ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   EN SON OKUDUGUNUZ KİTAP
 <<123456 78910111213141516>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DJAYTAC

DJAYTAC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 21:34:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 BU LAFLARIM SANA XxsezinXxsezin

provokandome

provokandome resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 22:35:14sohbet oyun linki
  fareli köyün kavalcısı    :)

XXsenizXXseniz

XXsenizXXseniz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 02:46:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·DJAYTAC· :
 BU LAFLARIM SANA XxsezinXxsezin

LOL

anladım *** o lafların bana olduğunu hem de çok iyi anladım peki beni aydınlatsana burjumun son sevgilisi senmisin. LOLen son derken en azından kaç dakika oldu ve daha kaç salise sürerLOL
EDİT HurremSultaan

XXsenizXXseniz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 02:48:04sohbet oyun linki
·EnDLeSSLoVe4· :
burjuum :
·XXsenizXXseniz· :

burjuum :
Ahmet Hamdi TANPINAR /Beş Şehir
bugn aldım daha bakalım nasılmş :)

Beynini o kitabı okuyayım da anlayayım diye yorma çünkü istesen de bunu yapamazsın LOL Küçücük bir anlama şansın olsa söylerdim ama yokLOL Utanmadan yazmış bir de Ahmet Hamdi Tanpınar diye sen kim o adamı anlamak kim yaa bu arada biraz da olsa anlarım diyorsan yanına osmanlıca bir sözlük al eminim her kelimede bakma ihtiyacı duyacaksınLOLBu arada "en son okuduğunuz kitap" olarak belirlenmiş başlık okumakta olduğunuz ya da okuyacağınız kitap değil ama aferin zeki kızsın ne de olsa okumuş olduğunu söylesen o kitapla ilgili yorum dahi yapamazsın sadece okursun anlamak sana düşmez LOL bak işte şimdi zekana hayran kaldım. LOL

bende senin zekana hayran kaldım başlık şu anda okudnuz kitap dimiy burjunun okuduğu kitaba yorum yapma değil :) ayrıca diğer sayflara bakmş olsaydn daha önceden okudum kitabı bitirdim için böyle yazdımı anlayabilirdn(!) :)  tavsiye de bulunmaya calışmşsn ama nickin arkasına saklanan *** insanlarn tavsiyelerini dinlicek kadar düşmedk daha :) başlığı amacından saptırma ok? neyse sorunun cc de gel konus ;) :)

burju her zaman ki gibi jok pöpülersin.ilgi cekmek isteyen sana sataşiyo.aliştın artık galıba.milletın baska işi yok.salla burjum.

ne demişler;

meywe weren agaç taşlanir

ayrica en son okudugum roman SEFİLLER

meyve vermek her 5 günde bir bir erkek ile cıkmaksa hay o meyveninLOLhey Allahım ne ****yaaa meyve veriyor demişler o halde burjumun meyveler hiç tükenmeyecek.EDİT HurremSultaan

XXsenizXXseniz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 02:50:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjuum :
·XXsenizXXseniz· :

burjuum :
Ahmet Hamdi TANPINAR /Beş Şehir
bugn aldım daha bakalım nasılmş :)

Beynini o kitabı okuyayım da anlayayım diye yorma çünkü istesen de bunu yapamazsın LOL Küçücük bir anlama şansın olsa söylerdim ama yokLOL Utanmadan yazmış bir de Ahmet Hamdi Tanpınar diye sen kim o adamı anlamak kim yaa bu arada biraz da olsa anlarım diyorsan yanına osmanlıca bir sözlük al eminim her kelimede bakma ihtiyacı duyacaksınLOLBu arada "en son okuduğunuz kitap" olarak belirlenmiş başlık okumakta olduğunuz ya da okuyacağınız kitap değil ama aferin zeki kızsın ne de olsa okumuş olduğunu söylesen o kitapla ilgili yorum dahi yapamazsın sadece okursun anlamak sana düşmez LOL bak işte şimdi zekana hayran kaldım. LOL

bende senin zekana hayran kaldım başlık şu anda okudnuz kitap dimiy burjunun okuduğu kitaba yorum yapma değil :) ayrıca diğer sayflara bakmş olsaydn daha önceden okudum kitabı bitirdim için böyle yazdımı anlayabilirdn(!) :)  tavsiye de bulunmaya calışmşsn ama nickin arkasına saklanan ***insanlarn tavsiyelerini dinlicek kadar düşmedk daha :) başlığı amacından saptırma ok? neyse sorunun cc de gel konus ;) :)

Ben sana ne diyeyim ***sana laf anlatmaya calışıyorum Deadbu son lafım burjum kapak olsun sanaLOL söyle bakim her 5 günde bir erkeklerle cıkma sanatı konulu bir panel düzenlemeyi düşünüyor musun?LOLEDİT HurremSultaan

exelanss55

exelanss55 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 19:49:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BANA 1 KITAP ÖNERİN YAW

xxxxxiSyAnxxxxx

xxxxxiSyAnxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 20:09:13sohbet oyun linki
Kadavra. Mary Roach Güzel Bir Kitap Tavsiye ederim..

exelanss55

exelanss55 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 20:15:18sohbet oyun linki

eyw kardes de ben baska kıtap baska konu ok aşk mesela

sanemmm24

sanemmm24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 20:28:40sohbet oyun linki
       ımhoted  bana diyosun ama sen galiba hiç kitap okumamışsın  sadece yorum yapmışsın okuduğun kitabı yaz

xxxxxiSyAnxxxxx

xxxxxiSyAnxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 20:54:51sohbet oyun linki

O zaman Sana Şu Kitabı Tavsiye Edebilirim. Beşpeşe  Adlı Bir Aşk Romanı.. Bir Kitapta 5 Yazar  Murathan Mungan , Elif Safak , Pınar Kür , Faruk Ulay , Celil Oker Gibi Usta Kalemler..Birinin Bıraktığı Yerde Diger Bir Yazar Devam Ediyor.. Son Olarak İşi Gırgıra vuran arkadaşlar Lütfen Yazılarınızı Öylesine Muhabbet Başlığına Yazın Güzelim Paylaşım Yerini Arena ya Çevirmeyin.

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir