ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 00:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   BİTANEM...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kahinn0909

kahinn0909 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:12:35      BİTANEM...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bitanem

Dalga ile kıyının aşkını bilir misin?

Öncesinden başlayıp,sonsuza giden dalga,

Hep aşka kavuşma özlemiyle atılır kıyıya.

Dalga seven , kıyı sevilendir.

Dokunur parmak uçlarınla sevdiğine

dalga

ve döner hep geriye

Bilir kavuşamayacağını ama hep koşar kıyıya,

Her bir dokunuşta aşkını verir hesapsızca.

İşte,ben seni böyle seviyorum bitanem.....

Bitanem

Bilirmisin dağ başında açan uçurum çiçeklerini.?

Bilirler sevilmeyeceklerini...Koklanmayacaklarını...

Okşanmayacaklarını....

Ama inatla açarlar aşkla,sevgiyle,özlemle.

Hep beklerler gelmeyecek sevgilinin onu

kucaklamasını

İşte,ben de seni böyle beklerim bitanem......

Bitanem

Ağaç ile meyvesinin aşkını bilir misin..?

Meyvesini vermelidir ağaç yeniden doğmak için,

Öyle zorludur ki ayrılmaları...

Verir meyvesini ağaç,

Meyve tohum olur,tohum kök olur

Ve yeniden doğar ağaç kendi meyvesinden...

İşte ben de böyle bitanem ;

YOK OLMAYI GÖZE ALDIM

TEKRAR SENDE DOĞMAK İÇİN.....

SEVGİLERİMLE...  kahinn0909   

myherz

myherz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:31:56sohbet oyun linki
Merhaba...dostum bu nasıl şiir ve anlatım yaa, koptum wallahi Gerçekten tebrik ederim..Bir sevgi , bir aşk bu kadar güzel anlatılır..Sevgi için ancak bu kadar  fedakarlık yapılır,müsadenle bu şiiri senden çalacağım,inşallah bu şiiri okutacağım biri de bana nasip olur.ne diyelim kazan mübarek olsun dostum..!!Selamlar...

Burjuu07

Burjuu07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 01:39:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gercektende harika bir şiir kahin sanırım bu aşkı yaşıyorsun umarım aşkına kavuşur ve hayat boyu dalgayla ile kıyının birbirinin ayrılmadıgı gibi sende sevdiginle olursun .Ayrılık acıdır umarım sen hiç yaşamassın sev ve sevil arkadaşım sagol bu şiiri paylaşdıgın için.

Rudex

Rudex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 08:27:29sohbet oyun linki

Selam Kahin im kankam. şiirin süper bana beni hatırlattı her harfi Aşk Hasret Özlem kokan bu şiirini bizlerle paylaştığın için tşk ler  bu şiire konu olan kişiyle  mutlu olmanı diliyorum .....

myherz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 14:06:58sohbet oyun linki

Güzel dileklerin için  tşk.ederim arkadaşım..Hayat bu..herşey malesef istediğimiz gibi  olmuyor..Dalga misali,kavuşamayacağını bile bile,hep büyük bir sevgiyle-tutku ile kavuşmak için çaba gösterirsin..Bazı anlar gelir sevildigini ..kavuşacagını sanırsın, işte o zaman meger sevilmek ne kadar güzelmiş ..dersin.Fakat sevilmediginizi anlarsınız..en acısıda budur zaten..Sevilmeden sevildiğinizi farkettiğinizde,binlerce soru beyninizi yer bitirir.Başlarsınız cevabı besbelli olan sorulara cevap aramaya.Ve sorgulama zamanı gelir kendinizce..Oysa AŞK sorgulanmadan yaşanmalıdır bence.Baktığınız heryerde onu görürsünüz,onu ararsınız.O heryerdedir..O aynadaki görüntünüzde bir yansıma,sokaktaki köşe başında bir kucaklaşmadır O yağan yağmurdur.denizdeki yakamozdur, o gecelerin ayı.gündüzlerin güneşidir.Veson cümleler dökülür artık dilinizden: O mutlu olsun yeter. Diyebileceğiniz bir şey kalmamıştır çünkü.Tıpkı yüreğinizi sizden aldığı gibi,giderken cümlelerinizi de götürmüştür yanında...!! 

Yaww burcu bir an kendimi kaybettim biraz uzun yazdım galibaSana  tekrar tşk.edrim arkadaşım..kendine iyi bak..!!

myherz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 14:14:22sohbet oyun linki
Tekrar selam..burcu hanım size cevap olarak yazılan yazı kahin abimin agızından yazılmıştır.Kahin abim  bir süre cc ve  msn ye girmeme kararı aldığı için..güzel dileklerinizi karşılıksız bırakmamamk için bu yazıyı  yazmamı istedi,affınıza sığınarak bende aynısını yazdım. Selamlar..!!

myherz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 14:28:04sohbet oyun linki
Selam  Rudex.. Kahin abim cc ve msn ye girmeme kararı aldığı için..sana da iyi dileklerin için  tşk.ediyor.Yafs beceremiyom böyle.onun agzından yazıyom .Bana gönderdigi yazı aynen  şöyle: Kankam sağol yaa. ama mutlu olmak benden geçti artık,artık bütün kapılarımı kapatıyorum.Biraz kendime gelmek için uzaklaşacağım..uzun bir süre yokum..Kankam sen mutlu ol..senin mutluluğun benim mutluğum olacak.Kendine iyi bak..Allaha emanet ol..Sevgiyle kalın..

angel_beautiful

angel_beautiful resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 20:54:14sohbet oyun linki

nesrinn4321

nesrinn4321 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 18:58:53sohbet oyun linki
Selam kahin,şiirin bir harika,eline yüreğine sağlık Biliyorsun uzun zamandır yoktum.Sana böyle şiirler yazdıran şanslı kızı merak ettim doğrusu..yokluğumdan istifade edersin hee..Seni seni..!!Ben döndüm TR deyim.Özledim yafss görüşelim.Yeni sayfalar açılmış ,çok güzel , artık bende yazarım.Kahinim kendine  cici bak.görüşmek dileği ile kocaman öptüm.Pai pai..

kahinn0909

kahinn0909 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 19:27:35sohbet oyun linki
nesrinn4321 :
Selam kahin,şiirin bir harika,eline yüreğine sağlık Biliyorsun uzun zamandır yoktum.Sana böyle şiirler yazdıran şanslı kızı merak ettim doğrusu..yokluğumdan istifade edersin hee..Seni seni..!!Ben döndüm TR deyim.Özledim yafss görüşelim.Yeni sayfalar açılmış ,çok güzel , artık bende yazarım.Kahinim kendine  cici bak.görüşmek dileği ile kocaman öptüm.Pai pai..
  Tşk.ederim nesrin...TR geldigine çok sevindim,umarım görüşürüz.Yalnız mı geldin..abin kankam nasıl,inşallah iyidir.Yafs yazını , o dedigin kız yanlış anlamaz inşallahGerçi bugün sordu bana ama neyse..Hepinizi bende çok özledim....Şiirimi zaman ayırıp okudugun için saol..Görüşmek dilegiyle..Tekrar tşk.ler...!!
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir