yapar ben evliyim ve bu güne kadar ayağımı yıkatmadım yıkatmamada bu sevgiden önce saygıyla alakalıdır. Allah korusun eşim rahatsız olursa ayağınıda yıkarım tüm ihtiyaçlarını görürüm erkek kadın ayrımı saçma bence. Katılımcılara saygılar...

Powered by Tween__34

infiaI

infiaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 17:51:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·ipek1903· :
·infiaI· :

·ipek1903· (artemis)

Senin düşüncen bu belki, ama benim anlatmak istediğim bu değildi. Sevgi varsa eğer yüreğinde asla sevdiğini bu şekilde yorumlamazsın. Eğer erkeğini sadece yataktaki haliyle düşünüyorsan ve bu sana iğrenç geliyorsa, sevgi varmıdır ki ? Bu ancak mecburiyet olarak nitelendirilir.Ben sadece maneviyattan söz ettim, insan gerçekten sevdiyse, sevdiği için herşeyi yapar...

"Ben erkeğimin ayağını yıkarım; çünkü onu seviyorum, çünkü o benim diğer yarım, çünkü biz bir ömrü paylaşıyoruz, çünkü o benim bir parçam, çünkü o benim için değerli... ve aynı duyguların ondan da bana karşı olduğunu bana hissettiriyor" manasındaydı benim yorumum. Yanlış anlaşılma olmasın...

Konu anlatmak istediğimin dışında gelişmesin lütfen...

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 17:58:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·ipek1903· :
·infiaI· :

·ipek1903· (artemis)

Senin düşüncen bu belki, ama benim anlatmak istediğim bu değildi. Sevgi varsa eğer yüreğinde asla sevdiğini bu şekilde yorumlamazsın. Eğer erkeğini sadece yataktaki haliyle düşünüyorsan ve bu sana iğrenç geliyorsa, sevgi varmıdır ki ? Bu ancak mecburiyet olarak nitelendirilir.Ben sadece maneviyattan söz ettim, insan gerçekten sevdiyse, sevdiği için herşeyi yapar...

"Ben erkeğimin ayağını yıkarım; çünkü onu seviyorum, çünkü o benim diğer yarım, çünkü biz bir ömrü paylaşıyoruz, çünkü o benim bir parçam, çünkü o benim için değerli... ve aynı duyguların ondan da bana karşı olduğunu bana hissettiriyor" manasındaydı benim yorumum. Yanlış anlaşılma olmasın...

Konu anlatmak istediğimin dışında gelişmesin lütfen...

Budur...

infial

infial resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:00:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·ipek1903· :
·infiaI· :

ipek1903(artemis)

konuyu birkez daha okumanı tavsiye ederim konumuz

KADIN Erkeğinin Ayağını YIKAR MI ?:))) bu

senin cinsel problemlerin değil !!!!

Konuyu saptırmayalım lütfen

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:04:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yıkamam kardeşimmmBu ne bencillikten kaynaklanıyor,ne de ona olan sevgimin az olmasından yada olmamasındanBu güne kadar ne ailemde böle bişey gördüm,nede çevremde...Hasta olur,vb şeyler olur yıkarım,goocunmamAma iş keyfiyete geldi mi,orda durmak gerekir...Ben burda erkekte art niyet ararım,baskın politika zamanı gelmiştir yaniii,zamanla her bir şeyi yapmanızı ister,İsterde ister yaniiii.Birazda kadına yapılan küçümseme hareketidir bu,benceee....

Koysun önüne bir leğen su,soksun ayaklarını yıkasın kardeşimmm,hiç işim olmaz

LibertaDea

LibertaDea resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 18:32:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
d) Yıkamam + su tasını kafasına geçiririm

kendi eli kolu varken ben nie yıkayayım

ipek1903

ipek1903 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 19:10:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·infial· :

konuyu birkez daha okumanı tavsiye ederim konumuz

KADIN Erkeğinin Ayağını YIKAR MI ?:))) bu

senin cinsel problemlerin değil !!!!

Konuyu saptırmayalım lütfen

KAAN CİNSEL DENEYİMİM OLSA BELKİ PROBLEMLERİMDE OLURDU  AMA BİZİ LEYLEKLERİN GETİRMEDİĞİNİ HEPİMİZ BİLİYORUZ ORADA SADECE BİR ÖRNEK VERDİM OLAYI NİYE BÜYÜTMEK İSTİYORSUN YAZININ SONUNDA BENİM DÜŞÜNCEM YAZIYOR

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir