ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 10:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   KÜFÜR NEDİR..?
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 04:58:08      KÜFÜR NEDİR..?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

a  : Aslında hiç bir insan Oğlunun sevmediği ,duymak istmedigi ,sevmedigi gibi etmekte istemedigi  ve toplamına küfür dediğimiz bu sinir edici ,nefret verici,bazen öldürmeye bile sebebiyet verice şey NEDİR.?

b  :Zeki insanlar neden küfür etmezler. 

Dr:Jawell BENGLİNE ( HVP1 =Havuzlu park 1 )

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 05:10:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zeki insan neden küfür etmez?Zeki insan cümle kurmayı iyi becerebilen kurduğu anlamlı ve ders verici cümleleriyle altta kalmaz karşısındaki kişi Söyleyecek bişi bulamıyosa yani haklk tabiriyle "ezilmeye başlıyosa"yapacağı tek şey kalır oda küfür etmek.Uzun lafın kısası ZEKİ insan zekasını konuşturur zekiliğiyle galip gelir

Abişim bu güzel anlamlı konuya yer verdiğin için çok sağol

Saygılarımla kuzenimm

greennn

greennn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 05:31:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccSaLTaR :

Zeki insan neden küfür etmez?Zeki insan cümle kurmayı iyi becerebilen kurduğu anlamlı ve ders verici cümleleriyle altta kalmaz karşısındaki kişi Söyleyecek bişi bulamıyosa yani haklk tabiriyle "ezilmeye başlıyosa"yapacağı tek şey kalır oda küfür etmek.Uzun lafın kısası ZEKİ insan zekasını konuşturur zekiliğiyle galip gelir

Saygılarımla kuzenimm

sen yasmasan walla ben yascaktm

SErkANyILmaz

SErkANyILmaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 06:12:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccSaLTaR :

Saygılarımla kuzenimm

Kuzenim senin küfür ettiğini bilmeyen yok cc de zekasız  olduğunu kabul ettiğin için çok teşekkür ediyorum Karşımdaki laftan anlamıyosa diye zırvalamaya kalkma zeki insan anlamayanada anlatır anlatamıyosada ajan çağırır yada odadan çıkar bi şık daha var duymamazlıktan gelmek Yani asla onun seviyesine düşmez anlatabildim umarım

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 06:20:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SErkANyILmaz· :
ccSaLTaR :

Saygılarımla kuzenimm

Kuzenim senin küfür ettiğini bilmeyen yok cc de zekasız  olduğunu kabul ettiğin için çok teşekkür ediyorum Karşımdaki laftan anlamıyosa diye zırvalamaya kalkma zeki insan anlamayanada anlatır anlatamıyosada ajan çağırır yada odadan çıkar bi şık daha var duymamazlıktan gelmek Yani asla onun seviyesine düşmez anlatabildim umarım

Aslımı asla inkar etmedim edicek olsam bu nick le girip ben kuzen im demem + Ben küfürü zevk amaçlı ediyordum(userlere 30 dk aldırmak için) neyse konuyu çarpıtıp Bengline nin açmış olduğu bu sayfayı kirletmek istemiyorum

Not(uzun zamandır küfür etmeyen biriyim)

Saygılarımla kuzenimm

SErkANyILmaz

SErkANyILmaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 06:33:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccSaLTaR :
·SErkANyILmaz· :
ccSaLTaR :

Saygılarımla kuzenimm

Aslımı asla inkar etmedim edicek olsam bu nick le girip ben kuzen im demem + Ben küfürü zevk amaçlı ediyordum(userlere 30 dk aldırmak için) neyse konuyu çarpıtıp Bengline nin açmış olduğu bu sayfayı kirletmek istemiyorum

Not(uzun zamandır küfür etmeyen biriyim)

Saygılarımla kuzenimm

Küfürü zevk amaçlı ediyordum diyosun bu daha pis bi davranış Peki hiç düşündünmü küfür ettiğin kişinin annesinin ölmüş olduğunu sen küfür ettikçe onun içinin nasıl acıdığını Benim annem vefat etti ve adamlar gelip sövünce doğal olarak sinirleniyorum ama asla buraya yansıtıp küfür etmiyorum Uzun zamandır küfür etmiyosun demek inşallah bidahada etmessin

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 07:36:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

b  :Zeki insanlar neden küfür etmezler. 

Cevap Sorunun İçinde Zaten Zeki Oldukları İçin.. Akıllarını Kullanabildikleri İçin,  ßi Sorunu Konuşarak Halledilceğini ßildikleri  İçin, Seviyeli Oldukları İçin.. Daha Sayayım Mı Yoksa Yeterlimi..¿ 

pissst

pissst resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 07:42:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

küfür ailenin veremediği terbiyeyi ortaya koymaktır evet küfür katılıyorum sinir bosar hatta ole bi bosarki insan kontrolden çıkabilir hele edilen küfür insanın sevdiklerine yöneliyorsa muhattap olunmayacak insanlarla muhattap olursun yani senin anlayacağın küfür seviyesisliktir, küfür eksikliktir,küfür kişiliksisliktir, kültürsüslüktür adiliktir,yani kısacası terbiyesisliktir bengline teşekkür ederim arkadaşım güsel konu secmişsin ve gerekli

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 08:05:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Küfür konuşamayan insanların çare olarak gördükleri konuşma biçimi.Kendini ifade edememe.Bal kokmaz Asil bozmaz!Eline emeğine sağlık

bybrut00

bybrut00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2007 Pzt 09:27:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Küfür diye birşey yoktur aslında.. Biz bir söz söyleriz karşımızdakide hakaret der.. Küfürün kesin bir açıklamasıda yok aslında..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir