ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 02:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity İle Nasıl Tanıştınız? O Duygusal Anı Anlatın :Pp
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Teoguest

Teoguest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 09:36:42      Chatcity İle Nasıl Tanıştınız? O Duygusal Anı Anlatın :Ppsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ChatCity İle Tanışmanız Nasıl Oldu? Benim Gibi Chatcity Neki lo Bi tıklim Bakem Diyerekmi? Yoksa? =

m00n1303

m00n1303 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 09:47:35sohbet oyun linki

teocum yağmurlu bi gündü ve ben dükkanda sıkılmış bir halde dolaşırken birde ne göreyim abim pc ye geçmiş bir sitede dolaşıyoraman allahım dedim bu  site chatcity benim arayıpta bulamadığım bi sitehemen abim pc den kalkar kalmaz ben geçtim başına ve geçiş o geçiş bidaha beni pc den kaldıramadılar

ÇOK DUYGUSAL AMA DEĞİL Mİİİİİİİİİ

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 10:16:33sohbet oyun linki

Tanışmaz olaydım  Gelelim asıl konuya:

Sene 2005 in başları dükkandayım komşumuz mutfak dolapları satan bir dükkan sahibinin kulakları çınlasın.Biliyo benim pc ile aramın iyi olduğunu her sorun olduğunda beni çağırır bir gün yine çağırdı gittim ve pc de cc yi gördüm anam dedim bu ne  Sordum anlattı bende aman salla abi dedim  Dedim ama direk dükkana gittim ve cc ye üye oldum  lanet olsun o güne

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 10:34:00sohbet oyun linki

:))

bende bu chatcity nin hangi tarihte faaliyete geçtiğine aklım ermedi kimisi 4 yıllık diyor kimi ,2000 in başları diyor şimdi de 1995 çıktı

iyi bir bilen açıklasın lütfen! şunu allahaşkına bizde bilelim ne zaman açıldı bu sitemiz

Niçin girdiğimi aynı konu başlıklarında diğer sayfalarda anlatmıştım

tşkler

Teoguest

Teoguest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 10:36:38sohbet oyun linki
İlk Görüşte Aşk Bu olsa Gerek Kuzen. Yalnız 95 yılları sırasında internet bile yoktu kuzen chatcity nasıl olsun . Biraz Fazla duygusal olmuş .

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 11:14:19sohbet oyun linki
pardon kusura bakmayın aklım başımdan tamamen gitmiş 2005 olcaktı odüzeltmeyi yaptım

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 11:25:15sohbet oyun linki
kahrolası o kardeşim varya(aman azımdan yel alsın).hep onun yüzünden annem şunu göz hapsine ol ne yapıo bütün gün internette diyince.bide baktım oyuncak gibi bişiyler var.1,2,3 derken lem ne bu dedim.sitenin adı yazıo dedi(ukala  ya geçiştircek,bide muhabbet kaçacak başından atıo).tabi hemen bnde girdim.ilk başlar haberi yoktu.sonra annem ya biri nette full baglıydı öbürünüde gözetlesin die başına diktik bunlar hepten damardan nette başladılar dedi.ve hala damardan chat city bagımlısıyım

WaiTFForME50

WaiTFForME50 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 11:43:32sohbet oyun linki

Knight oNline oynuodum yanımda Betowwen vardı dedi olm bırak unları ben senivi chat kanalıyla tanıstırim 3 boyutlu cok güzel falan filand edi bende dedim benim işim olmaz chatle metle işine bak Beto didim bi baktım bu böle oturuyo kalkıo kızlara öpücük falan atıo hosuma gitti nasıl bısı acaba dedim bi user açtım kendıme baktım kımse pas vermıo sonra vip tip aldım ondan sonra insanlarla birazdaha kaynastım sonra aldı başını gidio işte

XXxxBiGSEXYxxXX

XXxxBiGSEXYxxXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2007 Per 15:22:07sohbet oyun linki

benı chat cıtyle daha dogrusu bısım mah chatcıtyle 4 sene once xdidix (murat abım) tanıstırdı sewerek gırdıgım bı yer bazı ınsanlar yuzunden bazen ıllalah edıorum ama yınede sewıorum cc yı

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir