ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 23:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKİYE VE İNTERNET
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DowNAurorA

DowNAurorA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2007 Cmt 14:36:09      TÜRKİYE VE İNTERNETsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Türkiye de Youtube çıkar mı?

İnternette iş yapmanın sınırı yok. Coğrafi engelleri yok. Milliyeti yok. İnternette iyi bir fikri olan ve yeterli donanıma sahip olan herkes iş yapabilir, başarılı olabilir. 1.6 milyar dolara satılan Youtube, 2.6 milyar dolara el değiştiren Skype bunların en güzel örnekleri.

Google, eBay, Yahoo ve daha bir çok büyük site birkaç öğrencinin garajlarında hayata geçirdikleri projeler. Peki neden ülkemizden dünya çapında başarılı bir internet projesi çıkmıyor? Neden bizim Youtube umuz yok, neden bir eBay imiz, Google ımız yok? Cevabı çok basit, yolunuz yoksa otomobilinizin olması bir şey ifade etmez. Türkiye de bilişim otoyolu bu kadar kısıtlı olduğu sürece, Türkiye den asla dünya çapında bir internet sitesi çıkması mümkün değil.

llllcagatayhanllll

llllcagatayhanllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 12:28:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Söylediklerine gerçekten katılmamak mümkün değil. Maalesef bu altyapı sorunu sadece iletişim sektöründe değim ülkemiz adına çokca önem arzeden birçok sektör ve alanda mevcut. Bunu sadece altyapı sorunu olarak kendi adıma bırakmak istiyorum, zira ülkemizde mevcut altyapıya sahip olunduğu takdirde gerçekten çok büyük işler yapacak süper beyin TÜRK insanları mevcuttur. Nitekim bugün Google un altyapısında bir TÜRK ün imazsı vardır. Bugün dünya devi sayılan pek çok firma ve sektörlerinde Türk insanının imzası var. Tıp sektöründeki en yeni gelişmeler Türk doktorlarının ismiyle beraber açıklanıyor. Bundan senin tespitinin çok yerinde olduğu sonucuna varılır. Dilerizki ülmeiz insanı ve bu ülkeyi yönetenler cevherlerimizi kendi ülkeleri adına bir şeyleri üretebilecekleri gerekli ortamı hazırlama lütfunu gösterme yolunda bir çaba sarfederler.

Gorltz

Gorltz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2007 Pzt 02:15:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
   Mesela neden bu yazılımların cogu ingilizce.? Al sana bi örnek daha :)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2007 Pzt 02:18:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Türkler bir işletim sistemi çıkarmıştı en son beta surumndeydi noldu şimdi bilmiom ama bakalım onun fiyat nekdar olcak yada  kullancazmı o işletim sistemini...En azndan Tr de oldugu için orjin cd leri ucuz olur...

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2007 Pzt 04:38:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yeşimim bidenem  çıkarda bizim ülkemizdeki bürokrasi adamı öldürür zamanla olur İNŞALLAH

Gorltz

Gorltz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 17:59:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :
Türkler bir işletim sistemi çıkarmıştı en son beta surumndeydi noldu şimdi bilmiom ama bakalım onun fiyat nekdar olcak yada  kullancazmı o işletim sistemini...En azndan Tr de oldugu için orjin cd leri ucuz olur...

Naon senin dediğin linux o yayinlandı kullaniliyor  ;) Ama Türkiyede pek kimsede yok.

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 18:30:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

gorlz  linux u demiyorum ben...

başka bitane çıkacak

hem linux u türklermi yaptı ?

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 20:33:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Önemli olan proje üretip yapılmamış olanı yapmak ve ilk olmaktır, bunu yapabilmek içinde teknolojinin merkezi sen olmalısın, hizmeti ve yenilikleri üretebilecek imkanların, donanımın ve sermayen olmalı.

Türkiye ye ait pek çok arama motoru var, ama kullanımı tabiki daha kısıtlı çünkü kendi imkanları kısıtlı, eBay in birebir uygulanmışı da şu an mevcut ve son derece de rağbet gören bir site,ama ne olursa olsun uygulamada bir fikir hırsızlığı var.

Buna karşın,Chatcity 3D chat, Türkiye hatta dünyada örneğine ender rastlanabilecek bir hizmet sunuyor,yapılamaz diye bir şey yok, yeterki yaratıcı fikirlerimiz ve sermayemiz olabilsin.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2007 Per 02:34:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

gorlz  linux u demiyorum ben...

başka bitane çıkacak

hem linux u türklermi yaptı ?

Hayır Linux un mucidi Linus Torvalds isimli bir Finlandiyalıdır :)

Bu arada senin bahsettiğin işletim sistemi Pardus sanırım Naon.

Pardus nedir peki?

TÜBİTAK ve UEKAE  (Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü) ortaklığında yürütülen bir işletim sistemi geliştirme projesi.

Üstelik piyasaya sürüldü internetten çekilebiliyor.

Üstelik tamamen Türkçe.

Üstelik ücretsiz :)

Yanılmıyorsam Bilim-Teknik dergisi de son sayısında bu işletim sisteminin kurulum DVD sini vermekteydi. Bence alın bir deneyin derim, TÜBİTAK boş iş yapmaz :)

Pardus hakkında ayrıntılı bilgi için:

https://www.pardus.org.tr

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2007 Per 03:03:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

heya aga pardusu diom bende

ama indirmedim şimdi driver filan uymaz oyunlar çaılmaz kalırım sap gibi die biraz ilerlesin ozaman bakarım bi,,

bu sewindirici bişey aslında...

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir