ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Haziran 2024, Çarşamba 08:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İtiraf Ediyorum... O Bunu Haketmesede..Ve Sizinde İtiraflarınızı Bekliyorum Çünkü Bu Gemi Sessiz Yür
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2007 Çar 13:56:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
İtiraf Ediyorum,  Canım Kadar Degerli Birisi Var, Onu Hala Seviyorum

O Kendini Biliyor...

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2007 Çar 14:17:27sohbet oyun linki
itiraf ediorum bi demoya aşık olsum ama o beni hiç tınlamadı

Carminaa

Carminaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2007 Çar 15:30:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·MaaViSHooW· :

Carminaa

bende itiraf ediyorum onu hala unutamadım gece yastığa başımı koyduğumda aklıma geldin ,gerçi her zaman aklımdasın ama aksam bir baska özleyıs vardı ıcımde anlam veremedıgım  ;sana telefonda attığım mesajda söledim de ;işte unutamıyorummmmmmmmm kalbimden söküp atamıyorum seniiiibu kalp unutamıyooo her ne kadar unutmak istesemde, unutmaya calıştımsada olmuyorrrrrrseni hala deli gibi özlüyorum.Yazarak içimdekileri pek anlatamıyorum ama konuşarak neler diyeceğimi sende tahmin ediyosundur sanırım sesinin sıcaklıgını,seni,beni sevmeni özledimmmm ÖZLEDİM YA SENİ HEMDE ÇOK ÖZLEDİMMM.Belki haketmiyon sevgimi öyle diyosun ama bana beni sevme diyebilirsin ya kalbime onu diyemezsin buna hakkın yokkalbim ne beni ne seni ne de başka kimseyi dinlemiyooooo sadece kendi kendini dinliyo .sen kendini biliyosun İ----- 

Carminaa:Sen bunları derken başkalarıyla cc de gönül eglendırmeyı cok iyi yapıyorsun.Bence sen o ilişkindede ciddi olsaydın kaybetmezdin o dediğin kişiyi ok.

Not:Anladın sen seckın anladın.

IT IS PERFECT

XbebekmackX

XbebekmackX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 22:17:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·MaaViSHooW· :

Carminaa

bende itiraf ediyorum onu hala unutamadım gece yastığa başımı koyduğumda aklıma geldin ,gerçi her zaman aklımdasın ama aksam bir baska özleyıs vardı ıcımde anlam veremedıgım  ;sana telefonda attığım mesajda söledim de ;işte unutamıyorummmmmmmmm kalbimden söküp atamıyorum seniiiibu kalp unutamıyooo her ne kadar unutmak istesemde, unutmaya calıştımsada olmuyorrrrrrseni hala deli gibi özlüyorum.Yazarak içimdekileri pek anlatamıyorum ama konuşarak neler diyeceğimi sende tahmin ediyosundur sanırım sesinin sıcaklıgını,seni,beni sevmeni özledimmmm ÖZLEDİM YA SENİ HEMDE ÇOK ÖZLEDİMMM.Belki haketmiyon sevgimi öyle diyosun ama bana beni sevme diyebilirsin ya kalbime onu diyemezsin buna hakkın yokkalbim ne beni ne seni ne de başka kimseyi dinlemiyooooo sadece kendi kendini dinliyo .sen kendini biliyosun İ----- 

Carminaa:Sen bunları derken başkalarıyla cc de gönül eglendırmeyı cok iyi yapıyorsun.Bence sen o ilişkindede ciddi olsaydın kaybetmezdin o dediğin kişiyi ok.

IT IS PERFECT

CumaLi17

CumaLi17 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 18:25:39sohbet oyun linki

·xminervax·

·xminervax· resimleri

10.Oca.2007 Çar 00:55:02 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
itiraf edorum.edebilirim.edicem niyetine girdim yok az bi bekliyim

·Carminaa·

·Carminaa· resimleri

10.Oca.2007 Çar 15:30:35
 İkisinide Cok Seviyorum Embarrassed  Dost Olarak Mukemmel Birileri Ama SEVGİLİ oLarak Birşey Diyemiyecem.Disapprove

True_Fly

True_Fly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 18:36:25sohbet oyun linki
:)) Arkadaşlar sevginizi içinizde yaşanıza.Ne gerek var sanal ortamda belirtmeye.Sevgi Aşk 2 kişiliktir.3ü,4ü,5i sokmayınız ilişkinize hiç gerek yok.Sevmek kadar güzel birşey yoktur tabikide ama burayada yazmanızın bi anlamı yok. ;)

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 18:41:02sohbet oyun linki
·XbebekmackX· :
·MaaViSHooW· :

Carminaa

IT IS PERFECT

HadiCaniimSende

HadiCaniimSende resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 00:44:38sohbet oyun linki
İnsanlar kendilerini rezil etmek için bu kadar mı uğraşırlar?Bir bayan gururunu bu kadar mı ayaklar altına alır?Hiç yakışmadı arkadaşım  Bu tarz şeyler bir bayana yakışmıyor kaçıncı yüzyılda yaşıyor olursak olalım insanların erdemleri vardır fakat görüyorum erdemini kaybetmiş insanlar ortada dolaşıyorlar yazık diyorum arkadaşım!Dünya da erkek kalmasa en son yapacağım şey olurdu herhalde belki haddime değil fikir vermek ama senin yerinde olsam bu başlığı kaldırtmak için elimden geleni yapardım!Yerlerdesin

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 00:50:04sohbet oyun linki

hadicanıımsende

İnsanlar kendilerini rezil etmek için bu kadar mı uğraşırlar?Bir bayan gururunu bu kadar mı ayaklar altına alır?Hiç yakışmadı arkadaşım  Bu tarz şeyler bir bayana yakışmıyor kaçıncı yüzyılda yaşıyor olursak olalım insanların erdemleri vardır fakat görüyorum erdemini kaybetmiş insanlar ortada dolaşıyorlar yazık diyorum arkadaşım!Dünya da erkek kalmasa en son yapacağım şey olurdu herhalde belki haddime değil fikir vermek ama senin yerinde olsam bu başlığı kaldırtmak için elimden geleni yapardım!Yerlerdesin

Bu tebrık son paragrafına kadar olan tebrıgım

Buda son paragrafın ıcın yaptıgım yorum;Hadicanıımsende

cicooo

cicooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 11:41:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·hardworkgirI· :

Allah Kısmet Ederse Sevicem FulyaaAma Şu An Bu War Gündemde

Neyse Nergis Onur Tebrikler Bilmiyodum YaTanıdğınız Herkes Biliyo Zaten Ben Daha  Başka Şeyler İtiraf Etmenizi Beklerdim Mesela Onlara Sölediğiniz Yalanları

allah kısmet ederse sevicem diyo  yaa elhem arkadasımıza resmen gel sıradaki demeye getirio  yane elhem dierlerine ulaşmak için arada kaynayacak insan olcak böle bi cagrıya cevap verecek erkegin ben erkekliginden şüphe ederim

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir