ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 07:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Noel Saçmalığı
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Anatolica

Anatolica resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2007 Pzt 21:47:43      Noel Saçmalığısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
odalardaki ışıklı çam ağaçlarının ne kadar kötü sonuçlar doğurabileceğini acaba hiç bir sorumlu(!) farkedemedimi? Mübarek kurban bayramını kutladığımız şu günlerde neden bu kadar batı taklitçisi damarınız kabarır anlamadım.bir şey daha daha öncede yazdığım bu konuyu her kim sildiyse TÜRK kültürünü yok etmeye çalışan ALÇAK  lara yardım ediyorsun. Saygılarımla...

TheManiak

TheManiak resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2007 Sal 17:12:47sohbet oyun linki
YILBAŞINI KUTLAMAK MÜSLÜMANLIK DİNİNDE GÜNAHTIR AMA BİZİM İNSANLARIMIZ GÜNAH İŞLEMEYİ SEVİYOLARKİ KUTLUYOLAR KURBAN BAYRAMINDA HEMDE

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2007 Cum 18:23:42sohbet oyun linki

·kazanova32· ırak taki kerkuk teki Türk lerden bahsetmişsn onlar kutlayamıyor diye emin ol onlarda bizim şartlarımzda yaşıyor olsaydı doğum günleri sevdikleriyle beraber gecirmek isterlerdi o şartlarda olmş olsak bizde kutlamayz elbette.

Noele gelince bizler hala anlayamadk noel ile yılbasının farkını noeli hristyanlar İsa nın doğumu oolarak adlandırılıyor o da ocak 1 e denk geldiği için yılbası ve noel Türk ler tarfndan karıştırılıyor :S yada öyle istedikleri için karıstırıyorlar :) yani bizler noeli değil(en azından ben ve ailem) yeni yılı kutluyorz :) Yani ağac süslemelerii ne bilim süslenen cam ağacının altına hediyeler koymak bizim inancımz da örf ve adetlerimzde yok onlarin dini bayramı gibi bişey nasıl onlar kurban bayramlarnda kurban kesmiyorlarsa bizlerinde noel ağacı alıp süslememiz sacma geliyor bana :)

redcadence

redcadence resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 04:51:56sohbet oyun linki

SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR NUEL TAMAM KESINLIKLE VE KESINLIK LE BİZE TERS BIR BAYRAM CUNKU HIRISTIYAN BAYRAMI BUNU GECTIK.. AMA DOGUM GUNU ASLINDA MUSLAMANLARA OZEL BIR KUTLAMADR TABIKI USLUBUNDA VE SEVIYELI OLARAK YAPILIRSA. NEDENMİ??  CUNKU PEYGAMBER EFENDIMIZ s.av. H.Z. MUHAMMET MUSTAFA s.a.v. EFENDIMIZIN HER SENE DOGUM GUNUNU KUTLARIZ KUTLU DOGUM HAFTASI OLARAK BUDA DEMEKKI DOGUM GUNU KUTLAYA BILIRIZZ . TABIKI ISKI KUMAR FUHUSS V.S. YAPARAK DEIL BİZE MUSLUMAN A VE TURK E YAKISIR SEKILDE YAPILIRSA.. DADAŞ 25

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 11:39:16sohbet oyun linki

TheManiak :
YILBAŞINI KUTLAMAK MÜSLÜMANLIK DİNİNDE GÜNAHTIR AMA BİZİM İNSANLARIMIZ GÜNAH İŞLEMEYİ SEVİYOLARKİ KUTLUYOLAR KURBAN BAYRAMINDA HEMDE

RBD666

RBD666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 20:38:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

siz manyakmısınızz yhaa noel ile yılbaşı aynı şeymi sanıosunuzz

noel İSA nın doğum günü nedeniyle kutlanan bir bayramdır

ne dediğinize dikkat edin noel e saçmalık demeye ne senin ne onun nede bnm

hakkım yoktur doğru konuşun terbiyesiz saygısızlar

TheManiak

TheManiak resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2007 Sal 01:51:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RBD666· :

siz manyakmısınızz yhaa noel ile yılbaşı aynı şeymi sanıosunuzz

noel İSA nın doğum günü nedeniyle kutlanan bir bayramdır

ne dediğinize dikkat edin noel e saçmalık demeye ne senin ne onun nede bnm

hakkım yoktur doğru konuşun terbiyesiz saygısızlar

isa nın doğum günü yılbaşındamı ileri zekalı

dinime küfreden müslüman olsa bari

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2007 Cum 00:47:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

odalardaki ışıklı çam ağaçlarının ne kadar kötü sonuçlar doğurabileceğini acaba hiç bir sorumlu(!) farkedemedimi?

Muhahaahhhh, ben bunu yeni gördüm, güldüğüme bakmayın elbetteki tehlikeli. Üzerinde kaç tane ufak led vardı, kim bilir kaç volt akım geçiyordu. Her an birimiz çarpılıp hayatını kaybedebilirdi. Allah korumuş bizi, lütfen site yöneticileri biraz yaptığınız işin ciddiyetini taşıyın, sorumluluğunu hissedin

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 15:06:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :

odalardaki ışıklı çam ağaçlarının ne kadar kötü sonuçlar doğurabileceğini acaba hiç bir sorumlu(!) farkedemedimi?

Muhahaahhhh, ben bunu yeni gördüm, güldüğüme bakmayın elbetteki tehlikeli. Üzerinde kaç tane ufak led vardı, kim bilir kaç volt akım geçiyordu. Her an birimiz çarpılıp hayatını kaybedebilirdi. Allah korumuş bizi, lütfen site yöneticileri biraz yaptığınız işin ciddiyetini taşıyın, sorumluluğunu hissedin

ben de yeni gördüm bunu,ve tamamen katılıyorum vogen e...

beyonce777

beyonce777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 15:10:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :

Vogen
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir