ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 05:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   Arkadaşlar Onu bunu Bilmem ComPuterden Anlayan biri baksın şuraya lütfen kafayı yemek ÜZereyim Çünkü
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaiTFForME50

WaiTFForME50 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 23:43:01      Arkadaşlar Onu bunu Bilmem ComPuterden Anlayan biri baksın şuraya lütfen kafayı yemek ÜZereyim Çünküsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Benim derdim şu ki hiç bi resmi arka plan yapamıyorum mauseye sağ tıkladığımda özelliklerden girince gözata tıklayamıyorum resıms secemıyorum anlıcanız hiç bi şekilde arka plan yapamıyorum nasıl bişi yapmam lazım bana yardımcı olursanız cok sevınırım cunku bılgısayarın duvarında resım yokken bana bi garip gelio yardımlarınızı beklıyorum

Resimdede gördünüz gibi gözat kullanımda deil Ne yapmam alzım kafayı yemek  Üzreyimmm

del2004

del2004 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 14:20:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

bunun  mantık olarak bir cok neden olması ihtimali var  ilk olarak sistem   hakkında bilgi vermen gerekli (pro,home?,mediacenter...........) kullanıcı tipinide yazmalısın,.....

bu olayın nezamandan beri.... devam ettiğini,browser veya  eklenti kurup kurmadıgını, ekran koruyucu kurup  kurmadıgını, yazarsan sana  gercek bir cözum önerebilirim......

yani cozum için bilgi lazım hajı......

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 15:49:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

WaiTFForME50· seni hiç sevmem ama bu konuda yardımcı olcam genede

İlk başta Başlat/Çalıştır  tıkla ve "regedit" (tırnak işareti yok)  yaz .. Daha sonra CTRL + F tuşlarına birlikte bas.( + İşareti yok) ..  Arama yapmak için "Wallpaper" (tırnak işareti yok) yaz. Arattığın zaman bunun gibi şeyler çıkacaktır.

Wallpaper e çift tıkla. açıldıktan sonra Oradaki adresi sil ve arkaplan yapmak istediğin resmin adresini yaz. Mesela : D:/Resimlerim/Örnek.jpg .Bunları yaptıktan sonra tamam de ve pc yi yeniden başlat. İlk bakışta resim görünmeyecek . Bu yüzden  Masaüstüne sağ tıkla Özelliklere gir. Uzat, Ortala veya Döşe dedikten sonra işlem tamamdır.

Bu kadar detaylı anlattım anlamadım deme

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 15:50:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
del2004 :

bunun  mantık olarak bir cok neden olması ihtimali var  ilk olarak sistem   hakkında bilgi vermen gerekli (pro,home?,mediacenter...........) kullanıcı tipinide yazmalısın,.....

bu olayın nezamandan beri.... devam ettiğini,browser veya  eklenti kurup kurmadıgını, ekran koruyucu kurup  kurmadıgını, yazarsan sana  gercek bir cözum önerebilirim......

yani cozum için bilgi lazım hajı......

iyi de sen ne saçmalıyorsun ki. Pro, home ile ne alakası var resmimn görünmemesinin  Her şeye burnunu sokma

ROMANERKEGI

ROMANERKEGI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 16:29:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bu klasörün içinde ne var WaitForme  Adult resimlerin ve videoların saklandığı klasör olmalı  böyle pc den hayır bekliyor bi de

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 22:43:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :

İlk başta Başlat/Çalıştır  tıkla ve "regedit" (tırnak işareti yok)  yaz .. Daha sonra CTRL + F tuşlarına birlikte bas.( + İşareti yok) ..  Arama yapmak için "Wallpaper" (tırnak işareti yok) yaz. Arattığın zaman bunun gibi şeyler çıkacaktır.

Wallpaper e çift tıkla. açıldıktan sonra Oradaki adresi sil ve arkaplan yapmak istediğin resmin adresini yaz. Mesela : D:/Resimlerim/Örnek.jpg .Bunları yaptıktan sonra tamam de ve pc yi yeniden başlat. İlk bakışta resim görünmeyecek . Bu yüzden  Masaüstüne sağ tıkla Özelliklere gir. Uzat, Ortala veya Döşe dedikten sonra işlem tamamdır.

Arkadaşım güzel anlatmışsın ama bi yerde hata var. O Wallpaper yazan değere çift tıklanmayacak onun biraz daha yukarısında bulunan "ConvertedWallpaper" a çift tıkla ve wallpaper adresi belirle bir tane ondan sonra düzelir.

WaiTFForME50

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 04:43:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ROMANERKEGI· :

Bu klasörün içinde ne var WaitForme  Adult resimlerin ve videoların saklandığı klasör olmalı  böyle pc den hayır bekliyor bi de

BENİM PCMDE TÖBE ADULT RESİMLER OLAMAZ AMA 1 KAC RESMIN OLDUĞU Bİ DOSYA O KD R GEREKLI SEYLER YOK SADECE ÖLE BİŞİY YAZDIM O KDR

WaiTFForME50

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 04:44:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :

WaiTFForME50· seni hiç sevmem ama bu konuda yardımcı olcam genede

Bu kadar detaylı anlattım anlamadım deme

LEM BENDE SENİ SEVMEZDİM AMA VALLA DEDİĞİNİ YAPTIM OLDU BUNDAN SORA SENİ SEVMEYE BAŞLADIM YARDIMLARIN İÇİN TŞKLER

WaiTFForME50

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 04:57:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
valuerock :
·NASIL· :

Arkadaşım güzel anlatmışsın ama bi yerde hata var. O Wallpaper yazan değere çift tıklanmayacak onun biraz daha yukarısında bulunan "ConvertedWallpaper" a çift tıkla ve wallpaper adresi belirle bir tane ondan sonra düzelir.

Walucum sanada tşkler ekranımın yeşil olmasından sıkılmıstım

zogol06

zogol06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2007 Pzt 09:56:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kardeş Senin Tek Çözümün Fornat.Format Atarsan Herşey Eski Haline Döner Ben Sana Hiç Başka Yöntem Deneme Derim... Oke

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir