ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 19:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Gönderilmemiş mektuplar..
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2007 Pzr 09:29:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
yıkılıyorsun
yıkılıyosun
hiç korkmadığım kadar korkutuyorsun
duygularımın alaborasına kapılıp
seni hüznünden kurtaramam diye korkuyorum
gözyaşını sileyim derken
daha da göz yaşı eklemekten korkuyorum
neden bunu kendine yapıyorsun
neden durmadan kanıyorsun
unuttunmu
gözlerini yüreğime nakletmiştim
bak içime akıyor yaşların
ağlama
ne olur ağlama artık
sil gözyaşlarını repertuarından
bırak duran dünya olsun
bırak biten evren olsun
ama sen bitme
ama sen gitme
çıkar ölümleri yüreğinden
ölüm yakışır benim gözlerime..
tebessümlerin kapısını aç
ve hüzün gemilerine kapat limanını
yıkılma
sakın yıkılayım deme
yıkılırken yanında olamassam
işte o zaman ardından yıkılırım
farkettiysen noktalama işaretlerini koymuyorum
sana geliş yollarıma set olmasın diye
ve sana verdiğim değerin hakkını ver
hüznüme inat gülümse hayata
ve bir gün yıkılacaksan
önce beni devir bir balta darbesiyle
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2007 Pzr 09:31:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Gecen yılın eylül aylarının ortasıydı ‘’ Galiba ilk defa ‘’ dediğimde.. ama biliyordum ilk defa sansımı deneyecekte olsam kaybedeceğimi..ilk defa baslamadan mağlup olacağımı.. o yüzden benim için en iyisi maca baslamamaktı. En azından kimse mağlup olduğumu bilmeyecekti..

Ta ki dostum dediğim insan benim duygularımı karsı tarafa ispiyon edene kadar..işte o an baslamıstı aslında mac..Ama dedim ya ben hayatımda böyle bir maca ilk kez cıkıyordum..

Ne olduysa mac basladıktan sonra oldu..hemen baslangıcta hezimete uğrayacağım belliydi.Ne Kadar kacmak istediysemde olmadı...Coktan onun yaprak yeşili gözlerinin içinde pusulamı sasırmıstım..

Ama öyle zaman oldu ki..macı dengeye getirdim bazen üstün bile oynadım..öyle zamanlarda içimdeki ümit hep arttı..

Ama ben öyle sevmiştim ki tarifi yoktu benim için.. onu görünce titrer o yüzüme bakınca gözümü hep kacırırdım cünkü gözüne baktıkca içinde kayboluyor okuldan eve gelince anca kendimi buluyordum..

Orta okuldaki gibi değildi hiç bişey..ilk defa ‘’haftasonu hiç gelmesin ‘’ diyebiliyordum..

Aslında aramızın olmasını falanda istemiyordum cünkü kendisinede söylemiştim eğer olursa böyle bişey onu unutmam mümkün olmayacaktı.Ben unutmak istiyordum.

Dayımın öğüdüne uyucaktım.hayatımda bir tek kişiyi sevecek ve eğer mümkün olursa onunla ömür boyu yasayacaktım.ama o bir tek kişi karsıma lisede cıkamazdı buna hazır değildim..

Ama iş işten coktan gecmişti.Kendimi cok fena kaptırmıstım bile..

Sonra okul yarı yıl tatiline girdi o zamana kadar arkadas gibiydik ama bizimkisi menfaat üzerine kuruluydu..ona hiç bi konuda ‘’ Hayır ‘’ diyemediğim için bu onun cok fena işine geliyordu..yazılılarda bana hoca sanki 2 kağıt veriyordu onun kağıdıda sanki benim kağıdımdı..dönem sonunda karnesini ben alsam normaldi..

Sonra 2. dönem basladı o kahırla gecicek 2. dönem..bir tane ‘’ kötü adam ‘’ girmişti filme..bu kötü adam benim cok yakın bi arkadasımdı..aynı kızı sevmişti..yarı yıl tatilinde ise ne yapmıssa yapmıstı..Kızın benle hiç bir alakası kalmayacak şekilde ayarlamıstı senaryoyu..

Yazı cok uzadı 2. dönem yaşanılanları yazmaya gerek yok..pek bir muhabbetim olmamıstı kızla ama hala cok fena seviyordum..

Sonra sene bitti..3 ay tatilin neredeyse her 2 geceden birinde rüyamdaydı..kimi zaman bi lokantada. Kimi zaman bi cay bahcesinde..kimi zaman nikah masasında

Ve bu yıl baslamıstı sene basında aynı sınıfdaydık..ve filme giren kötü adam yani rakibim karsı sınıfdaydı..tamam dedim bu iş olacak..
Ama bir baktım kız karsı sınıfa gecmişti..anlamıstım ki değişen bi şey olmayacaktı..bi yandanda işime geliyordu belki unuturdum..ama o da olmadı..

Artık yine her 2 geceden birinde rüyamda.. hep barısıyoruz hep mutluyuz..her rüya görüşümde gidip birine danısıyorum ama hep aynı şey ‘’ bu rüya değil bilinç altına yerleştiği için o kişi hep onu görüyorsun rüyanda ‘’ diyorlardı..doğruydu benimki sadece aşırı sevginin ürünüydü..

Ama bıktım artık rüyalarda görmekten..Gurur yapıp konusmuyorumda.. unutamıyorumda..

Yok mudur bu işin bir çözümü..Gercekten söylendiği gibi bu hastalığın çözümü yok muydu..

KISALTILMIŞTIR..
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir