ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 19:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sanal erkekler size sesleniyorum!!!
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:36:00      Sanal erkekler size sesleniyorum!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Öncelikle bu başlığı acmanın sebebi: bahsedeceğim kişilerle polemik yaşamak değil...

Evet.Sevdiklerime ve dostlarıma sebep benim ismimi kullanarak küfür eden sanal erkekler size sesleniyorum.

Yaptıklarınızın hiç biri beni cc ye girmekten vazgeciremeyecek.

Sevdiklerimi bana karşı asla karsı düşüremeyeceksiniz.

Asla ve asla sizin gibi aciz duruma düşüp hiç bir şekilde size karsılık vermicem.

Hiç birşeyden sıkılmış yada rahathız değilim.Tek dileğim o "sanal erkek" olarak nitelendirdiğim kişileri burda görmek.

Ve son olarakta bu rahatsızlığımı foruma taşıdıgım için özür diliyorum.Belki kendimi:Bana aksi düşünce olarak yorum yapıcak olan kişilere cevap vermeyerek affettirebilirim...

SAYGILARIMLA...

monosheker

monosheker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:44:47sohbet oyun linki
ÜMİTİM BU FORUMU AÇARAK ÇOK İYİ YAPMIŞSIN CANIM... BEN SENİ GERÇEK HAYATTADA TANIYAN BİR ARKADASINIM VE HER ZAMAN SANALDADA GERÇEKTETE YANINDAYIM BUNU BİL... KÜFÜRLERDE YESEM HER ZAMAN YANINDAYIM SENİN İÇİN KÜFÜR BİLE YERİM DOSTUM BURDA HERKES KLAVYE DELİKANLISI SALLA GİTSİN ARKADASIM SEN

IDarkGothicDreaMI

IDarkGothicDreaMI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:45:36sohbet oyun linki

Bu dediklerinden o kadar çok var ki burda...Sanırım chat 3 boyutlu olunca insanların beyni bulanıyo ve sanalla gerçeği birbirinden ayırt edemes hale geliolar ...Bölece saçma durumlara düşüolar.Yasık       

Racon deil kafa kesiciler ben de sesleniorum size.... "Öğğğkkkkkkkk!!!" 

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:46:31sohbet oyun linki

Nbr mavi!!! bu formda neyin nesi şimdi  Sen * yoksa  hala  sataşma mı  yapıyosun.. yada belliki reklama ihtiyacın var..  neyse  senle istanbulda görüşmek üzrebakalım orda   neler söliceksinbu arada  mavi hani demişin ya ,adımı kullanarak küfrediyolar.. delilin varsa yapıştırda; millete iftira atma

*EDİTNefertiti

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:47:16sohbet oyun linki

ßunlar ßol£  ßıtm£z kı ßırı ßıtse dıq£rı ßaslıyo

£n ıyısı  qorm£zlıkt£n q£lm£k ߣnc£  ama ınsan k£ndın£  n£ kadar hakım olaßılır ßıl£mıyorum

ßazılarıda  kanka d£dıkl£rı ınsanları satıyolar  ı$t£ cc  dunyası n£  dıy£ßılırım kı zamanın da kanka  dıyıpte  $ımdı onu ßıl£  koz olarak qorup  k£ndını ßol£  tatmın £d£nl£rd£  war    yazık ....

lllEFElll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:49:32sohbet oyun linki
lolitam acık acık konuş ki , kimden yara aldınbu kadar gocunuyon yaff:...kanka diye kime dedin de  seni yaraladı böle

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:55:00sohbet oyun linki

·lllEFElll· :
lolitam acık acık konuş ki , kimden yara aldınbu kadar gocunuyon yaff:...kanka diye kime dedin de  seni yaraladı böle

£f£  daha  dun£  kadar oz£ll£rımd£n cıkmıyodunWink

hanı  ߣnl£  sorunun yoktu  taßı kankamın yanında ol£

ߣn kıms£y£  kanka d£m£dım £q£r o ßa$latmasaydı s£n nıy£ sawunuyosun kı

ßırakta o k£ndını sawunsun

h£rk£sın yuzu $ımdı cıkıyo  h£p  cıkar ılı$kıl£rı  ı$t£

lllEFElll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 16:00:29sohbet oyun linki

LOLİTAM BEN SENİN ÖZELİNE GELDİĞİMİ HİÇ HATIRLAMIYOM.... SENLE İŞİM YOK  BENİM...  ÜÜÇÜNCÜÜSÜDE MAVİŞ ARTIKK SENLE DOYASIYA ASK YASASIN BAKALIM   YASIYABİLİYOSA BU ODALARDA:

SÖZÜMÜZ ONUN LAF DİNLEMEYİP HALAN SATASMASINADIR!!! SANA DEĞİL

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 16:08:18sohbet oyun linki
[QUOTE=·MaaViSHooW·]

Öncelikle bu başlığı acmanın sebebi: bahsedeceğim kişilerle polemik yaşamak değil...

Evet.Sevdiklerime ve dostlarıma sebep benim ismimi kullanarak küfür eden sanal erkekler size sesleniyorum.

Asla ve asla sizin gibi aciz duruma düşüp hiç bir şekilde size karsılık vermicem.

Hiç birşeyden sıkılmış yada rahathız değilim.Tek dileğim o "sanal erkek" olarak nitelendirdiğim kişileri burda görmek.

Ve son olarakta bu rahatsızlığımı foruma taşıdıgım için özür diliyorum.Belki kendimi:Bana aksi düşünce olarak yorum yapıcak olan kişilere cevap vermeyerek affettirebilirim...

SAYGILARIMLA...

Saygı değer arkadaş bize işaretli cümleni açıklarsan müteşekkir olacağız.

Madem böyle bir başlığı foruma açma gereği hissettiniz umarım açıklamalarınızı gerektiği gibi yapar polemik yaratmama isteğinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

IxISeytaNIxI

IxISeytaNIxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 16:45:34sohbet oyun linki
·MaaViSHooW· :

SAYGILARIMLA...

Yürü be Sanal Alemin Reel Delikanlısı :D Sanırım kendini matrix filminde sanıorsun ama o bir filmdi hatırlatırım burası eğlence yeri Ağlama Duvarı değil madem bashsttiğin insanlar sanal karakterli insanlar o zaman hiç takmican.Ne yapmışlarsa bayağı zoruna gitmiş  kendinle çelişme  çok anlamsız bir topic olmuş hem Asla ve asla sizin gibi aciz duruma düşüp hiç bir şekilde size karsılık vermicem.diorsun hemde size sesleniorum diyorsun  Anlaşılan ne dediğini sende bilmiorsun  ama emin ol büyüyünce böle şelere takmicaksın.Ne ise sorunun; sorunlu olduğun kişi ile konuşacaksın böle yerlere gelip "BENİ DÖVÜOLAR DESTEKLEYİN BENİİİ " reklamlarından daha öte şeyler yapacan.. Seni çok iyi anlıorum Çünkü bende çocuk oldum :
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir