ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 07:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   hatıra defterlerinden inciler:)))))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2007 Cmt 11:39:28      hatıra defterlerinden inciler:)))))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
rabia:
sevgili arkadaşım birbirimizi tanıyalı 4 ay oldu mu oldu galiba neyse boşver ben seni çok sevdim.umarım sende beni sevmişsindir sevmesende sorun değil zaten 4 ay oldu ve sen gidiyosun neyse bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdıpın için tşk ederim innocent.gif

selin:
canım kankim seni çok seviyorum gerçekten çok seviyorum herkesten çok seviyorum bütün sevgililerimde dahil.umarım bu hatıra defterinde kalmaz dostluğumuz bundan sonrada görüşürüz fakat benim arayabileceğimi sanmıyorum biliyosun hep kontör sıkıntısı çekiyorum.görüşürüz tatlım.

tuba:
canım arkadaşım bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim galiba birde kalbin kadar temiz deniliyordu her neyse..seni tanıdığım günden bu yana hakkındaki fikrim çok iyi ve güzel bir kız olduğun oldu .gif ama suratına kapacı pudra sürdüğünü farketmediğimi sanma her neyse canım görüşmek üzere kendine dikkat et öptüm..

ünal:
sevgili arkadaşım seni çok özleyeceğim gittiğin için inanılmaz üzgünüm.seninle geçirdiğimiz günler aklımdan çıkmaz hele beraber kopya çekmelerimizi nasıl unutabilirim onlar adına çok üzgünüm yeni bir suç ortağı bulmak zorundayım allah kahretsin..kopya hayatında başarılar kendine iyi bak..

rıdvan:
sen benim 8.sınıftan bu yana arkadaşımsın herhalde iki yıl oluyor.çok iyi bir kızdın sıkıldım kusura bakma daha fazla yazamıyacağım.kendine iyi bak.

mehmet:
saygılı arkadaşım bu sayfa için tşkler.yeni tanıştık ama ayrılıyoruz huylarını pek bilmiyorum ama sana tavsiyem yeteneklerini keşfet böylece başarılı olursun mesela ben yeteneklerim sayesinde bilim adamı olmayı düşünüyorum umarım sende benim kadar başarılı olursun.görüşmek üzere..

türkçe öğretmeni:
sevgili öğrencim hayatında başarılar ve mutluluklar seninle olsun birde herşeyi sorma alışkanlığından vazgeçersen iyi olur...

fizik öğretmeni:
sevgili kızım bu sayfa için tşk ederim..sana tavsiyem fiziğin sadece vücut güzelliğinden ibaret olmadığı tamam mı güzel kızım kendine dikkat et..

sevgili arkadaşım buket iyisiyle kötüsüyle 4 yılı beraber devirdik bazen acı bazen tatlı anılarımız oldu sm_cry.gif yeri geldi güldük yeri geldi sıra dayağı yedik sm_cry.gif ama birbirimizi hiç üzmedik "ahmeti elimden alman hariç unuttum sanma cık cık cık"
neyse veda partisinde ahmetle ben çıkıyorum haberin olsun guitar.gif

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2007 Cmt 11:53:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Çok Duygulandım. Bu yorumu Anketi dolduranlar, yazıpta kurtulalım Diyenlerden. İçten yazılmış bir ankete benzemiyor

Paylaşım İçin Tşk ederim. Emegine Saglık

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir