ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 03:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İTİRAF EDİYORUM......
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 11:31:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
RoIenta :

Mesut aLeV de Seni Seviyor Mu.?

Kendi Kendıne Gelin Güvey oLma Sakın. Cry

Allah Mesut Etsin.Bi Yastık öLün İnşallah Tongue

Şaka Şaka Allah mesut Bahtiyar Etsin.

Darısı Benim Başıma Embarrassed

Bu Arada Unutmadan 0-19 Yaş Arası Bayanlara Kapım Açıktır LOL

Sevgi Ve saygılarımla.

aybalamsss hızına biride yetişsin yaa

TuRkGaNgStAxmst

TuRkGaNgStAxmst resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2007 Pzr 12:29:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
21 03 1997 de ilk defa gerçekten beni sefdiğine emin olduğum insanı yemin törenime gelirken trafik kazasında kaybettim sonrasında  4 senelik bir dönem yanlızlıkla savaştım bu dönem içerisinde 5 yada 7 kere intihara kalkıştım pskolojik tedaVİ gördüm 2 sene boyunca her gece aynı rüyaYI gördüm kaybettiğim insan here gece rüyamda bana söz verdirtti mutlu olucaKSIN mutlu olucaksın MUTLU olucaksın........ sonra ben bu duygularla savaşırken bir gün internette bir çocuğun chatcity de sohbet ettiğini gördüm ve hemen üye oldum amacım sefgili aramak değildi sadece bu duygularla savaşırken kafamı dağıtmak istedim ama zamanla chat city gerçekten benim dünyam oldu... ilk bir sene yine içine kapanık duygularıyla savaşan mesut oldum, sonrasında nalan çıktı karşıma bir kaç çıktık onu çok sefdim ve hiç pişmanlık duymadım ne kadar yanlış yaparsa yapsın hayatıma giren en iyi insanlardan birisidir... nalanla olan ilişkim bittikten sonra yine belirli bir dönem içime kapandım her biten ilişkinin sonrasında bu sefer son artık kimse beni üzemez diyen ben bu sefer özlemle tanıştım.. çok hızlı gelişen bir ilişkiydi gerçekten özlemede çok değer verdim.... oda hayatıyla alakalı kararı kendisi evrdi ve saygı duydum... neyse gelelim asıl anlatmak istediğime.. 4 senedir ccdeyim çok arkadaşım oldu vsvsvs ama bir kaç arkadaşım varki gerçekten canımı verirdim onlara... isim vermicem eğerki bir insanla dertleşmek ve o insana sahip çıkmak ve özel konuşmak asılmaksa evet ben asıldım.... bu konuyu hiç derinleştirmicem ama gördümki  listelerinden bile silinmişim!!!! vay be sizce arkadaşlık dostluk bu kadar ucuzmu??? eğer böleyse zaten ne arkadaşım nede dostum olabilirsiniz... arkamdan ne konuşursanız konuşun hiç birinz benim gibi hissedemezsiniz.. ki ben bu dost dediğim insanlara bütün hayatımı anlattım kimsenin bilmediklerini şimdi düşünüyorumda bence bunu hepiniz bilmelisiniz zaten kulaktan dolma duyacaksınız nasıl olsa mesut yok atalım tutalım  diyecekler eminim... arkadaşımı kaybettikten sonraki o boşluk döneminde tedavi harici doktorların aileme önerdiği bir şey oldu beni tanıdık bildik biriyle evlendirmek!! ve aileminde çok ısrarı üzerine evlendim 2 sene evli kaldım ve boşandım bide arkamdan mesut dul dersiniz die yazıyorum bunlarıda..... yada hepiniz nerfret edin yalancı diyin öyle diyin böyle diyin ciddiyim nefret edin benden çünkü hiç biribniz umurumda deilsiniz ki  sahte yalan dünyanızda kalın birbirinizi harcayın hiçbiriniz umurumda deilsiniz beni bilen zaten biliyo bilmeyenlerde  ufacık dünyalarında kalsın ve bana uzak olsun realde kafanıza göre takılıp burda sefgili yapın kendinize ve bide hesap sorun sonra kıskanma rolleri yapın burası lunapark siz sahipsiniz ve etrafınızdaki herkes de kukla böle düşünüyorsunuz ama bilinki kukla sizsiniz ve malesef o basit ipleriniz kimin elinde o bile belli deil eskden mesut üzülürdü bunları sölerken ama el birliğiyle mesutun kalbini taş haline getirdiniz bu iyi oldu teşekkür ederim....  son olarak asıldığımı zanneden arkadaş dersin şimdi mesut asıldı kabullenemedi kaçtı die alakası yok kaçtım çünkü midemi bulandırıyorsunuz bu sabaha kadar üzülüyordum ama baktımki listenizden bile silinmişim hadi sen sildin kız arkadaşına asılıyorums andın ki kız arkadaşın böle bişi olamdığını söledi tamm yinede sildin diyelim... hadi kzı arkadaşınada zorla sildirdin onuda kabul ediyorum.... peki ya 3.kişi nie sildi????  ben yokken beni hangi canavara dönüştürdünüz beyninizde? aman ya neden soruyomki allah hepinizin yolunu açık etsin..... beni seven  sayan gerçekten sahip çıkan 2 kişiyle msnden görüşmeye devam edicem geri kalanlar... yolunuz açık olsun.....

jeLib10xqirLx

jeLib10xqirLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2007 Pzr 12:59:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aßim seni çok seviyorum bunu bil...hiç kimseyi kafana takma,herkese deger verme die ben sana kaç kere söledim kankam dedigin adam sana inanmadıı çok sevdigin kişi sana inanmadı sen bişe kaybetmedin onlar kaybetti emin ol ilerde hatalarını anlıcaklar ama iş işten geçmiş olcak  bi insanı karalamak bu kadar kolaymı  gerçek dostlarını ögrendin abim demekki hepsi lafta dostunmuş  hiç bişey için üzülme emin ol degmez onlar için üzülmek  en yakın arkadaşının sevgilisine asılcak kadar düşmedin sen bunu o kızda sölemiş zaten ama inanmamışlar  demekki o kişi ne sevgilisine inanıyo nede kankasına  neyse daha fazla konuşmucam abim hiç kimseyi takma seni çok seviommmm

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2007 Pzr 13:23:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Mesudummm. jelibongirl çok güzel açıklamış olayı,burada inan kimseye değer vermeye gelmez kendin seçtiğin (Kalp gözünle seçilenler hariç)ve dost dediğin insanların dışında salllaaaa gitsin kafaya taktığına bak.gir eğlen ve çık herkes gibi.

Zor günler yaşamışın belli,hepsininde altından kalkmışın gücünle iradenle.Yeni üzüntüler ve problemler yaşama bir daha.Ve şunu çok iyi bil benden sana bir dost tavsiyesi kesinlikle sanalda gönül işlerine girme.Normal arkadaşlık dışında sohbetini yap ve git.:)

Madem burası iyi bir vakit geçirme ortamı hepimiz burada oyalanıyoruz,yani sanala kapılıp gidenlerden sanalla yatıp sanalla kalkanlardan olma.Hayat realde güzel. Gerisi hikaye:)

Hadi kendine çok iyi bak

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2007 Pzr 14:32:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hayat realde güzel. Gerisi hikaye:)

IQuEeNI

IQuEeNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2007 Per 17:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2007 Per 17:51:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hımm kim üzmüş benim canım arkadaşımı .....ben onları döverim sen üzülme tekkkk

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2007 Per 20:06:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

mesut seni kim üzmüşQuestionErmm

sebepsiz mi üzdüler acep...

senin anlattığından anladığım bu, eğer öğleyse takmaya değmez...

ben öyle yapıyorum bakWink

xlxpunkrockxlx

xlxpunkrockxlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 20:41:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence mesuta bu kdr umıt vermeyın her seven sevdığıne kavusmaz ama ısterımkı bırlıkte olursunuz evlenırsınız 10 tane cocunuz olur dıme ama yda 45 yeter yha

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 21:02:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hayat realde güzel. Gerisi hikaye:)

harwest hayat realde güzel demişsin evet o kadar güzel ki ama birde şu varki real başka yönüyle o kadar çok acı ki  dışarı çıkıyorum oh hava aldım fln diyorum ama nedense bunu bozmaya kalkan ya da mutlu olduğumu görenler mutluluğumu bozmak için uğraşanlar fln fln bence hayat boş bir kutu içini ne kadar doldurursan o kadar dolu dolu geçer bu sanal veya real farketmez bana göre  ama birde şu var ben kutumu kaybettim...

ve turkgans abi çok iyisin biliyorum ya da bilmiyorum gözümün gördüğü kadar söylüyorum işte  ilk tanışmamızı hatırlıyorumda çok kızmıştım sana  seni kızdırmak için uğraşırken sinir küpü olmuştum  ama yinede güzeldi be abi neyse biz asıl konuya gelelim  abi inş sevgine karşılık görürsün alev arkım yazmış ama bilmiyorum artık alevv abimizi üzme olur mu  her mutluluk senin olsun abiii....

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir