ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 13:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   O hep 6 yaşında kalacak.......
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2007 Cmt 22:34:58      O hep 6 yaşında kalacak.......sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Geçenlerde babamın gazetesinde okumuştum bu yazıyı internette bulup buraya ekledim çünkü: çok ilgimi çekmişti

ötonazi hastası 9 yaşındaki bir insanın yaşamı durduluyor

kendim olarak düşündüm annem ve babamın bana böyle birşey yapmalarını istemezdim 

Hep 6 yaşında kalacak

ABD li uzmanlar, özürlü bir çocuğun büyümesini durdurdu. Ashley, ömür boyunca 6 yaşında kalacak. Ailesi "Biz ölürsek tacize uğramasın istedik" dedi.

Türk doktorlar: Ötanazi
Bakımı zorlaşmasın gerekçesiyle, özürlü bir çocuğun büyümesinin hormon tedavisiyle durdurulması tıp çevrelerinde büyük tartışma yarattı. Östrojen tedavisiyle Ashley nin uzaması durduruldu, rahmi ve süt bezleri alındı. Türk doktorlar da "Bu bir tür ötanazidir ve insan haklarına aykırıdır" diye tepki gösterdi.

Ashley için hayat altı yaşında durdu

Beyin hastalığı yüzünden yarı ölü haldeki ABD li Ashley nin ailesi, ileride sorun yaşamaması için fiziksel gelişimini durdurdu. O artık hep 6 yaşında kalacak.

Tıp literatürüne ismi "Ashley X" olarak geçti. O şimdi 9 yaşında ama asla büyümeyecek. Ömrü boyunca çocuk kalacak Ashley nin hastalığı ve üzerinde uygulanan radikal "tedavi" İngiliz Times gazetesinin sayfalarına konu oldu. Amerikalı bir ailenin çocuğu olan Ashley, yürümesini, hareket etmesini, konuşmasını ve beyninin gelişmesini engelleyen "serebral felç" (statik ensefalopati) adlı ağır bir beyin hastalığının pençesinde. Beyin gelişimi 3 aylıkken duran, oyuncağını bile elinde tutamayan, yardım olmadan tuvaleti kullanamayan Ashley üzerinde 3 yıl önce büyük tartışmalar yaratabilecek bir "tedavi" uygulanmaya başlandı. Küçük kızın ileride hayatını zorlaştıracak sorunların önüne geçmek için bedensel gelişimi tedaviyle durduruldu.

RAHMİ VE GÖĞÜSLERİ ALINDI
ABD nin Seattle Çocuk Hastanesi Hormonal Pediatri bölümünde tedavi edilen Ashley nin 6 yaşında erken ergenlik sinyalleri vermeye başladığı tespit edildi. Bunun üzerine doktorları Ashley nin ebeveynleriyle görüşerek, radikal bir tedaviye başladı. Doktorlar, küçük çocuğun fiziksel gelişimini durdurmak için östrojen hormonu vermeyi, hayatını zorlaştırabilecek adet sancılarından ve rahim Aile, aldıkları kararın arkasında olduklarını vurguluyor.kanserinden korumak için rahmini, büyüyüp yatakta kendisine yük olmasını engellemek için göğüslerini almaya karar verdi. Apandisitinde bir sorun olması halinde bunu asla haber veremeyeceği için bu organı da alındı. Doktorlar daha önce benzeri olmayan bu tedavi yöntemlerini hastane etik komitesine sundu. Her biri kendi branşında uzman olan 40 doktor tedaviye 5 Mayıs 2004 te onay verdi. Temmuz 2004 te ilk tedavi adımlarına başlandı. Ashley 6 yaşındayken tam anlamıyla zaman donduruldu. Tedavi yöntemi geçen sene ekim ayında tıp dergilerinde rapor halinde yayımlandı. Ve tüm dünya Ashley den bu şekilde haberdar oldu.

İLERİDE TACİZE UĞRAYABİLİRDİ
Ailesi Ashley nin kendilerinden sonra da bakılabilmesi için fiziksel gelişimin durdurulması gerektiğini söyleyerek Times a şöyle konuştu: "Ufak tefek bir çocuk fiziğine sahip olması onun bu zor durumunda insanların yardımını almasını kolaylaştıracak. Ağırlığı artmayacağı için kucakta taşınabilecek. Yatakta rahat bir şekilde uyuyacak. Çocuklar çekinmeden onunla oynayacak. Asla tedavi olma, ilerleme gösterme şansı yok. İleride tacize uğrama riskini de ortadan kaldırdık. Biz küçük meleğimizin bizden sonraki hayatını da düşünmek zorundaydık."

sagof

sagof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 21:47:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BUNUN TURKIYE VERSIYONUNU DUSUNUN O ZAMAN SIZCE BU KADAR UZARINE GIDERLERMIYDI COCUGUN

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 21:16:14sohbet oyun linki

·sagof· :
BUNUN TURKIYE VERSIYONUNU DUSUNUN O ZAMAN SIZCE BU KADAR UZARINE GIDERLERMIYDI COCUGUN

Kesinlikle hayır

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 21:58:41sohbet oyun linki
bu konuda yorum yapmak gerçekten çok zor.bnde okudum gazetede ve çok şaşırmıştım.aileye  bi yönden haklı bakarken diger yönden çok acımasız buluorum.karışık bi durum

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 22:14:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xminervax· :
bu konuda yorum yapmak gerçekten çok zor.bnde okudum gazetede ve çok şaşırmıştım.aileye  bi yönden haklı bakarken diger yönden çok acımasız buluorum.karışık bi durum

OvvenedByCAN

OvvenedByCAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 22:25:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yorumsuz Hayatı Seviyorum.

Sevgilerimle

K4S1RG4

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir