ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 07:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EEEE SIKTI ARTIK!!!!!
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:28:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Selam arkadaslar,

Hepinizin bildigi gibi forum içinde herkesin istedigi konuları acabilecegi şekilde kategorize edilmiştir. Bu yuzden ister komik ister gereksiz ister önemli ve guncel olayları acabilmekteyiz. Eger begenmediginiz bir konu olursa o konu ıcın yorum yapmak daha hayırlı olur heralde konuyu acanı rencide etmek yerine.

Yıkıcı olmak yerıne yapıcı olmaya çalışsak pek sorun kalcagını sanmıyorum. Madem gereksiz buldugunuz onca topic var buyrun onemlı sayılabilcek topiclerde yazın degerlı goruslerınızı bosu bosuna polemıkler yaratcagınıza vaktınızı daha degerlı konularda fikir alısverisi yaparak harcayın.

Mesela: https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=15554    Bu konuyu daha yeni gordum ama onemlı bır konu gordugunuz gıbı yapılam yorum 0.

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=15730   Benım actıgım ve onemlı oldugunu dusundugum bır konu yapılan yorum yine 0

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=15734  Cok cok onemlı oldugunu dusundugum bır konu yapılan yorum cok az (Bu arada yorum yapan ark lara cok tsk)

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=15972  Yenı actıgım bır konu ve yıne onemlı  oldugunu dusunuyorum

Bu gıbı orneklerı cogaltmak mumkun..

Demek ıstedıgım begenmedıgınız topiclerde polemıkler ıcınde tartısmayla kaybetceginiz zamanı daha hayırlı belkı daha işinize yarıcak topiclerde vakit harcayabilirsiniz..

Saygılar..

IISeRhAdII

IISeRhAdII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:32:35sohbet oyun linki

Hadi ordan sende

HadiCaniimSende

HadiCaniimSende resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:47:27sohbet oyun linki
Hem real hayatta hem sanal alemde insanlarla uğraşmak gerçekten zor!Ne kadar seviye içerisinde de yorum yapsan terbiyesizleşsende aynı yorum yapılıyor!Efsane çocuk zaten 13-14 yaşlarındaki bir insanın benim söylediklerini anlamasını beklemiyorum!Anlamamış olabilirsin yavrum ama en azından saçmalık deme.Ben senin yaşındayken Sofi in Dünyası nı okuyordum :))) Sen ise burada bana laf yetiştiriyorsun neyse fazla söze ne hacet birtaneminde dediği gibi az laf çok iş  Seni sadece saygıya davet ediyorum  Bu foruma da bir daha yazmayacağım gereksiz polemiklerden hoşlanmıyorum bana ulaşmak istersen ablan mine bana özel msj atsın ben bulunduğunuz boş bir odaya gelirim forumun amacı dışında foruma yorumda bulunmak tarzim değil

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:59:54sohbet oyun linki
·HadiOrdanSende· :

HADİ ORDAN SENDE

1-KİMSEYE UYUZ DEMEYE HAKKIN YOK

2-BEĞENMİYORSANIZ KÜÇÜK HANIM OKUMAYIN

3-HİÇ KİMSE AMA HİÇ KİMSE EMEK SARF ETMİYO BANA EMEKTEN BAHSETME İSTERSEN

4-NE HAKARETİ BİZ TATLI BİR DİLLE ELEŞTİRİ YAPIYORUZ FORUM DENEN YER ZATEN BİR ELEŞTİRİLERİMİZİ YAZACAĞIMIZ YER DEİLMİ

5-BUNLARIN HEPSİ BİR ÇELİŞKİMİ SENCE

6-CEVAP YAZMA BOŞ YERE SANA BİR DAHA CVP YAZMAYACAM

NOT-AZ LAF ÇOK İŞ

hayir balim laf atiosun erkek gibi yada artik her neysen cikip gercek nickinle yazda bilelim kimin nesisin bole gereksiz nickcilik yapmayin laf atmanizi gectim ben bu baska nick arkasina saklanmaniz cok cocukca o beni rahatsiz etti....

not: alis nickini alan baslatti bu akimi  GEREKSiZ NiCKCiLiK

bunlar genelde korkak insanlar oluyor....

Gerci bu uyelik sistemi eski haline donmedikce bole nickler cok olucak

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 16:00:18sohbet oyun linki

HadiOrdanSende ve HadiCanımSende

sizi seviyorum

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 16:10:01sohbet oyun linki

ben de kim olduğunuzu bilmiyorum ama boş yere açılmış başlıklara yaptığınız yorumları severek takip ediyorum, çok güzel ayar veriyosunuz takdir ettim

beni izlemeye devam edin

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 16:11:14sohbet oyun linki
·RestlessOblivion· :

ben de kim olduğunuzu bilmiyorum ama boş yere açılmış başlıklara yaptığınız yorumları severek takip ediyorum, çok güzel ayar veriyosunuz takdir ettim

beni izlemeye devam edin

sunlara gaz werme yaa

o basliklara ayar wersinler ama gercek nickle weremiolarmi yoksa yaralarimi war gocunyolar....

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 16:38:19sohbet oyun linki
iyi de gerçek nick sahte nick diye bişey yok ki onlarda  eski nicklerini bırakmışlar yenisini almışlar burda nick değiştiren tek insan olduklarını zannetmiyorum sevgili HadiOrdanSende ve HadiCanımSende nin.

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 16:42:11sohbet oyun linki

osaman eski nicklerinide bilelim bizde,

cunku elestiri yapmak kolay ama bakalim o elestiri yaptigi zaman kendinin bi zaafi olmamismi eskiden onu biliriz en azindan....sutten cikmis ak kasikmi herseyde  bilmis oluruz...onlarada elestiri gelir belki kim oldugu bilinince...

HadiCaniimSende

HadiCaniimSende resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 16:47:06sohbet oyun linki
Amaç insanları değiştirmek değil zaten amaç içimizi rahatlatmak neyse Naon seni severim sende beni severdin  Boş yere tartışmak diğer insanların yaptıklarını yapmak bizim yapımıza ters  Hoş sohbetler
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir