ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 18:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   BİLGİSAYARINIZ BOZULSA CC YE GİREMESENİZ..NE...YAPARDINIZ
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

baranEFE34

baranEFE34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 16:36:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

hiç birşey yapmazdım

eskiden sahil yolunda arabaları alıp arkadaslarla yarışıyorduk sarayburnunda mangal partisi veriyorduk ordan kız kulesine geçerdik yarışı kaybeden öderdi paraları pc olmasa çok zoruma gitmezdi

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 16:45:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Yaf bazen düşünmüyo değilim acaba ben cc ve int yokken zamanımı nasıl geciriyodm sıkılmadan diye :S cidden nası geciriyodm hiç sıkılmadan bir seylerle uraşırdmm oyalanırdmm..şimdide öyle olabilsem keske..cc bi kac gün girmeyim ne olcak sanki :) pc  düzelince hiç cıkmıcam içinn girmedim zmana sayarım :Pp

ilahiRavs

ilahiRavs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 15:47:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hemen internet cafeye koşardım bilgisayarımıda tamirciye yollardım bilgisayarım tamir olana kadar ccye internet cafelerden girerdim ccsiz 1 hayat düşünmek bana göre imkansız

ladiesofbjkipek

ladiesofbjkipek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 15:54:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PC BOZULDU 1 HAFTA NETE GİREMEDİM GERİ DÖNDÜĞÜMDE ÇOK ŞEY KAZANMIŞ OLDUĞUMU ANLADIM GERÇEKTEN SANALDA ARKADAŞLIK KURMAK ZOR İYİ Kİ PC BOZULMUŞ BENDE KİMİN NE MAL OLDUĞUNU ANLAMIŞIM SAHTE ARKADAŞLIKLARDAN SIYRILIP GERÇEK DOSTLARIMI TANIMAMI SAĞLADI İNŞALLAH PC NİZ BOZULUR DA KİMİN NE MAL OLDUĞUNU SİZDE ANLARSINIZ :Ç

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 20:48:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
offfff bengline böylede soru sorulmaski ........allah korusun bunu yazarken bile pc ya bozulursa ayyyyyyy ödüm patladı yaaaa 2 ay hemde buraya alışınca gercekden zor sanırm yeni pc alırdımmmmmmm.........tek cc için degil ama net girmek için
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir