ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 18:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Ben birgün ChatCity de
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2007 Cum 21:08:14      Ben birgün ChatCity desohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Evet arkadaşlar , ChatCity içinde yaşadıgınız en komik anınızı yada sizi cok güldüren başınıza gelen bir olayı anlatmaya ne dersiniz

(( PLAY))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2007 Cum 21:15:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beni denemek isteyen ve değişik nicklerle giren bayan arkadaşımı 4 kez odaya götürmüşüm.Tabi onun teklifi üzerine. Sohbet etmişizde haberim olmamış.Öğrendiğimde de düşünün ne hallerdeyim tabiii 

Kulakların çınlasın be arkadaşım yoksun şimdi buralarda gerçi

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 22:08:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
erkek tipiyle girip ccnin ünlü bayanlarından biri ile güzel vakit gecirmişdik.... bana senden çok etkilenmeye başladım diyince nasıl kacmışdımm..... erkek olarak kalsam çok kız tavlıyacagım kesindi cc de kimsenin hayallerini yıkmayım dedim ...

barbaroseldes

barbaroseldes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 22:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  • Alev sen hayal ve duyuların n olduğunu anlayabilecek kapasiteye sahip oldun mu sana bu kadar kişinin önünde bunları sölemek istemizdim seni o kadar çok kişi tanış ki eminim bundan sonra yakın arkadaşlarında tanıyacak ama bundan sonra kimin hayalleri yıkılır bilmiyorum en azından benim yıkılmaz gerçi sen buna uğraştın ama ben düşmedim tabi umarım bundan sonraki arkadaşlarından kimsede düşmez.He unutmadan birazdan sanallıkdan sıyrılıp real ve kaybettiğin dostlarına bak ne kadar sanal olsanda en azından senin bi kaç derdini sıkıntını anlayan ve dinleyen birileri olmuştur beni unuttun önemli değil ama dostum dediğin kişileri unutma....Kendine çok i bak HoşçakaLLL

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 23:52:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

2006 yılının son aylarından biriydi tam zamanını hatırlamıyorum:

Ben,Akif,Teqkaan,Karasinek 4 kişiyiz 4 ümüzdede aynı tip Akifin özel odadayız Akifin aklına süper bişi geldi çok şaşırdık Akifin aklı çalışmaz aslında ama nasıl olduysa geldi işteOdadan çıktı 2 tane yeni üye olmuş yada hiç bişiden haberi olmayan sadece rozetli ajanların ne iş yaptığını bilen 2 kişi(saf) buldu Akif ve odaya aldı.Bana ŞEF diyolar bende onlara ŞEF im diye hitab ediyodum Kendimizi ŞEF diye tanıttıkYanlış hatırlamıyosam infumum o zamanlar gold ajandı ve biz bu 2 kişiyi aranızdan birine rozet vericez diye kandırdık ve bunları gizli ajan denetleyicisi olarak cafe 1 e infumum un başına yolladık arkasındanda biz gittik ve sonra film koptu kahkahalar havada uçuşuyoduBunlara özelden talimat veriyoruz bunlarda yedi garipler İnfumum un başına gittiler ve ona neden görevini yapmadığını neden sohbet ettiğini soruyolar hesap soruyolar yaniTabi biz kahkaha atıyoruz hele ben evde kahkaha atıyorum gülmekten karnıma ağrılar girmişti bide abim uyuyodu geç saate oldu bu olaylar abimden azar işitmiştimAma çok iyi makara olmuştu.Bu 2 kişi hesap sormaya devem etiler bizim talimazlarımıza dayanarak ve 1440 ar dk almışlardı hele o anı hiç unutmam.Nerde o eski makara yaptığımız günler nerde o eskiler diyor ve noktayı koyuyorum .

disikanarya

disikanarya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2007 Sal 13:01:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaklaşık bir ay önce bir gece demo modunda mecburen çay bahçesindeydim, kedi tipiyle girmiştim, ölesine muhabbete bakıyorken birden nickini vermek istemediğim bi arkadaş bana özel attı, "kediiii özel odan var mı kediiii, beni odana atsana kediiii" diye msj üstüne msj yazmıştı, kopmuştum ya

sanırım bu arkadaşı bir kedi vaktinde özel odasına atmış, bu zawallım da hala kediyi arıyo, artık o vakti zamanında odada naptılarsa

sıkıldıkça demo modunda giriyorum, demolara özel atanlara ve genelden ya da özelden "nie cvp vermiyorsun" dienlere harbi çok gülüyorum

llRaPllBoySll

llRaPllBoySll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2007 Sal 13:19:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Arkadaslar ben bi kere liseli30 adında bir cc uyeliği acmıştım ama cok komik olmuştu kızlarn msnini alıp abdurrahmankılkeser@hotmail.com diye bi msne yuklemiştimm  Bunu duyan kızlardaaa Bana kime Werdin msni diye başladılar konuşmayaaaaa CCCoooookkkk komikti yaaaaaa

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 20:16:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bikeresinde bir işte asılıyodu tanışallımmı falan kalp atmaya falan başladı bende kızgın yaparken yalnışlıkla kalp attım o rezilliği unutamıyorum ekin arkadaşım çok gülmüştü bana ya

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir