ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 13:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   -_Kendini - sevmek icin Dua_-
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2007 Sal 03:04:52      -_Kendini - sevmek icin Dua_-sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Kendini - sevmek icin Dua

Don Miguel Ruiz

Bugun, Evrenin Yaraticisi, kendimizi oldugumuz gibi, yargilamadan kabul etmemize yardim etmeni istiyoruz. Tum duygularimizla, umutlarimizla ve hayallerimizle zihnimizi, kisiligimizi, varligimizin essizligini kabul etmemize yardim et.

Bedenimizi tum guzelligi ve mukemmelligi ile oldugu gibi kabul etmemize yardim et. Kendimize duydugumuz sevgi o kadar guclu olsun ki, bir daha asla kendimizi reddetmeyelim veya mutlulugumuzu, ozgurlugumuzu ve sevgimizi sabote etmeyelim. Bu andan itibaren her eylem, her reaksiyon, her dusunce, her duygu sevgiye dayali olsun.

Yaradan, yasamimizin tum ruyasi korku ve dramadan sevgi ve sevince donusene dek, kendimize olan sevgimizi artirmaya yardim et. Kendimize duydugumuz sevginin gucu, inanmaya programlandigimiz tum yalanlari, yeterince iyi veya yeterince guclu ya da yeterince zeki olmadigimiz, yapamayacagimiz yalanlarini yikmaya yeterli olsun.

Kendimize olan sevgimizin gucu, yasamimizi baska insanlarin fikirlerine gore yasamaya gereksinimimiz olmayacak kadar guclu olsun. Yapmamiz gereken secimleri yapmak icin tamamen kendimize guvenelim. Kendimize olan sevgiyle, artik yasamimizda herhangi sorumluluk ile veya herhangi problemlerle karsilasmaktan korkmayiz ve onlar ortaya cikarken cozeriz. Neyi basarmak istiyorsak, kendimize olan sevginin gucuyle yapalim.

Bugunden baslayarak, bize karsi herhangi bir durum olusturmayacak kadar kendimizi sevmemize yardimci ol. Yasamimizi kendimiz olarak yasayabiliriz.

Baska insanlarin bizi kabul etmelerine veya ne kadar iyi oldugumuzu soylemelerine artik gereksinimimiz yok, cunku ne ve kim oldugumuzu biliyoruz. Kendimizi sevmenin gucuyle, aynaya baktigimiz her seferinde gordugumuzden zevk alalim. Yuzumuzde, icsel ve dissal guzelligimizi zenginlestiren buyuk bir gulumseme olsun.

Kendimize yogun sevgi hissetmemize yardim et, her zaman kendi varligimizdan haz alalim. Kendimizi yargilamadan sevelim, cunku yargiladigimiz zaman, suclama ve sucluluk tasiriz, cezalandirmaya gereksinimimiz olur ve senin sevginin perspektifini kaybederiz. Bu anda kendimizi bagislamak icin irademizi guclendir.

Zihinlerimizi duygusal zehirden ve kendini - yargilamadan temizle ki, tam bir huzur ve sevgi icinde yasayabilelim. Kendimize olan sevgimiz yasamimizin ruyasini degistiren guc olsun. Kalplerimizde bu yeni guc ile, sahip oldugumuz her iliskiyi donusturelim. Baskalari ile olan anlasmazliklari mizdan ozurlesmemize yardimci ol.

Zamanimizi sevdiklerimizle paylasmak icin mutlu olalim ve onlari zihnimizde hissettigimiz herhangi haksizliklar icin bagislamamiza yardim et. Kendimizi sevmemize yardim et ki, yasamimizda bizi inciten herkesi bagislayalim. Ailemizi ve arkadaslarimizi kosulsuzca sevmemiz icin ve iliskilerimizi en pozitif ve sevgi dolu sekilde degistirmemiz icin bize cesaret ver. Iliskilerimizde yeni iletisim kanallari yaratmamiza yardim et ki, kontrol, guc savasi olmasin, kazanan veya kaybeden olmasin. Birlikte sevgi, sevinc ve uyum icin bir ekip olarak calisalim.

Ailemiz ve arkadaslarimiz ile iliskilerimiz saygi ve sevince dayansin, artik onlara nasil olacaklarini ve nasil dusuneceklerini soylemeye gereksinimimiz olmasin. Romantik iliskilerimiz en olaganustu iliskiler olsun. Baskalarini olduklari gibi, yargilamadan kabul etmemize yardim et, cunku onlari reddettigimiz zaman, kendimizi reddederiz. Kendimizi reddettigimiz zaman, seni reddederiz.

Bugun yeni bir baslangic. Bugun yasamimiza kendimizi sevmenin gucu ile baslamamiza yardimci ol.Yasamimizdan zevk almamiza, iliskilerimizden haz almamiza, yasami kesfetmemize, riskler almamiza, canli olmamiza ve artik sevgi korkusunda yasamamamiza yardim et.

Kalbimizi dogustan hakkimiz olan sevgiye acalim. Minnettarligin, Comertligin ve Sevginin Ustatlari olmamiza yardim et, ki tum yarattiklarindan ebediyen zevk alabilelim.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 00:01:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vestiiimenta

Vestiiimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 00:05:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
        Al izle kendinle barişik ol, https://www.youtube.com/watch?v=t_qa5uLGt-M 40 defa dinlemişimdir dinlesemde bıkmayacagım bi şarkı yeni cıktı zaten gayet güzelde sesleri var..

medusaaaa

medusaaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 17:59:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

https://www.youtube.com/watch?v=BzTRZq15rqY

çokk duygusall yaa

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2007 Pzr 19:57:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

doru söze....

westi pinhani yi ilkez duydum gerçekten ii sölüyor...

medussaa o klibi daha önce izlemiştim gerçekten çok duygusal...

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2007 Pzr 20:03:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ellerinize sağlık hepinizin

Evet o klip çok duygusal daha öncede forumdan izlemiştim

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir