ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 04:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sanal erkekler size sesleniyorum!!!
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

coolbaby1

coolbaby1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 12:58:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·Carminaa· :
Carminaa· :
[QUOTE=·MaaViSHooW·]

Öncelikle bu başlığı acmanın sebebi: bahsedeceğim kişilerle polemik yaşamak değil...

Evet.Sevdiklerime ve dostlarıma sebep benim ismimi kullanarak küfür eden sanal erkekler size sesleniyorum.

Yaptıklarınızın hiç biri beni cc ye girmekten vazgeciremeyecek.

Sevdiklerimi bana karşı asla karsı düşüremeyeceksiniz.

Asla ve asla sizin gibi aciz duruma düşüp hiç bir şekilde size karsılık vermicem.

Hiç birşeyden sıkılmış yada rahathız değilim.Tek dileğim o "sanal erkek" olarak nitelendirdiğim kişileri burda görmek.

Ve son olarakta bu rahatsızlığımı foruma taşıdıgım için özür diliyorum.Belki kendimi:Bana aksi düşünce olarak yorum yapıcak olan kişilere cevap vermeyerek affettirebilirim...

SAYGILARIMLA...

Yorum yapmaya Cekınen ArkadasLar  bu kadar mı aCızsınızkı yorum yapmıyorsunuz CoolLOL

aciz mi aaa sen misin o, demek kendini anlatıyosunn * insan,yazı yazılacak bişi olsa yazarız bunla acizliğin ne alakası var söyler misin?....

Sanal delikanlılıkmış kimmiş o sanal delikanlı yada kimlermiş bu başlığı açan mı acaba?

kız  daha alıntı yapamıyor  bundan nasıl   yorum yapmasını beklıyosunuz kı Big smile hata  sızde bana kalırsa  puhahhahahahhaLOL

Christinaa

Christinaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 13:23:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·Carminaa· :
Carminaa· :
[QUOTE=·MaaViSHooW·]

Öncelikle bu başlığı acmanın sebebi: bahsedeceğim kişilerle polemik yaşamak değil...

Evet.Sevdiklerime ve dostlarıma sebep benim ismimi kullanarak küfür eden sanal erkekler size sesleniyorum.

Yaptıklarınızın hiç biri beni cc ye girmekten vazgeciremeyecek.

Sevdiklerimi bana karşı asla karsı düşüremeyeceksiniz.

Asla ve asla sizin gibi aciz duruma düşüp hiç bir şekilde size karsılık vermicem.

Hiç birşeyden sıkılmış yada rahathız değilim.Tek dileğim o "sanal erkek" olarak nitelendirdiğim kişileri burda görmek.

Ve son olarakta bu rahatsızlığımı foruma taşıdıgım için özür diliyorum.Belki kendimi:Bana aksi düşünce olarak yorum yapıcak olan kişilere cevap vermeyerek affettirebilirim...

SAYGILARIMLA...

Yorum yapmaya Cekınen ArkadasLar  bu kadar mı aCızsınızkı yorum yapmıyorsunuz CoolLOL

aciz mi aaa sen misin o, demek kendini anlatıyosunn * insan,yazı yazılacak bişi olsa yazarız bunla acizliğin ne alakası var söyler misin?....

Sanal delikanlılıkmış kimmiş o sanal delikanlı yada kimlermiş bu başlığı açan mı acaba?

kız  daha alıntı yapamıyor  bundan nasıl   yorum yapmasını beklıyosunuz kı Big smile hata  sızde bana kalırsa  puhahhahahahhaLOL

ahahahhahah kızım sen kendine bak öncee alıntı yapamıyomusda falan dıye laf atacagınaa kendıne bı bak anlarsın o zaman............zuhahahahhahahahahah sanaaa sen cok mu ıyı bılıyon alıntı yapmayııııı ancakk boş boş  konusursun sennn konuscak bısı bulamazsın yaa ne konussam dıye ortalıga karısmayoksa eline yüzüne bulastırırsın..............

lynn777

lynn777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 14:13:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Rezillik yaa işinis gücünüs yok şu sacma baslıkta boş polemiklere giriosunuskendine böyle konularla reklam cıkaran * ümitn bi yalanı daha işte anladınız siz onu(: kendine klavye başında delikanlı süsü veren * mavi böle işlerle uğraşma iice batıosun yalanlarınla ehuehehe

*EDİTNefertiti

PiSK0PAT

PiSK0PAT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 17:41:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Aklıma Bi Şarkı Geldi birden Bire :

Alçaklara Kar Yağdı Üşümedin mi?

Sen Bu İşin Sonunu Düşünmedin mi?

By: ŞeytaN 

BaNDiDoS

BaNDiDoS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 22:48:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kanka Giderken Beni de Alın nen Param Yok Malum Gelir Benide Alırsanız Parti Havasında Geçer lemYanımda Gelirken Size Mühimmat Olarak Pizza Ve Patates de Getiririm....Fotograf Makinası da Al Ama Yanına Sanal Mekana Reel Kanıt LaZım Olabilir... Mavim Kankan senleyiz her Zaman

ZaIimOLasimVar

ZaIimOLasimVar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 22:50:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

kankam  mavim ümitim 18 yıldır yanındayım bundan sonrada yanındayım kankam senı sevıyorumm

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 22:55:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
baslığı açan sahıs  real kavga edelim diye tutturunca emrede tmm dedi korkmadan istanbula geldi...Şimdi ben bu adamı anlından öperim... Cesareti olan  gider yanına:)real isteyenler size sesleniyomus emreee:

PaNiCATTaCK21

PaNiCATTaCK21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 23:18:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 siz kimsiniz ki erkeklik dersi veriyorsunuz ya bu cc sizin hayatınızı ele gecirmiş olm sanal erkeklik nedir yaa anlamadım gitti cins cins başlıklar acıyorsunus seni kim sallıyoki dostum ayrıca ona buna ettiğin küfürleride bilen bilio  arkasına saklandığın kişileride biliyoruz hem birilerine taş atıyorsun isim ver bari o kadarda yüreğin vardır sanırım neyse ya bana diceksin ki sen kimsin filan yeri ve zamanı gelince görürsünüz neyse bu kadar yetr anladın sen ne demek istediğimi bu işler millete iftira atıp gaza getirip insanların başına adam salmakla olmuo erkeklik dediğin şey o yüsden bize maval okuma adam ol sesini çıkarma en azından kendini rezil ettme şimdilik gittim arada gelir sustururum sizi muckkkkkkkk
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir