ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

1 Haziran 2024, Cumartesi 03:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   ÇOKKK MERAK ediyorum KAÇ KİŞİ aşkına SADIK.CC.de.??.
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LOLANINCOLAKEYFI

LOLANINCOLAKEYFI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 00:22:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Emin ol ki Erkeklerde senden nefret ediyorlardır

[/QUOTE]

bunun bana mantıklı açıklamasını yap sana hak verim *

EDİTNefertiti

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 00:33:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sadık olup olmamak ortamla değil, sizin kişiliğinizle ilgili bence. Sadık bir insansanız ortam fark etmez her zaman aşkınıza sadık kalırsınız.

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 00:34:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
LOLANINCOLAKEYFI :

Emin ol ki Erkeklerde senden nefret ediyorlardır

bunun bana mantıklı açıklamasını yap sana hak verim *

Açıklama mı :)
Erkeklerden Nefret ediyormuşsun. O zaman hiç evlenmenmeyin siz hanımefendi : ))

Bayana bak ya :))

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 08:41:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merak ediyorum, acaba cc de aşk varmı...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 13:56:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vardır paşam olmaz mı saman alevi gibidir burada aşklar :)Şekil A daki gibi

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 21:54:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Vardır paşam olmaz mı saman alevi gibidir burada aşklar :)Şekil A daki gibi

Yanyana olan sensin galiba, siyahlıda benim o zaman...  Ben varım sıkma canını   puhahahah  Ellerine  ve yüreğine sağlık paşam çok güzel olmuş...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 21:58:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sende sağol paşam siyahlı sensin elbettee bende o eski mavi bayan tiplerinin hastasıydım o tip olsun içindeki ne olursa olsun

barbaroseldes

barbaroseldes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2007 Per 13:21:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Alevden aşk nameleri vay vay sen neymişsin be bi ben mi anlamadım seni ne aşk hakkında ne kadar güsel konuşuyorsun umarım sende bu dediklerindeki gibi bi aşk tanımı na sahip olursun

VonEatonLoweAdie

VonEatonLoweAdie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 22:48:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEEVVVV :
aşkına sadık olmak .... aşk öyle bir duygudur ki o kalbe  o kişiden başka kimse giremez...o varken başkasını düşünemez göremez konuşamaz  nefes alamaz aşkı yokken.... aşk böyle yogun duyguları barındırırken eger aldatma varsa bu duyulan aşk degil begeni hoşlanmadırki herkezi begenir hoşlanabilirsin... aşk tek kişiliktir ve sadık olunmaz diye bir kavram aşkın içinde olamaz eger varsa bu asla aşkk degildirr aşık oldugunu sanmakadırr ........

BEN SENİ SADECE SEVDİM ALEV… SEVGİDEN ÖTEYE GEÇEN YA DA GERİDE KALAN OLUMSUZ BİR DUYGUNUN ESARETİNE HİÇBİR ZAMAN KAPTIRMADIM KENDİMİ… YAŞANMIŞLIKLARIMIZ DAHİLİNDE VAR OLAN HER TÜRLÜ OLUMLU YA DA OLUMSUZ ANLAR HEP BU SEVGİNİN YANSIMALARINDAN İBARETTİR… BEN SANA DAİR HİÇBİR ZAMAN OLUMSUZLUK İÇEREN BİR ANLAYIŞLA TAVIR VE DAVRANIŞ SERGİLEMEDİM… YAŞADIĞIM SÜREÇ İÇERSİNDE HEP SANA YAKIN OLMAK, SENİN OLMAK, BENİM OLMAN, BİR OLMAK HEDEFİYLE SÖYLEDİM, YAPTIM, KONUŞTUM, YAŞADIM… BİR BAŞKA AMACIN PEŞİNDE DE OLMADIM… OLAMAZDIM DA… SENİNLE YAŞANILAN HER ŞEY ÖYLESİNE GÜZEL VE DE MÜKEMMEL Kİ… BUNU TARİFLEYECEK HİÇBİR CÜMLE KURAMAMANIN AĞIRLIĞI ALTINDA EZİLİYORUM… BEN SANA GÖZYAŞI DÖKERKEN, SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM ANLARDA (ŞU AN DA DAHİL) İÇİMDE YANİ SOL YANIMDA ACI DUYUMSARKEN HEP SENİ SEVDİĞİMİ İSPATLADIM KENDİME… BÜTÜN AYRINTILARI BÖYLESİNE YAŞAYABİLME LÜKSÜNÜ VE DE LÜTFUNU HİÇ KİMSEYE BAHŞETMEZKEN RABBİM BANA VE ELBETTE SANA BAHŞETTİ… BİZ BU AYRICALIĞIN FARKINDALIĞINDA VE KİMİ ZAMAN DA FARKINDA OLMAKSIZIN YAŞIYORUZ BU AŞKI… SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLEDİĞİM HER AN DÜRÜSTTÜM SANA… BEN EN BAŞINDAN BERİ DÜRÜSTÜM… ÇİZGİMDEN EN UFAK BİR SAPMAYA MARUZİYET OLMADI… OLAMAZ DA… SEN DE OLANLARSA HEP SORUN TEŞKİL ETTİ İKİMİZ İÇİN… ÇÜNKÜ SEN VERDİĞİN SÖZLERİ BİR BAŞKA İNSAN VE İNSANLAR İÇİN BOZDUN, ARDINDA BENİ GÖRMEKSİZİN… GÖZYAŞLARINA BOĞULACAĞIMI, İÇİMİN KANARCASINA SIZLAYACAĞINI, YÜREĞİMİN GÖĞÜS KAFESİNDEN ÇIKACAKMIŞÇASINA KABARACAĞINI BİLMEKSİZİN YA DA BİLEREK AMA GÖZ ARDI EDEREK TUTMADIN SÖZLERİ… ŞİMDİ YENİ SÖZLERİN AREFESİNDESİN, LAKİN HEP SÖZÜN PEİNDE OLMADIĞIMI BUNU YÜREKTEN İSTEMEN GEREKTİĞİNİ İSTEDİM SENDEN… HEP BÖYLE TELAFFUZ ETTİM… SENİ YÜREKTEN SEVDİM ÇÜNKÜ… SENİN BENİ SEVDİĞİNE DAİR HİÇBİR ZAMAN EN UFAK BİR ŞÜPHEM OLMADI… OLAMAZ DA… OLURSA BU AŞKI YIRTAR ATARIM… SENİN VARLIĞIN BANA KATTIĞI GÜCÜN FARKINDA DEĞİLSİN SEN… AMA FARKINDA OLMAN İÇİN YIKILDIĞIM O ANLARI DÜŞÜNMEN YETERDİ SANA… YİNE DE HEP BAHSETTİĞİMİZ O İLKEL DUYGULARIN ESARETİNE KENDİNİ KAPTIRDIN… BENSE İLKEL DUYGULARDAN ÖNCELİKLE KENDİN VE ELBETTE BENİM İÇİN VAZGEÇMENİN NE KADAR GEREKLİ OLDUĞUNU ANIMSATTIM SÜREKLİ… BU ANIMSATIŞLARIM NETİCESİNDE ZAMAN ZAMAN SENİ İNANILMAZ KIRDIĞIMDA OLMUŞTUR, İNKAR EDEMEM BUNU… SENİNLE OLMAYI SEVEN, SENİNLE HUZUR BULAN, SENİ KISKANAN, SENİ TEK SAYAN BİRİSİ OLARAK BUNLARI YAŞATIYORSAM FAZLA GELMEMELİ BU SANA… AMA GÖRÜYORUM Kİ HER SEFERİNDE FAZLA GELİYOR… ACITIYOR BUNU SÖYLEMEK… BUNU SÖYLEMEYİ HİÇ SEVMİYORUM AMA SANA BU SÖYLEMLERİMİN FAZLA GELMESİ DE ACITIYOR… SENİ ÇOK SEVİYORUM OYSA Kİ… YAPTIĞIM HER ŞEY BİZE DAİR… HAYATIMIN HER ANINDA SENİ DÜŞÜNEREK KARARLAR ALIYORUM… HAYATIMI NEREDEYSE BEDENİM HARİÇ (Kİ O BİLE ARTIK SENİN) TÜMÜYLE SENİN İÇİN KURGULUYORUM… NE YAPARSAM YAPAYIM SEN VARSIN… İÇİM DIŞIM HER YANIM SEN… SEN ÇOK ÖNEMLİSİN BENİM İÇİN… ÇOK ÖNEMLİ… BUNU HİSSETMENİ İSTERİM BEN HEM DE TÜMÜYLE… BİR ŞEYLERE KAFAI TAKIYOR VE IZDIRAP ÇEKİYORSAM BU SENİN İÇİN… AŞKIM İÇİN… İÇİM KAN AĞLIYORSA BİZİM İÇİN AŞKIM İÇİN… SENİNLE OLMAYI SEVİYORUM… HER NE OLURSA OLSUN SEVİYORUM… SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM… ŞU NA YOKSUN MESELA… GEZİYORSUN… SAATLERDİR SANA ULAŞAMIYORUM… ULAŞMAK İSTİYORUM… AMA TELEFON AÇMAYA CESARET BİLE EDEMİYORUM SANA RAHATSIZLIK VERMEMEK ADINA… BENİ KONTROL MÜ EDİYOR? YİNE Mİ KISKANDI? DIŞARIDA OLMAMDAN RAHATSIZLIK MI DUYUYOR GİBİ SORU İŞARETLERİ GELMESİN DİYE AKLINA? AMA ARAMAK İSTİYORUM SENİ… YAPTIĞIMSA ARAMAMAK… ARAMAYIP SİNEYE ÇEKMEK… SENİ SEVİYORUM… SEVDİĞİM İÇİN DE MUTLUYUM… GÖZLERİM ONLARCA KERE YAŞARDI YİNE BUGÜN… ÇOK MU MÜHİM? HAYIR… ÇÜNKÜ BİZİM İÇİN YAŞARIYOR… BİZİM İÇİN… HAYATIMIN HER ANINDA YAŞADIĞIM SENİN İÇİN… BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN SENİN İÇİN… YAŞARMALI TABİİ Kİ… YAŞARMALI Kİ DAHA ÇOK ANLAYABİLEYİM SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ… KENDİMİ HAPSE ATMALIYIM Kİ ANLAYABİLEYİM DUYDUĞUM HUZURU… İÇİMİ DAHA ÇOK ACITMALIYIM Kİ İSPAT ETMELİYİM SANA DUYDUĞUM AŞKI… ÖDÜNLER ÜSTÜNE ÖDÜNLER VERMELİYİM Kİ ANLAYABİLEYİM SENİ NE KADAR YAŞADIĞIMI… GİTMENİ İSTEMİYORUM HİÇ… ARDINDAN, KAZANILMIŞ SÖZCÜKLERİ KULLANARAK AĞIT YAKMAK YAKIŞMAZ BİZE… SON KULLANMA TARİHİ ÇOKTAN GEÇMİŞ BİR AŞK DEĞİL BİZİMKİSİ… DAHA HİÇ BİLİNMEMİŞ YAŞANMAMIŞ BİR AŞK BU… SADECE BİZE AİT OLAN… ÜZERİME SİYAHLARI GİYMEMELİYİM HİÇ… YASINI TUTMAMALIYIM… YAŞANMIŞLIĞIMIZIN KOYNUNDAN SENİ KOPARIP ALMASIN AYAZ… NEDENİNİ SORMAK ZORUNDA KALMAYALIM… SENİ BENDEN ÇALMAYA YELTENMESİN HİÇBİR ŞEY… GİTMENİ İSTEMİYORUM HİÇ… GİTTİĞİNDE ARALIK KALACAK VE HİÇ KAPANMAYACAK BİR KAPIM OLSUN İSTEMİYORUM… GÖZYAŞALRINA BOĞULMAK VE O BOĞULMUŞLUKLA YAŞAMDAN KOPMAK İSTEMİYORUM… YAZIN GELİP GEÇMESİNİ, MEVSİMLERİN SENSİZ DÖNMESİNİ İSTEMİYORUM… KERVANLAR VE YOLCULAR GELİP GEÇMESİN HİÇ… GEÇECEKSE DE GEÇİP GİTSİN BİZE DOKUNMADAN… ÇÜNKÜ ONLARIN GEÇİP GİTMESİ DEĞİL SENİN GİTMEN KOYAR ÖYLE ADAM AKILLI… BENİM YERİM YOK BAŞKA BİR YOLCUYA… YÜREĞİM YOK SENDEN BİR BAŞKASINA… SESİM YOK HECE HECE SENİ BESTELEMEYEN, SANA YAZILMAYAN HİÇBİR ŞİİRE… YAZDIĞIM HER ŞİİR SEN, SÖYLEDİĞİM HER EZGİ SEN… VE BİL İHTİYACIM YOK SENİN GÖZLERİNDEN BAŞKA GÖZLERDE DOĞAN SABAHLARA… TÜM BUNLARI EN BAŞINDAN ONLARCA KERE OKU… VE BİR KEZ DAHA DÜŞÜN BU AŞKI… YAŞANILABİLİRLİĞİNİN NE MÜMKÜNSÜZ OLDUĞUNU AMA BİZE BAHŞEDİLDİĞİNİ… VE BİR KEZ DAHA GÖZDEN GEÇİR KENDİNİ… HAKLI OLMAK DERDİNDE Mİ BU ADAM? AMACI SENİ KIRMAK MI SADECE? HEP KENDİ DOĞRULARI İÇİN Mİ MÜCADELE EDİYOR? BENMERKEZCİ VE KENDİNDEN BAŞKASINI DÜŞÜNMEYEN BİR ADAM MI? BİR KEZ DAHA DÜŞÜN… BEN BEKLERİM…

VonEatonLoweAdie

VonEatonLoweAdie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 22:48:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALEEVVVV :
aşkına sadık olmak .... aşk öyle bir duygudur ki o kalbe  o kişiden başka kimse giremez...o varken başkasını düşünemez göremez konuşamaz  nefes alamaz aşkı yokken.... aşk böyle yogun duyguları barındırırken eger aldatma varsa bu duyulan aşk degil begeni hoşlanmadırki herkezi begenir hoşlanabilirsin... aşk tek kişiliktir ve sadık olunmaz diye bir kavram aşkın içinde olamaz eger varsa bu asla aşkk degildirr aşık oldugunu sanmakadırr ........
CC sohbet icin buraya
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir