ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 17:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   YAPRAĞIN KADERİ DÜŞMEKMİŞ
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 17:30:46      YAPRAĞIN KADERİ DÜŞMEKMİŞsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Güneş geceye karışmış kendini belli edememekteydi.

Sokakların ıssızlığını rüzgarın savurduğu gazete kağıtları dağıtmaktaydı. Umarsız bir heves kırıklığı ve ayrılışın acısıydı bu.

Bir ölüm suskunluğu ve ardından kopan fırtına her şey artık isyan etmesi için onu zorluyordu. O canından da çok sevdiği o uğruna kendini feda ettiği hayatını hiç e saydığı GELİNCİ ği onu terk etmişti. Kendini kullanıldıktan sonra çöpe atılmış bir kağıt parçasına benzetiyordu. İçi feryat mısraları dolu bir kağıt.

Nasıl olurdu da bunca güzel günler bir anda silinirdi, nasıl unutulurdu. Hiç de kolay değildi o içindeki haykırışı durdurmak. Artık terk etme zamanı gelmişti. Bu limanı o bulutlara meydan okuyan dağları göz alıcı mavi denizi, gidiyordu artık. Ne arkasından su dökeni oldu, nede bir el sallayanı. Arkasında bir bavul dolusu hatıraları bir ara gözü doldu, ne olurdu görseydi son bir kez o güneşi kıskandıran gözlerini, okşasaydı sırma saçlarını, ne olurdu sarılsaydı boynuna gitme beni böyle yanlız bırakma deseydi ama artık bunların hayal olduğunu yaşadıklarının ise masal olduğunu düşündü. Hem yürüyor hem ağlıyordu. Bu onun hayat tan yediği ilk çelmeydi. Yürümekten yoruldu bir ağaç gölgesinde dinlenmek için oturdu ağaç ın gövdesinde. Kalp içinde isimleri yazıyordu, daha fazla dayanamayacağını düşünerek o çok sevdiği mavi denize bıraktı kendini. Güneş yine karanlığın esaretine kaptırmış kendini gökyüzüne gece hakim olmuştu. Saat ler geçmiş sabaha doğru o ufacık kasabanın sahiline vurmuştu. Cansız bedeni balıkçılar gördüğünde vakit çok geç olmuştu. Cenazesine GELİNCİĞİM dediği onun için yaşamı terk etmeye zorlandığı kız arkadaşı da gelmişti. Hiç susmadan ağlıyordu ardından ona bıraktığı şiir i okudu.

AĞLAYAN GÖZLERİNDEN BEN Mİ DAMLIYORUM
SÜZÜLÜP AKAN YOKSA BENMİYİM
BELKİ ÇOK SON BAHARLI BİR ÖZLEM BU
YAPRAĞIN KADERİ DÜŞMEKMİŞ

Kız bunlara daha fazla dayanamayacağını söyleyerek yürümeye başladı. Gözden kayboldu ertesi gün onunda ölüm haberi geldi kasabalıya. Onun arkasından bıraktığı kağıtta ise şunlar yazıyordu:

BEN YANLIZ SENİ SEVDİM
VE YANLIZ SENİN İÇİN ATIYORDU BU KALP
BİR TÜRLÜ SANA KANSER OLDUĞUMU SÖYLEYEMEMİŞTİM
SENDEN ÖNCE ÖLÜCEK OLMAM SENİ YIKAR DİYE YAPTIM BUNLARI
İLERDE DAHA FAZLA ÜZÜLMENDEN KORKTUM
YAPRAĞIN KADERİ DÜŞMEK İSE
İŞTE BENDE DÜŞTÜM
BANA SON MEKTUBUNDA MUTLU OL DEMİŞSİN
İNAN ŞİMDİ ÇOK MUTLUYUM DENİZ GÖZLÜM
ÇÜNKÜ SANA GELİYORUM.....

xxxVENUSxxx

xxxVENUSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 17:41:03sohbet oyun linki

YAPRAĞIN KADERİ DÜŞMEKMİŞ.....

BEN YANLIZ SENİ SEVDİM
İŞTE BENDE DÜŞTÜM

Aynı ritimle ayrı yerlerde birbirileri için çarpan iki kalbin bu hikayesi beni büyüledi.....Çok teşekkür ediyorum...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 23:44:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxxVENUSxxx· :

YAPRAĞIN KADERİ DÜŞMEKMİŞ.....

BEN YANLIZ SENİ SEVDİM
İŞTE BENDE DÜŞTÜM

Aynı ritimle ayrı yerlerde birbirileri için çarpan iki kalbin bu hikayesi beni büyüledi.....Çok teşekkür ediyorum...

rica ederim okuduğun için ne güsel bir hikaye allah böyle bir aşkı herkese nasip etsin

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir