ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 07:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Çok Mu Hoşunuza Gidiyor
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 22:28:34      Çok Mu Hoşunuza Gidiyorsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Biliyoruz ki küfürsüz bi cc için  çok başlık açıldı hepimizde destek olduk(İSTİSNALAR HARİÇ) fakat ben cc de küfüre sebep olan şeyleri  de tespit etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ateş olamayan yerden duman çıkmaz değil mi?? Benim başıma bile gelior böle olaylar
Hele yaşımla dalga geçen o kadar çok kiişi var ki... benim yerimde bi başkası olsa küfür edebilmesi  için bu bi sebepti....

sonra...

kızlara çok kişi asılıor cc de doğal olarakda bizmn sonra küfür çıkıor açığa

bu yüzden bence sadece küfür edenlere  değil  küfür ettirmeye sebep olabilecek kişilerede bi takım cezalar verilebilir...
.
ama hiç birşeyin çözümü küfür değil....  

Saygılarımla 
EfsaneKiz

I3aranEfe

I3aranEfe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:00:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgi çok guzel bi konuya deyinmişsin bende bazen kufur edenlere hak veriyorum bazı insanlar sırf kufur yemek için çaba gosteriyolar sevginin dedigi gibi bu konuya deyindin için sana tşkederim canım bu konu hakında inşalah ilgilenirler

saygılarımla

I3aranEfe....

EfsaneKiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:03:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·I3aranEfe· :

sevgi çok guzel bi konuya deyinmişsin bende bazen kufur edenlere hak veriyorum bazı insanlar sırf kufur yemek için çaba gosteriyolar sevginin dedigi gibi bu konuya deyindin için sana tşkederim canım bu konu hakında inşalah ilgilenirler

saygılarımla

I3aranEfe....

inş diğer başlıklar gibi sadece yorum yapılmaz abimm 

I3aranEfe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:06:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

efsoşum doru dusundun bu başlı açmakla ama bence sadece yaptımız yorumla kalıcak bizim başımız agrıycak yeni başlıklar açıldıkça bu balık kaybolucak püfff olucak buyuk ihtimal keşke olmasa  keşke dikate alınsa

EfsaneKiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:14:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·I3aranEfe· :

efsoşum doru dusundun bu başlı açmakla ama bence sadece yaptımız yorumla kalıcak bizim başımız agrıycak yeni başlıklar açıldıkça bu balık kaybolucak püfff olucak buyuk ihtimal keşke olmasa  keşke dikate alınsa

n€ diy€biliriz ki zaten kocaman ßir K€ŞK€.....

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:20:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Efsane yaşınla dalga geçsinler sorun mu? Küfür edince dalga geçmeyecekler mi? Haklısınız bazı kişiler var sınırları çok fazla zorlar ama ne kadar zorlarsa zorlasınlar sen sınırını hep yükselteceksin.
Diğer yazında ise kızlara çok kişi asılıyor, Burası bir sohbet mekanı her türlü olayla karşılaşabilinir. Bir erkeğin bir bayanla sohbet etmesi gayet normal değilmidir. Diyeceksinki resmen asılıyor sizler onlara sevginizi gösterdinizdemi seviyesizlik yapıyorlar ? Anlayacağınız bazı şeyler karşılıklıdır. (Not:Küfür hariç)

I3aranEfe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:20:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hayata hiç sevmedim tek laf var benim KEŞKE insanlar hata yapar ve yaptıktan sonra KEŞKE der uyus olurum bu lafa elimden geldince kulanmamaya ozen gosteririm ama şimdi kulanmaak zorunda kaldım KEŞKE daha ii olsaydı

bu başlık için sanada tşkederim sevgi

saydılarımla

I3aranEfe.....

EfsaneKiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:23:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·MrMod· :

Efsane yaşınla dalga geçsinler sorun mu? Küfür edince dalga geçmeyecekler mi? Haklısınız bazı kişiler var sınırları çok fazla zorlar ama ne kadar zorlarsa zorlasınlar sen sınırını hep yükselteceksin.
Diğer yazında ise kızlara çok kişi asılıyor, Burası bir sohbet mekanı her türlü olayla karşılaşabilinir. Bir erkeğin bir bayanla sohbet etmesi gayet normal değilmidir. Diyeceksinki resmen asılıyor sizler onlara sevginizi gösterdinizdemi seviyesizlik yapıyorlar ? Anlayacağınız bazı şeyler karşılıklıdır. (Not:Küfür hariç)

Ben asla küfür etmem arkadaşım  küfür eden kişilerde benim hayatımda yoktur zaten

EfsaneKiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:23:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·I3aranEfe· :

hayata hiç sevmedim tek laf var benim KEŞKE insanlar hata yapar ve yaptıktan sonra KEŞKE der uyus olurum bu lafa elimden geldince kulanmamaya ozen gosteririm ama şimdi kulanmaak zorunda kaldım KEŞKE daha ii olsaydı

bu başlık için sanada tşkederim sevgi

saydılarımla

I3aranEfe.....

kim isterki abim keşke demek

I3aranEfe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 23:34:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dememek için bizede bazı işler duşuyo tabiki akışına bırakırsak hep keşkelerle yaşarız hayatımızı atımız adımlardan emin olup atmalıyız hayat guzel kimseyi kırmadıktan sonra yaşamak kadar guzel bişi yokk
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir