ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Mayıs 2024, Cumartesi 18:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Utangaç Bir Aşık...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2007 Cum 13:50:52      Utangaç Bir Aşık...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Utangaç Bir Aşık...

10. sinif
Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu onun için benim en iyi arkadasim diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarinina bakip onun benim olmasini istiyordum... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalkti ve geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini istedi ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum...

11. sinif
Telefonum çaldi, arayan oydu ve agliyordu bana askin nasil kalbini kirdigini anlatti, beni evine çagirdi, yalniz kalmak istemedigini söyledi, bende tabiki gittim, koltuga, onun yanina oturdum, güzel gözlerine bakmaya basladim ve onun benim olmasini diledim, 2 saat sonra Drew Barrymore un bir filmi basladi ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana hersey için tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum.

12. sinif
Mezuniyet balosundan birgün önce yanima geldi ve çiktigim çocuk hasta ve partiye gelemicek dedi, benimde çiktigim biri yoktu ve 7. sinifta birbirimize söz vermistik eger çiktigimiz biri olmazsa partilere birlikte gidicektik, en iyi arkadas olarak. Ve partiye birlikte gittik, o aksam çok güzeldi, her sey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapisinin önüne kadar biraktim, kapinin önünde ona baktim o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek bakti. Onun benim olmasini istiyordum... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum, bana hayatimin en güzel zamanini geçirdigini söyledi ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum...
Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çatti... Sürekli onu izledim onun mükkemmel vücudunu seyrettim. Diplomasini almak için sahenye çikarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasini istiyordum... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanima geldi ve aglayarak bana sarildi sonra basini omzuma koydu ve sen benim en iyi arkadasimsin, tesekkürler deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum...
Aradan yillar geçti... Bir klisedeyim ve o kizin nikahini izliyorum... evet artik evleniyordu, onun evet, kabul ediyorum demesini, yeni hayatina girmesini izledim, baska bir adamla evli olarak. Onun benim olmasini istiyordum... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum. Yeni hayatina girmeden önce yanima geldi ve nikahima geldin tesekkürler deyip yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum...
Yillar çok çabuk geçti Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum, esyalari toplanirken lise yillarinda yazdigi günlügü ortaya çikti... Hemen günlügünü adlim.İşte o günlükten okuduğum benim için yazılmış satırlar:

“Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini diledim... ama o bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utaniyordum... Keske bana beni sevdigini söyleseydi...”

(Alıntıdır)

BrianWlGGANS

BrianWlGGANS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2007 Cum 19:32:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçekten etkileyici.İnsanı duygularını dile getirememek kadar rahatsız edebilecek başka bir şey olmadığını düşünüyorum.Unuttuysan Hatırla, Kaybettiysen Ara Özlediysen Git Bul, Kırdıysan Af Dile Kırıldıysan Affet, Seviyorsan Söyle Çünkü Hayat Yasamak İçin Çok Kısa...

Chatcity ?

Just join us ! l Lineage 2 l Chatcitye girebilmek için ? l Soru ve önerileriniz 

Forum kuralları l Foruma resim upload etmek l Haberin var mı ?Duyurular l Forumun en iyileri

hadaba

hadaba resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2007 Cum 19:59:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aşkın gözü kördür dedikleri bu olsa gerek

(insan bırak aşık olanı hoşlananın bile farkına varıyor, bağzen)

ama yazık olmuşş

llTuaNall

llTuaNall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 11:49:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yarım bıraktın yarsız bıraktın beni yalnız degil ıssız bıraktın beni!!!

SENİ SEVİYORUM demek neden bu kadar zor

elaxxgozlum

elaxxgozlum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 13:13:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hıı güzelmiş bence ağladım valla

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 13:24:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hayatta sewgi kadar güzel birşey yok peki sewgi bu kadar güzel madem nie söleyemioruz açık sözlü olmak bu kadar mı zor ya ben şuan sewdiğime seni sewiorum dedim ve mutluyum insanlar kendileri acı çekmek istiyorlar sanki TŞK EDERİM MELİSSA GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL....
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir