ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 20:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 02:17:14      :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

arkadaşlar burdaki yazıları okudumda kendi kendime güldüm. burdaki her userin hayali (bir mühlet sonra) ajan olmak bunu kimse inkar etmesin.( bende dahil ) hani bir söz vardır bir kızı bin kişi ister bir kişi alır ajanlıkta böyle bir şey. alanlar adına sevindim. görevlerini layıkı ile yapsınlar, bu değildir ki yapmıyorlar! eğer layık görülmeselerdi zaten bu seviyede olmazlardı. o yüzden boşu boşuna hiç kimse kimseye laf atmasın yada sitem edici sözler söylemesin.

bir ajanlık için şurada takılmak lazım burada takılmak lazım şunu yapmak lazım bunu yapmak lazım gibi vesveselere gerek yok ! eğer hak edersen alırsın! Eğer ki ajan olamadınsa yada yıldız alamadınsa birazda otur ve düşün acaba neden? diye

ama sen dersen ki illa benim bir hatam yok   neden olamadım? diye bu bile olamaman için yeterli bir sebep :) belki yetkini iyi kullanıyorsun ama diğer konularda eksiksin! Ajanlık sadece yetkiyi adaletli kullanmak değildir! Yada yerli yerinde kullanmak! Diğer yandan sana gelen kullanıcılara vereceğin cevaplar, sana yöneltilen sorulara tatmin edici ve açıklayı cevap verebilmekte yeterli değilsin ! bir kere hatasız kul yoktur ama elbette bir hatan görülmüştür. insan oğlu çiğ süt emmiştir bunu mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir :) bizler değil miyiz ki insanları isteyerek yada istemeyerek kıranlar yada kurallara uyup uymamakta direnenler yada başka amaçlar uğruna bazı değerlerimizi hiçe sayanlar.. evet bunları yapanlar iyi yada kötü  bizleriz... işte o yüzden sitenin kriterleri bellidir ve buna göre ajan seçimi yapılır. kimsenin kara kaşına kara gözüne bakılarak ajan yapılmaz! ben şahsen ilk zamanlarda çok kızdım. hatayı hep başkalarında aradığım gibi kendimde de aradım sizlerde bunu yapın :) ajanlık sorumluluktur insanlarla uğraşmak zordur insanlara laf anlatmak kolay değildir! Hele ki sanal ortamda :)  varın gerisini sizler düşünün :) ve eleştirilerinizi yaparken lütfen adaba uygun bir şekilde yapın! ‘’çamur at, yapışmazsa izi kalsın’’ gibi politikalar uygulamayın ! ya çamuru ya tam atın yapışsın yada beceremiyorsan bunu yapma! Daha düne kadar ajan olmadan kişilerin hakkında çıkan dedikoduları herkes biliyor! Ya şimdi! Herkes harikasın diyor! Yada daha siteye dün gelmiş biri ajan oluyor ! neden olmasın ! hiç düşündün mü ki onda olupta sende olmayan ne var? İki yüzlü olmaya gerek yok! bizler kendi söylediklerimizle çelişiyoruz ki birde ajanlık istiyoruz :) bu ne şiş bu ne kebap !

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 02:34:48sohbet oyun linki
Arada da olsa böyle anlayışlı/yapıcı yorumları görmek  mutluluk verici  

S_E_F

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 02:39:57sohbet oyun linki
her zaman cc03 

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 02:54:12sohbet oyun linki

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 03:01:45sohbet oyun linki
All time

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 03:04:00sohbet oyun linki
Sonuna kadar hak verdıgım cok az mesajdan bırısı. Haklısın haklı kal SEF.

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 11:40:41sohbet oyun linki
Artık Forumu Açarken Korkarak Açıyorum Bugün Ne Yazdılar Acaba Can Sıkıcı Die Şimdiye Kadar Okuduğum En Güzel Yazı Tebrikler Arkadaşım.

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 13:03:30sohbet oyun linki
sef blirsin seni kırmızı beyaz TR şortum kadar severim yorumunuda sevdim

S_E_F

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 19:24:39sohbet oyun linki
lem raskutin bende seni o sevdiğin kırmızı donun kadar severim  sağol

izmirW

izmirW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 03:44:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evet şef haklısın saat gecenin 03.45  ve ben artık düşünmeye başlıyorum nerde hata yapıyorum diye ..umarım bu işin içinden çıkarım...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir