ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Mayıs 2024, Pazartesi 18:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EbRuLLiii denen sahıs sana seslenıorum mılletın resımlerını kullanmaktan wazgecc
 <<1234 567891011121314...18>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:17:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ay çok heyecanlı

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:18:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xdidix :
[QUOTE=·WaiiTForME·]

siplit cam siosunuz lem ne adamsınız o kdr salak deılız yane gercek oldunu örenmem ıcın el kaldır dedımde kaldırıyodu mesela bu da onun gercek oldunu gösterir. hem split cam her şeyiyle belli eder kendini  siz olayı kavrayamamısınız o zmn sen o kıza sole eklesin beni msne waitforme50 msn adresim açsın camı görelim o o muymuş Hodri meydan

Peki ebrulinin bi tane kızkardeşi olmadığını, kendisinin çok tipsiz olduğunu  ve bu yüzden de senin gibi EDİT HurremSultaan bir adamın "Cam aç, cam aç" diye baskılar yapması sonucunda , kızkardeşini pc başına oturtup sana cam açtırmadığını nerden biliyosun.  Konuştukça batıyorsun ya

WaiiTForME

WaiiTForME resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:20:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Benim anlamadım bi konuda şu o kdr kullanılan resim avrki belki cc de resim kullanan ların % 50 si yalandır insanlar isimlerini bile yanlış tanıtıo cc de bu olay benım basımada geldı öle bi resimler koyuyolarki msnde bi bakıyosun resımdekınden cok farklı birisi siz niye Ebrunun üstüne düşüyosunuz ya kıza aşıksınız yada gocunan bi yanınız bar

llKaRaBaSaNll

llKaRaBaSaNll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:20:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   Resmen komplo teorileriii Devam devam daha neler çıkcak bakalım

NASIL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:21:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·llKaRaBaSaNll· :

Sevgili NASIL

Cam açıpta striptiz yapmayacak heralde kız.Yüzünü gösterecek o kadar.Benim merak ettiğim yüz kısmı.Ama sen neyi merak ediyorsun onu bilemeyeceğim

zaten bende başka yerlerine bakmak için cam açıp hareket yapmasını söylemiyiyorum  sadece yap dediğimiz bir kaç şeyi yapsın .

striptiz konusuna gelince de ; yap dediğimiz hareketleri yaptıktan sonra , buda size kapak olsun dercesine bir show yaparsada buna hayır diyemeyiz

WaiiTForME

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:22:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :
xdidix :
[QUOTE=·WaiiTForME·]

siplit cam siosunuz lem ne adamsınız o kdr salak deılız yane gercek oldunu örenmem ıcın el kaldır dedımde kaldırıyodu mesela bu da onun gercek oldunu gösterir. hem split cam her şeyiyle belli eder kendini  siz olayı kavrayamamısınız o zmn sen o kıza sole eklesin beni msne waitforme50 msn adresim açsın camı görelim o o muymuş Hodri meydan

Peki ebrulinin bi tane kızkardeşi olmadığını, kendisinin çok tipsiz olduğunu  ve bu yüzden de senin gibi EDİT HurremSultaan bir adamın "Cam aç, cam aç" diye baskılar yapması sonucunda , kızkardeşini pc başına oturtup sana cam açtırmadığını nerden biliyosun.  Konuştukça batıyorsun ya

lem ben seni tınlamıyorum bile böle forum sayfalarında boy göstermeye devam et sen zaten başka bi işe yaramıyosun çam ağacı gibisin Seni var ya cidden tınlamıyorum ama su nu yazim ben abazalık için ebruya cam aç cam aç demedim ebru benim en yakın arklarımdandır ve heralde onu senden daha iyi biliyorum mantıksız cümleler kurma bilmedim bişey olsa burda yazı yazmam zaten Yazılan şey bu başlık yalnış

NASIL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:22:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·WaiiTForME· :
Benim anlamadım bi konuda şu o kdr kullanılan resim avrki belki cc de resim kullanan ların % 50 si yalandır insanlar isimlerini bile yanlış tanıtıo cc de bu olay benım basımada geldı öle bi resimler koyuyolarki msnde bi bakıyosun resımdekınden cok farklı birisi siz niye Ebrunun üstüne düşüyosunuz ya kıza aşıksınız yada gocunan bi yanınız bar

kimbilir. belkide sen aşık olduğuın için koruyorsundur kızı

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :
·llKaRaBaSaNll· :

Sevgili NASIL

Cam açıpta striptiz yapmayacak heralde kız.Yüzünü gösterecek o kadar.Benim merak ettiğim yüz kısmı.Ama sen neyi merak ediyorsun onu bilemeyeceğim

zaten bende başka yerlerine bakmak için cam açıp hareket yapmasını söylemiyiyorum  sadece yap dediğimiz bir kaç şeyi yapsın .

striptiz konusuna gelince de ; yap dediğimiz hareketleri yaptıktan sonra , buda size kapak olsun dercesine bir show yaparsada buna hayır diyemeyiz

azuhahahahahahahahahahaahaha

WaiiTForME

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:24:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :

·WaiiTForME· :

kimbilir. belkide sen aşık olduğuın için koruyorsundur kızı

işte nası kendini ele veriyosun sen böle ben kime aşık oldumu zaten açıkladım Lüzümsuz insan boş yazılar yazma sen

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 16:24:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·llKaRaBaSaNll· :
   Resmen komplo teorileriii Devam devam daha neler çıkcak bakalım

Tatlışımmmm Ne ayak :)))))))))

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...18>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir