ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 14:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   **Chatcity Bir Aşk Öyküsü** :)))
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JJaGuaRR

JJaGuaRR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 13:06:36      **Chatcity Bir Aşk Öyküsü** :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Chatcity Bir Aşk Öyküsü :)))

Bir zamanlar , Zengin bir ailenin kızı olan PosiongirLn bir gence sevdalanır..Reklamist adlı bu genc , Yakışıklı mı yakışıklı , babayiğit mi babayiğit , Ama gel görelimki fakir bir ailenin ferdi..Posi nin babası model71 kızını zengin bir aileye verip servetine servet , gücüne güc katmak ister..Ama sevdalı kızımızın annesi HurremSultaan , kızının daha fazla acı cekmesine dayanamaz.Bunun için derin bir düşünceye bırakır kendini , Kocasınada karşı gelmek istemezken , bir yandan kızının mutlu olmasını ister , ve kocası ile konuşma kararını alır.Model71 odada viskisini yudumlarken mutlu bir güne başlamanın sevinci yaşayarak televizyon izlerken odaya bir anda giren HurremSultaan;"Model71 senle önemli bir şey konuşmalıyız."

Model71;"Tamam ama ne hakkında."

HurremSultaan;"Kızımızın mutluluğu hakkında." dedi ve kıyametler koptu.

Model71;"Sana bir daha bu konuyu acmamanı söylemiştim , Ne laf anlamaz kadınsın sen bir daha bu konu bu evde açılırsa , çok kötü olur haberin olsun." der

ve HurremSultaan ağlayarak , üzgün bir şekilde odada ayrılır..Rekalmistte ailesine baskı yaparak bir kez daha kızı istemeleri için babası IccI ve annesi barbie30 yalvarıyor , yakarıyorrrrr.

Ama babası IccI oğluna şöyle bir cevap veriyor..

IccI;"Oğlum o kız varlıklı , zengin , soylu bir ailenin kızı , birde bizim durumumuza bak..O kızdan sana yar olmaz." diyor.. Reklamist ise sözlerini şöyle vurguluyor..

Reklamist;"Bu dünyada herşey paramı , onlar hiç aşık olmamışmı hiç sevmemişlermi , biz fakiriz diye insan değilmiyiz..Bizim duygularımız yokmu." diyerek ağlamaya başlar..

Anne barbie30 oğluna sarılarak

Barbie30:"Oğul bizde insanız elbet ama bu kahrolası istanbul para ile bürümüş insanların gözlerini." der.. Reklamist odadan ayrılı ve dışarı cıkar..Canı içki içmek ister ama elini cebine attığı zaman hayatın para olduğunu bir kez daha anlar..Yolda yürürken cüzdan bulur. ve şaşırır , alsammı almasammı diye düşünürken , cüzdanı alır ve orda bulunan bakkalcı speideristte sorar.

Reklamist;"Burda cüzdanını kaybeden bir adam gördünüz mü ?". der

Speiderist;"Yok görmedim."

Reklamist;"Tamam oldu kolay gelsin dayı."

Speiderist;"Dur evlat bi."

Reklamist;"Hayırdır dayı."

Speiderist;"Bu koca şehirde , cüzdan bulan ve içinde birde para varsa insanların ne yapması gerektiği sanki onlara bir ödevmiş gibi öğretilmiştir..Bu ödev nedir dersen."

Reklamist;"Nedir ?".

Speiderist;"Parayı alıp kaçmak , hiç düşünmeden o parayı kullanmak acaba bu para kime ait demeden harcamak."

Reklamist;"Ben öyle birşeyi asla yapmam , hiç bir zaman haram yemedim , yememde."

Speiderist;"Gel otur evlat bir gazoz açim sana."

Reklamist;"Teşekkür ederim dayı ama eve gitmem lazım."

Speiderist;"Peki sen bilirsin , arada bir uğra delikanlı yolun açık olsun."

Reklamist;"Eyvallah dayı sanada kolay gele , hayırlı işler." der..

ve cüzdanla beraber dükkandan ayrılır , reklamist ne yapacağını bilmez.Çünkü ilk defa böyle birşeyle karşı karşıya kalıyor..ve cüzdanı eve götürüyor..Babasına ,

Reklamist;"Baba içi para dolu cüzdan buldum."

IccI;"İçinden para hiç aldın mı."

Reklamist;"Hayır , hatta bir bakkalada sordum ama kimse görmemiş."

IccI;"Getir bakalım içinde sahibine ait bilgiler varmı."

Reklamist;"Tamam." der..

ve cüzdandan çıkan kimliğinin ünlü Armatör MYSToRiouSS ait olduğunu anlarlar.. O sırada içeri IccI kardeşi olan Bengline girer..Bengline cüzdan haberini duyunca içinde para olduğunu fark eder..ve bir an önce cüzdanın eline geçmesi için planlar kurar..ve yengesi barbie30 a şunu der..

Bengline;"Yenge cüzdanın içinde ne kadar vardı biliyormusun."

Barbie30;"Hayır bilmiyorum , abine sor."

Bengline;"Tamam ben öğrenirim kolay gelsin sana."

der..Mutfaktan ayrılır..Bengline abisinin yanına gider.

IccI;"İş buldun mu laa hayırsız."

Bengline;"Bulucam abi az kaldı."

IccI;"Nasıl az kaldı."

Bengline;"Ama öyle he diyince bulunmuyorki eşe dosta söyledik her yerlere bakıyorlar."

IccI;"İnşallah , bakıcaz artık."

Bengline;"Abi elindeki nedir."

IccI;"Bengline senin kafandan geceni bilirim ben , işine bak."

Bengline;"Tamam abi kızma tamam gidiyorum."

der.. odadan çıkar ama nasıl çıkar içi gidiyor.O cüzdandaki parayı almak için..Yeni bir gün doğar..Reklamist , Posinin evinin önünde bekler..Posinin babası model71 ise kızının dışarı çıkmaması için herkesi uyarmış ve gereken önlemleri almıştır..İki sevdalı ancak bir birlerine birisi dışarda birisi ise camdan bakarak aşkları için her türlü fedakarlıkları yapacaklarını kanıtlarlar..Model71 in özel şoförü Roen dışarda , Sevdali genci görürken içi gider ve

Roen;"Delikanlı gel hele bi."

Reklamist;"Buyur amca."

Roen;"Çokmu seviyorsun."

Reklamist;"Evet hemde hayatımdan,canımdan çook." der..

Roen;"Ama bu aşkın sonu hüzündür evlat..Babası hayatta kızını sana vermez , onlar para için yaşarlar..".

Reklamist;"Biliyorum ama yinde çok seviyorumm amca ben aşkımdan nasıl vazgecerim."

Roen;"Bak evlat , bu adamın yurtdışında bir tane daha kızı var..Jisell diye , onunde böyle bir aşkı vardı.Ama babası yine bildiğini okudu ve kızı başkası ile evlendirdi."

Reklamist üzgün ve suskun bir şekilde cama bakarak evin önünden ayrılır..Posi ise camda ağlaya kalarak reklamiste el sallar..O sırada Model71 aşağıya inerek arabasına binip doğru havaalanına gider.En büyük kızı Jisell gelmek üzeredir..Jisell gelir ve tekrar eve dönmek için yola koyulurlar..O sırada arabanın frenleri tutmayıp araba büyük bir kaza gecirir..Model71 ve Şoför Roen acil olarak hastaheneye kaldırırken , Jisell sadece bir sıyırıklar olayı atlatır..Bu sırada Reklamistin babası IccI ve IccI yiğenleri DuBLeGo , Star-sun , xdidix , esinpiri bunlarda Armatör MYSToRiouSS ait olan cüzdanı vermek için yola koyulurlar..MYSToRiouSS un ofisine bulurlar..ve ofise çıkarken hepsinde büyük bir heyecan vardır..IccI kapıyı çalarak içerden bir MYSToRiouSS;"Gel sesi." gelir. . .

IccI;"Merhaba Sayın MYSToRiouSS cüzdanınız kaybetmişsiniz benim oğlum bulmuştur."

MYSToRiouSS;"Teşekkür ederim , buyrun oturun." der ve 6 çay söyler sekreteri autumn1 e ,

MYSToRiouSS cüzdanın içindeki parayı saymadan ,

MYSToRiouSS;"Oğlunu tanımıyorum , ama tanışmak isterim.Size yardımcı olmak isterim." der..

IccI;"Allaha şükür geçinip gidiyoruz. , bir ricamız yoktur ,Allah razı olsun." der..

Çaylarını içerler ve MYSToRiouSS kartını IccI ye vererek birşey olduğu zaman ulaşmalarını istediğini dile getirir..

O saatlerde ise Posi , posinin annesi HurremSultaan , posinin ablası jisell , posinin halası yunusum555 , posinin amcası Litros , Litrosun oğlu Nobodyisbad , Litrosun eşi Serenay06 , tüm aile hastahanedeler..Roenin durumunun iyi olduğu ve hayati tehlikeyi atlattığını öğrenirler ama , İki gencin aşklarına karşı çıkan ve acı çekmelerine neden olan acımasız baba model71in durumu kritik olduğu öğrenilir...ve ameliyattan çıkan doktor edison9966..Model71in fazla yaşamak şansı olmadığını söyler..Herkes hüzünlenip ağlyarak yas tutarken , model71 odasına kaldırılır..Kendisine geldiği zaman Önce kızı posiyi çağırır.. ve şu sözleri sarf eder.

Model71;"Yavrucum senin mutlu olmanı düşünemedim , Herşeyi para gibi gördüm. Beni affet." der

Posi;"Sen benim babamsın sana hiç bir zaman kırgın olmadım." der.

Model71;"Kızım sevdiğinle mutlu ol , Oğlunuz olursada adını Becquerel dedenin ismini koy." der. . .

ve gözlerini sonsuza armağan ederek yumar , ölür... . . Posi ağlayarak odadan çıkar annesi HurremSultaana babasının öldüğünü söyler..Aile yasa boğulur. . .

ARADAN 2 YIL GEÇER. . . . . . . . .

Mutlu bir aile olan reklamist ve posi 5 ay sonra doğucak oğlunun ismini becquerel koyar..Reklamist ise ünlü armatör MYSToRiouSS yanında işe başlar..ve Hayatlarını mutlu bir şekilde sürdürerek.Hiç bir şeyin para olmadığı her zaman aşkın kazanacağını ispatlamış ve yenilmemişlerdir. . . .

SON

Saygılarımla , Öyküde gecen tüm karakterler vardır ama , Oynadıkları roller sadece bir hayal ürününden ibarettir. :)))

İsmi gecen oyuncularımıza Teşekkürlerimi sunarım..

Baş Rol; *Reklamist , *PosiongirLn

Oyuncular;*IccI , *Barbie30 , *model71 , *HurremSultaan , *Jisell , *yunusum555 , *autumn1 , *Roen , *DuBLeGo , *xdidix , *Star-sun , *esinpiri , *Litros , *Nobodiysbad , *Serenay06 , *speiderist , *Bengline , *Becquerel , *edison9966 , *MYSToRiouSS

Kolay Gelsin :))))

JJaGuaRR Pana Flim :)))) :$                                            

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 13:22:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lem adama bak, ben ölünce mi mutlu son oluyo. Nayır nolamaz Daha karpus keseceidik... Daha bi sürü kötülük yapıcaktım, gösüm arkada kaldı.

Not : Yapımcıylan para konusunda anlaşamayınca beni öldürdü nalçak adam

Ayrıcana ben yaşlı diiliiiiiiiiiiiim....

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 13:44:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

jaguar valla ellerine yüreğine sağlık okurken gülmekten koptum armatör MYSTı sevdim ama

hikayenin mutlu sonla bitmeside çok güzel olmuş Model71 öldü aşk kazandı acımazıs model nolcek

ama modelim de ölürken aşkın daha değerli olduğunu anlamış ne mutlu ona

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:03:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jaguar emeğine sağlık,ortaqım cüzdanın yerindemi arada kontrol et sende ne olur ne olmaz

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:36:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gercekten tebrikler  paylaşım süper konu süper babam tam adamı olmuş baskası olsa kabul etmesdim  JJaGuaRR ellerine sağlık saygılarımla....ReklamIst...

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:42:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jaguar ım eline koluna yüreğine sağlık Bende  myssım ve benim maceralarım hakkında yazı dizisi başlatacam

Star-Sun

Star-Sun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:49:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
JJaGuaRR Eline yüregine saglık paylaşım için tskler gerçektende güzel olmuş fırat Ğanğa evde kalmıştın lem :Pp

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:52:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Model71;"Kızım sevdiğinle mutlu ol , Oğlunuz olursada adını Becquerel dedenin ismini koy." der. . .

JJaGuaRR

JJaGuaRR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:54:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sağolasınız Arkadaşlar , :)) Daha güzel yansıtmalar keşfetmek için , Queen Mary 2 Yolcu gemimle sırlara dalmaktayım :))) :$ En kısa zamanda yeni olaylar ve yeni kimlikler keşfederek karşınızda olma dileği ile ,

Kolay Gelsin ;)))

Her Nerede Yaşıyor Ve Yaşatılıyorsa :))

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 15:57:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yazıları okurken klasik Türk filmi izlemiş gibi oldum...Güzel bir senaryo olmuş...eline saglık

Saygılar...

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir