ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 16:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   Beş Vakit ve Korkuyorum Anne galip
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 10:51:26      Beş Vakit ve Korkuyorum Anne galipsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sinema Yazarları Derneği nin (SİYAD) düzenlediği 39 uncu Türk Sineması Ödülleri sahiplerini buldu. Geçtiğimiz yıl vizyona giren, Reha Erdem in yönettiği Beş Vakit ve Korkuyorum Anne adlı iki film, yedi dalda ödül aldı.

Korkuyorum Anne , kadın oyuncu dalında Işıl Yücesoy a, yardımcı kadın oyuncu dalında Şenay Gürler e SİYAD heykelciği kazandırdı.

Erkan Can ise erkek oyuncu dalında Takva ile ödüle ulaştı.

İlker Aksum, 2006 nın son günlerinde vizyona giren Küçük Kıyamet teki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu seçilirken, umut veren sanatçı ödülü, Kader filmindeki başarılı oyunculuğu nedeniyle Engin Akyürek e gitti.

SİYAD ödüllerini kazananlar:

En İyi Film: Beş Vakit
En İyi Yönetmen: Reha Erdem (Beş Vakit)
Mahmut Tali Öngören En İyi Senaryo: Nilüfer Güngörmüş-Reha Erdem (Korkuyorum Anne)
Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu: Işıl Yücesoy (Korkuyorum Anne)
En İyi Erkek Oyuncu: Erkan Can (Takva)
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Şenay Gürler (Korkuyorum Anne)
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: İlker Aksum (Küçük Kıyamet)
En İyi Görüntü Yönetmeni: Florent Herry (Beş Vakit)
En İyi Müzik: Rahman Altın (Cenneti Beklerken)
En İyi Sanat Yönetmeni: Naz Erayda-Hakan Yarkın (Hacivat Karagöz Neden
Öldürüldü?)
En İyi Kurgu: Nathalie Le Guay-Reha Erdem (Korkuyorum Anne)

Türk sinemasının usta isimleri Tarık Akan, Ayşen Gruda, Zeki Ökten ve Çetin
Tunca ya Onur Ödülü, Burçak Evren e ise Emek Ödülü verildi.

Geçtiğimiz yıl sinemalarda vizyona giren tek yerli belgesel yapım olan Oyun un yaratıcısı Pelin Esmer e özel ödül verilirken, SİYAD üyeleri tarafından 2005-2006 sezonunun en iyi yabancı filmi seçilen Cache (Saklı) da ödülünü aldı.

Haftalık Antrakt Sinema Gazetesi okuyucularının belirlediği ve her yıl SİYAD gecesinde açıklanan 2006 yılının en beğenilen sinema filminin ise Babel olduğu belirtildi. Ödülü, filmin Türkiye haklarının sahibi aldı.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir