ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 22:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   cc_03
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

aslasla

aslasla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 07:08:31      cc_03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İçindeki stefen stiffler ı saklayanlardandır(konumu gereği).. Şeker bişi,görev bilinci ve geyiqin ayrımına varmış ender insanlardan...

ehih kikik muhabbetine genelde uzak ama sağlam geyiklerde sağlam katılımcı olmasıyla gönüllerde yer etmiş bir çılgın adamdır kendileri efenim.

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 14:17:19sohbet oyun linki
Sen yaşıyomusun yaff helvanı yemiştik biz seninSenin geyiklerde çok güzeldi özledik seni arada gelde 2 geyik yapalım

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 17:19:42sohbet oyun linki
Ben bu başlıga cevap yazmıstım galıba ama ya silinmiş yada ben cok uykuluydum sadece ekrana bakmısım.. Ama dusunduklerımı tekrar yazıyorum. Olayı açıklama anlam bulma seklıne tasımak eglencelıdır daha once orneklerıde cok tutulmustur. (bknz. sourtimes) Burdada bu sekıl olacaksa cıdden sevınırım cunkı bunu yapmak hem yararlı olacaktır hemde asırı derecede ZEVKLI  ((:

ProtoTiPGoGo

ProtoTiPGoGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 18:17:15sohbet oyun linki
CC03   TESEKKÜRLER SANA

TayFDJ

TayFDJ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:51:15sohbet oyun linki

İyi Biri Olduğu Düşüncesindeyim.

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:55:33sohbet oyun linki

Compeira :
Ben bu başlıga cevap yazmıstım galıba ama ya silinmiş yada ben cok uykuluydum sadece ekrana bakmısım.. Ama dusunduklerımı tekrar yazıyorum. Olayı açıklama anlam bulma seklıne tasımak eglencelıdır daha once orneklerıde cok tutulmustur. (bknz. sourtimes) Burdada bu sekıl olacaksa cıdden sevınırım cunkı bunu yapmak hem yararlı olacaktır hemde asırı derecede ZEVKLI  ((:

Doğru Görmüşün Semihim :D Bende Bu Başlığa Yorum Yapmıştım Sanırım Küfür Sebebiyle Silindi...

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 18:18:29sohbet oyun linki

Şimdiye Kadar cc03 ün Hiç Bir Kötü Yanını Görmedim Bence İyi Birisi Konuşmalarda Normal Bir Üye Gibi Sohbet Ediyor Tebrik Etmek Lazım...

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 00:42:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya şefim  kaç gündür yazmak istıyorum  şimdı bır  sürü  saçma  sapan yorumlar gelecek  dıyede  nedense  yzmadım  ama kararlıyım bugün  yzıyorum   içimden  gelenlerı  sız  gördügüm en iyi ınsanlardan  birisiniz  kişilerı  ayrım  yapmaksızın  seven ve  yardım cı  olan bırısınız  haksızlık yaptıgınıza  ınanmıyorum  ve  saçma sapan  suçlamalara ragmen  soguk  kanlıgınız  ınanın bana  örnek  oluyor ve  fazla konuşmamanız   ve suskun  kalmanızda  otorıterlıgınızı  korumak  ıstemenızden  ama  buda  dogru bence  çünkı  yüz buldukmu bızler  yüz  tepeden  aşarız  ya şefım  sız genede  arasıra  konuşunkı  bızler sızlerı sevıyor  ve  tanımak  ıstıyoruz  ve sızlerın  elınde  cc  nın daha iyi yerlerde  olucana  yürekten  ınanıyoruz  SAYGILARIMLA   layd   1 numarasınız

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 18:00:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lOKANl :

Şimdiye Kadar cc03 ün Hiç Bir Kötü Yanını Görmedim Bence İyi Birisi Konuşmalarda Normal Bir Üye Gibi Sohbet Ediyor Tebrik Etmek Lazım...

Evet Bu Konuda , cc03 Abiyi    Çok  Çok  Tebrik Etmek Lazım Normal Bir Üye Gibi Konuşması, Çok Önemli Tşk.ler

Tanrı Türk ü Korusun !!

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 03:41:28sohbet oyun linki
Evet Sizlere Katılıyorum Arkadaşlar Chefimizin Normal Bir Userdan Farkı Yok En Olması Gerekende Zaten Bu
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir