ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   xxx CC FORUMDAKİ İLK MESAJLARINIZ xxx
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxVENUSxxx

xxxVENUSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:02:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
burjuum 

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:04:48sohbet oyun linki

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Fıkralar > Kedi...
  24.Şub.2006 Cuma 13:46:54

Çokkkkkkkkkkk  güzelllll

çok güldümmm Esterya

Harwest ilk mesajında da her zamanki yorumculuğunu göstermiş....

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:06:24sohbet oyun linki

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler > denklem....
  12.Mar.2006 Pzr 15:22:51

ben, bazen koltuğun arkasında
3-4 gün boyunca yattığım olur
orda bulurlar beni
melaikeymiş derler
sonra gırtlağımdan aşağı
şarap döküp
göğsümü ovarlar
yağ serperler üzerime
sonra kükreyerek kalkarım
atıp tutar, köpürürüm
onlara ve evrene küfreder
bahçeye kadar kovalarım
sonra kendimi çok iyi hisseder
tost ve yumurtanın başına otururum
bir şarkı mırıldanıp
aniden
pembe besili bir balina gibi
sevimli olurum
bazıları hiç delirmez
ne korkunç hayat sürüyorlardır
allah bilir

charles bukowski

Charles

alestam ilk mesajın şiir üzerine......

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:09:00sohbet oyun linki

yunusum555

yunusum555 resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları > Buyurun Arkadaşlar
  18.Şub.2006 Cmt 01:11:02

Herkese merhaba...

Öncelikle olumlu yada olumsuz tüm eleştirilere açık olduğumu belirtmek isterim. Bu başlığı özellikle açtım. Eminim rekor kıracağım sevgili Sakar ve EndBreathl arkadaşım sayesinde.  

Benim hakkımda ne düşünürlerse düşünsünler ben onlara insan gözüyle bakıyorum ve onları da diğer arkadaşlarım kadar seviyorum. Sakar canım benim bana yaptıkların herkes tarafından biliniyor olmasına rağmen hakkımda yanlış düşünüyorsun. Arkadaşlarım dedi diye kimseye ceza vermem vermedimde hatta Musfaka nickli arkadaşım bunu çok iyi bilir... Eğer sana kişisel bir kinim olsaydı sana her gördüğüm yerde ceza verirdim bana yaptıklarından dolayı...Logları yollatma bana ettiğin küfürlere karşılık alnının teriyle aldın sen o cezaları helali hoş olsun...

eurobilisim arkadaşım sana da bir sözüm var işimde müdür değilim henüz ama çok şükür yetkiliyim. Herşey birden olmuyor aşama aşama malum prosedürler var...

Bu arada hakkımda güzel düşüncelere sahip olan arkadaşlarıma da bu vesile ile teşekkür etmek istiyorum. Hepinizi çok seviyorum her daim hoş ve sevgiyle kalın güzel dostluklar adına...

Hmm yunusum555 ilk mesajında hakkında ne düşünülüğünü merak edenlerden olmuş....

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:11:04sohbet oyun linki

PlANlST

PlANlST resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları > Lütfen dikkat!!!(Forum Hk.)
  23.Haz.2006 Cuma 02:07:39

Sevgili Flame nin ilk satırlarını okurken,üç yıl önce ChatCity ile tanıştığım günlerim aklıma geldi...Diğer Chat Sitelerinden farklı değişik bir yapıda,ilginç ve Türkiye de eşi,benzeri olmayan bir site idi..(Halende öyle)Flame ninde yazdığı üzere özenle yaratılmış tı...Ve bir çok muzip arkadaşlarımız gibi Flame ,kendisinin belirttiği gibi bir sürü yaramazlık yaparak siteye ayrı bir renk katan kişiliklerden biriydi.Öyleki ,bu yaramazlıklarının arasında ,erkek tipi ile siteye giriş yaparak,kendi uslubü ile kız tavlamak bile vardı...(Bu olayı sonradan kendisinden öğrenmiş olduğumuzuda parantez içerisinde belirtelim..)Haklı olduğu diğer bir noktada biz kendisini yakından tanıyan birisi olduk...Fakattt bir kurtarıcı olduğunu olabileceğini nedense anlayamadık:)

Meğer Flame,ChatCity yaşamının 3. yılının evresinde nereye ve nasıl bulaştığı meçhul bir KİR i temizleyebilmek adına kurtarıcı olmuş:)Yazısında belirttiği isimler haricinde neredeyse herkes Kirli Kan olarak ChatCity nin damarlarında dolaşmaktadır:)Dahada vahimi ChatCity kan ağlamaktadır ve bizler çok sevdiğimiz Sitemizin akan kanlı gözyaşlarını nedense görememekteyiz:)Neyse  şimdi düşünüyorum sürekli kullanıyor olduğum kahverengi tipimi değiştirsemmi diye:)Malüm güneş gözlükleri... belkide bu kanlı gözyaşlarını görmemize engel olmuşlardır :)...Yazının bir bölümünde,Namert Olan Adam şeklinde bir cümle yapısı kullanılmışki,kişiye ve o kişinin emeğine yapılmış ağır bir hakaret içermektedir...Yakıştıramadım diyemesemde (!) kendisine..., form mesajlarımız niçin siliniyor şeklinde feryat etmemelidirler bence...Sevgili Flame nin yazısı; dramatize bir edebiyat tarzı ile başlayıp,kurtarıcı rolüne bürünmesi ve sözde iktidar kavgası mahiyetinde mücadelesini(!) anlatmaktadır özetle:)Hakaret ettiği  o kişilerin kendisine verdiği yetki ve donanımları ,kişisel çıkarlarına, kendi yaramazlık vede muzipliklerine alet ettiğini unutarak veya bilerek es geçilmiş bir yazı...Bu konuda Speiderist arkadaşımız isabetli bir örneklemede bulunmuş ayrıca:))Sevgili Flame nin aksine ChatCity lilerin bir çoğu Chatcity in günden güne değişerek ,gelişerek büyük adımlarla ileriye doğru yol aldığının bilincinde ve ayırdındadır...Form ve görüntülü-sesli Chat sisteminin işlerliğe kavuşması bunun en güzel örneklerindendir.ChatCity imiz Flame arkadaşımızın çizdiği karamsar tablonun aksine her geçen gün gelişerek Türkiye mizde ilk ve tek olma özelliğini korumaktadır...Bu konuda emeği geçen herkese,başta site sahibi , yönetici ŞEF ve ajan kadromuz başta olmak üzere tüm üye  ve kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç bilirim.Herkese Selam ve Sevgiler....:)

Hmmm bu da PİANİST in ilk mesajı.......

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:11:12sohbet oyun linki

evanescence555

evanescence555 resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Fıkralar > Padişah ..
  17.Şub.2006 Cuma 21:48:33
MUHAHAHAHAHAAA

sefgılı ewanın ılk  msjı buymuşBig smile 

gulerek başlamış delü, öle de devam eder inşThumbs Up

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:13:30sohbet oyun linki
Benim ilk mesajım canım clubum cafe 4 un forum sayfasındaydı ama kapandıve suan gorunun ilk mesajım ssystem of downun yaptıgı terbiyesizliğe olmustu

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:13:47sohbet oyun linki

Jisell

Jisell resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler > Kıyafet
  18.Şub.2006 Cmt 00:09:56
arwenqueen :
Selamlar..Bence tek tip kıyafetler yerine parça kıyafetler olmalı..mesela pantolanlar etekler bluzlar gibi..Kişiler kendi zevklerine göre bunları kombine edip satın alabilmeli...Daha yaratıcı olur kanısındayım..Hem de kimler daha zevkli görmüş oluruz :)
Ewet arwene katılıyorum kıyafetler parca parca olmalı ve kombinasyonu bizler yapmalıyız .Böylece kişilerinde zewklerini görmüş oluruz ve ortaya çok daha değişik tipler çıkmış olur..

Jiselim öneri yapmışsın sende aynı Jelin gibi....

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:14:12sohbet oyun linki

SERTTO

SERTTO resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Yıldız Ajanlar > Yıldız Ajanların Dikkatine...!
  17.Şub.2006 Cuma 18:24:37
selam lıtros sen cok guzel gorevını yapıyorsun ama dıkkatımı bır sey cektı sana verılen selamları almıyor ve hıc kım seyle konusmuyosun

bak sen hele dil pabuç kadarBig smile

kankıme sefgılerHeart

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:20:02sohbet oyun linki

·EfsaneKiz·

·EfsaneKiz· resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne > !!!!SEvGili ARıyorummm!!!!İlgililere DuyruLUr !!!
  26.Eyl.2006 Salı 20:49:34
ya ben forum açcam nası yapcam bilmiom ya offfff:((((

Kıss ağlama ağlama ben sana yardım ederim.....

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir