ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 10:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Hayatta herşey karşılıklımıdır sizce?
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 23:37:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

bende herşeyin karşılıklı olacağını düşünüyorum...ama ne kadar kabul etmesekte platonik denilen bi kavram var. ve malesef ki bu karşılıksız...

ha bu arada bazı zeki arkadaşlar sakın onunda karşılığı var.bak karşılığında o sana birşey hissetmemiş oluyo...ehehuhehueheu demesin. kuantum fiziği kitabıyla saldırırım

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 00:11:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Evet malesef karşılıklı  

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 00:12:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Evet herşey karşılıklı. Bence bunun nedeni sürekli karşılık beklediğimizden kaynaklanıyor.Hayattan sevdiklerimizden hep karşılık beklemezmiyiz?Plotonik aşktata karşılık bekleriz bölelikle ben aşığım oda olsa keşke die aklımızdan geçiririz..

298aykan298

298aykan298 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 00:12:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bence kesinlikle karışıklıdır bir insan karşısındakine nasıl yaklaşırsa karşısındaki insanda ona aynı şekil yaklaşır bence böle Sizce nasılllll?

radyodj

radyodj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 00:21:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Olcayım tabiki herşey karşılıklı ama birde şuvar bir iyilik yapıyorsun veya başka birşey ama karşılık beklemeden yaparsan en güzeli de odur bence herşeyden karşılık beklenemez

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 02:29:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yazılarınızı okudumda arkadaşlar çoğunluk karşılıklı demiş azınlık karşılıksız demiş. Ben görüşümü başında belirtmiştim aslında çok karışık bir konu yorum yaparken çok düşünmek lazım. :) Bazılarımız sevgiyi örnek vermiş bazılarımız saygı demiş zaten hayatta herşey saygı ve sevgiden ibarettir. Bunlar olmadığında hayat anlamsız olur. Ve şöye bir düşünücek olursa Ozko arkadaşımız güzel bir örnek vermiş demişki; Sevgi ve saygının karşılıklı olduğu bir evlilik düşünün birde tam tersi hangisi sonuna kadar devam eder. Zaten herşeyin başı saygı ve sevgi olduğu için bunlarda karşılıksız olursa hayatta hiç birşey düzenli olmaz diye düşünüyorum ben. Bence etme bulma dünyası iyilik yap iyilik bul kötülük yap kötülük bul. Ve yineliyorum herşey karşılıklıdır benim şahsi görüşüm ama bütün arkadaşlarımın görüşüne saygı duyuyorum ve yorumları için teşekkür ediyorum. :)

xhuysuzprensx

xhuysuzprensx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 02:46:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evvet geldik meseleye bu türkçeyi seviyorum ben, ya şimdi bir kere bu dilde bi kelime var ŞEY; bu ŞEY varya her ŞEYin yerine geçen ve/veya geçmeyen bi ŞEY... ya bu ŞEY ne bir kere konuyu açan arkadaş sen konu açmamışsın bırakmışsın millet havayı dövüyor....bu ŞEY i netleştir bi ki anlamlı bir paylaşım olsun....Her ŞEY karşılıklımıdır:) bu gerçekten kara delik ne atarsan yutar...tabi YERSEN:)

Roxellane

Roxellane resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 03:14:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Nobodyisbad :
Yazılarınızı okudumda arkadaşlar çoğunluk karşılıklı demiş azınlık karşılıksız demiş. Ben görüşümü başında belirtmiştim aslında çok karışık bir konu yorum yaparken çok düşünmek lazım. :) Bazılarımız sevgiyi örnek vermiş bazılarımız saygı demiş zaten hayatta herşey saygı ve sevgiden ibarettir. Bunlar olmadığında hayat anlamsız olur. Ve şöye bir düşünücek olursa Ozko arkadaşımız güzel bir örnek vermiş demişki; Sevgi ve saygının karşılıklı olduğu bir evlilik düşünün birde tam tersi hangisi sonuna kadar devam eder. Zaten herşeyin başı saygı ve sevgi olduğu için bunlarda karşılıksız olursa hayatta hiç birşey düzenli olmaz diye düşünüyorum ben. Bence etme bulma dünyası iyilik yap iyilik bul kötülük yap kötülük bul. Ve yineliyorum herşey karşılıklıdır benim şahsi görüşüm ama bütün arkadaşlarımın görüşüne saygı duyuyorum ve yorumları için teşekkür ediyorum. :)

Adamın birine demişler bu dağ üstünü yıkılcak..Adam da demiş ki ben dağa iyilik yapmadım ki üstüme yıkılsın.. Herşey karşılıklı deil gibime geliyo

beyonce777

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 03:48:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xhuysuzprensx :

Evvet geldik meseleye bu türkçeyi seviyorum ben, ya şimdi bir kere bu dilde bi kelime var ŞEY; bu ŞEY varya her ŞEYin yerine geçen ve/veya geçmeyen bi ŞEY... ya bu ŞEY ne bir kere konuyu açan arkadaş sen konu açmamışsın bırakmışsın millet havayı dövüyor....bu ŞEY i netleştir bi ki anlamlı bir paylaşım olsun....Her ŞEY karşılıklımıdır:) bu gerçekten kara delik ne atarsan yutar...tabi YERSEN:)

Huysuzprens ben genelleme yaptım artık anlamak yada anlamamak sana kalmış. :)

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2007 Sal 03:55:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Karşılıklı  bana göre arkadaşlar olmaması imkansız biriyle tanışırsınız güzel olsun bekletimiz var. Bayanlarda da aynı demekki gözümüz bile karşılıgını görmeden kalbimiz okeylemiyor
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir