ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

22 Mayıs 2024, Çarşamba 03:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   EVLENDİNİZ VE EŞİNİZ ESKİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞMESİNE İZİN VERİRMİSİNİZ ARKADAŞCA TABİKİ:)
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Oca.2007 Cum 13:22:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

NlHALATSIZ :
İlk olarak böyle saçma sapan başlıklar açılmasına karşı olduğumu belirtmek isterim.Bizim Milletimiz diğer milletlere benzemez ne aile yapısıyla ne yaşam tarzıyla ne örfü ne adeti nede töreleriyle.Gavurların yaşam tarzını örnek alanlarda bi zahmet böyle saçma sapan ve temeli bozuk iğrenç düşünceleri gençlerimizden uzak tutsunlar...Toplumumuzda bu tip şeylere izin verenlere genelde GENİŞ MESHEPLİ derler.Umarım anlatabilmişimdir...

TEK KELİME BİLE SÖYLEMİYORUM NİHALATSIZ SÖLEMİŞ ZATEN

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

·xminervax· :
yerim ben öle arkadaşlıgı.medeniyiz dediysekte o kdr  deil.dünyada insan kalmadıda bulabula eski sevgilisini arkadaş yaptı kendine.yok yaa bnde kerizdim
*

*Edit ExuLLa

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Oca.2007 Cum 14:29:31sohbet oyun linki
yaptıgın çok ayıp.hakaret edemezsin bana

papatyaELIF8787

papatyaELIF8787 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Oca.2007 Cum 14:34:16sohbet oyun linki
   ne demek görüşecekler ya keserim onu valla aslada izin vermem.BİRBİRLERİYLE İŞLERİ BİTMİŞ DAHA NE PEŞİNDELER.arkadaşlıkmı kusura bakmasınlarda eski aşktan arkadaş olunmaz...

mikropist

mikropist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Oca.2007 Cum 14:39:33sohbet oyun linki
aynen katılıyorum ne demek arkadaşı olmak yawo kadar basit mi ya eskiden bişiler yaşamış olduğu bi insanla arkadaş olmak cıx ben hayatta tahammül edemem

ATEESSS

ATEESSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 03:33:55sohbet oyun linki

NlHALATSIZ :
İlk olarak böyle saçma sapan başlıklar açılmasına karşı olduğumu belirtmek isterim.Bizim Milletimiz diğer milletlere benzemez ne aile yapısıyla ne yaşam tarzıyla ne örfü ne adeti nede töreleriyle.Gavurların yaşam tarzını örnek alanlarda bi zahmet böyle saçma sapan ve temeli bozuk iğrenç düşünceleri gençlerimizden uzak tutsunlar...Toplumumuzda bu tip şeylere izin verenlere genelde GENİŞ MESHEPLİ derler.Umarım anlatabilmişimdir...

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 10:49:34sohbet oyun linki

ne demek eski sevgili arkadaş mı olurmuş

falan demiş bi çok arkadaş....

bence de hoş bişey değil tabiki.

ama benden izinsiz görüşme ihtimali de war.bunu da düşünmek lazım.evli de olsanız bi insana %100 hükmedemezsiniz.böyle bi nedenden bi evliliği de bitiremezsiniz...eğer sizden habersiz bu görüşmeyi sürdürecekse elbette haberinizin olması çok daha iyi.bu kötü niyetli bi durumun olmadığını gösterir.ama yine de hoş değil... kendin için yapılmasını istemediğin şeyi karşındaki için de yapma en güzeli bu....eski sevgiliden dost olmaz!oluruz diyenlerde duygusunu bitiremeyenler,tüketemeyenlerdir!

lynn777

lynn777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 19:49:25sohbet oyun linki
asla =))

JoseMarti

JoseMarti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 20:00:49sohbet oyun linki

ALEEVVVV değişik bir konu açmışsın. :) Öncelikle ben bu konu da maalesef size katılamayacağımı belirtmek istiyorum. Benim eşimin de zaten böyle bir talepte bulunacak biri olması imkansız. Ki düşünecek olursak zaten adı üstünde eski sevgili... Eski sevgiliden arkadaş olacağına inanmıyorum. Ne kadar eski de olsa muhakkak eşime karşı içinde bazı duygusal hisleri olacağından eminim. Kısaca izin vermem. Ben de böyle bir talepte bulunmam. (:

Giden gitmiştir...Gittiği an bitmiştir.

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 21:41:55sohbet oyun linki
Bir zamanlar sevgiliniz dediginiz kişi sevgiliniz olmadan önce çok samimi arkadaşınız ve sonrada sevgiliniz olabilir... böyle bir durumda aşkınız bitti diye arkadaşlıgınızıda silmek bana pek medeni gelmiyor bu herzaman olacak diye bir şey yok ama bazı durumlarda bu arkdaşlık sürebilir duygular bittikden sonra gercek dostunuz eski sevgilin olabilir sevgili dediginiz ne ki zaten dost olan kişi seni en iyi tanıyan kişi degilmi ben yine olabilir diyorum sevgiliden yinede iyi bir arkadaşbunu geniş mezhepli olarak görmek bence çok yanlış bir görüŞ.......ONU HAYATINDA YOK SAYMAK GÖRMEMEK KONUŞMAMAK  NE KAZANDIRABİLİRKİ ....... BENCE HİÇ BİR ŞEY.....

kunterq

kunterq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 21:47:06sohbet oyun linki

·xminervax· :
yerim ben öle arkadaşlıgı.medeniyiz dediysekte o kdr  deil.dünyada insan kalmadıda bulabula eski sevgilisini arkadaş yaptı kendine.yok yaa bnde kerizdim

Ama lütfen bakınız biçoğunuzun göklere çıkardığı, idol yaptığı kişinin burda yorumu yok. neden acaba

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir