ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 09:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   !!! Sohbet ederken lütfen çok dikkatli olun !!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

silentwind

silentwind resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2007 Cmt 23:24:18      !!! Sohbet ederken lütfen çok dikkatli olun !!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sohbet ederken kötü niyetli insanlara karşı çok dikkatli olun arkadaşlar!!!

Birazdan yazacağım olayları yaşadım ve bu yüzden bütün arkadaşları uyarıp benim düştüğüm bu tür tuzaklardan sakınmaları için yaşadıklarımı sizlere örnek göstererek uyarmayı kendime bir borç bildim.Sizlere öğüt vermek amacında değilim umarım beni yanlış anlamazsınız yanlış anlaşıldıysam da özür dilerim.

1-Sohbet ettiğiniz biriyle tanıştınız.Bu arkadaşınızla mutlaka kamera vasıtasıyla sohbet ediniz daha sonra arkadaşınız olarak kabul ediniz.(Kameram yok ve buna benzer bahanelere aldanmayınız çünkü günümüz şartlarında kamera fiyatları sadece 10-15 ytl den başlıyor ve takılıp hazır hale getirmekte oldukça basit)

2-Burada tanıştığınız ve uzun süredir birlikte olduğunuz arkadaşlarınız var,fakat onların gerçek kişiliğini ve gerçek kimliğini öğrenmeden sakın onlara güvenmek gibi bir hataya düşmeyiniz.(Ayrı nicklerle gezip aynı anda iki farklı pencerede olup farklı karakterler sergileyerek sohbet eden insanlar var,sakın oyuna gelmeyiniz)

3-Profillerde bulunan yaş,isim,doğumyeri,resim vb. hiçbir şeye gözlerinizle görmeden inanmayınız, kanmayınız,chat ortamında uzun süredir tanıdığınız bir kişi olsa dahi.

4-Burada kurduğunuz hayali arkadaşlıları gerçek boyutta taşımadan karşınızdakine asla kendinizi fazla değil hiç kaptırmayınız ve kendinizi onun varlığına alıştırmayınız.

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 12:55:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1-Sohbet ettiğiniz biriyle tanıştınız.Bu arkadaşınızla mutlaka kamera vasıtasıyla sohbet ediniz daha sonra arkadaşınız olarak kabul ediniz.(Kameram yok ve buna benzer bahanelere aldanmayınız çünkü günümüz şartlarında kamera fiyatları sadece 10-15 ytl den başlıyor ve takılıp hazır hale getirmekte oldukça basit)

Ben Şu ana Kadar kimseye kolay kolay kamera açmadım açmam da çünkü yeminim var ! ve kamera açsa bile sonuçta karşındaki insan kandırabiliyor  şeytanlık veya tilkilik ne denir bilmiyorum ama sonuçta her türlü insan karşısındakini kandırabilir...

2-Burada tanıştığınız ve uzun süredir birlikte olduğunuz arkadaşlarınız var,fakat onların gerçek kişiliğini ve gerçek kimliğini öğrenmeden sakın onlara güvenmek gibi bir hataya düşmeyiniz.(Ayrı nicklerle gezip aynı anda iki farklı pencerede olup farklı karakterler sergileyerek sohbet eden insanlar var,sakın oyuna gelmeyiniz)

Alla alla herkes aynı değildir bunu unutma istersen ! sen burdaki kişiliklerin yaşlarını cinsiyetlerini veya gerçek kimliğini tartışıyorsan realde bile her türlü insanlar birbirini kandırabiliyor ! kandırıp kandırmamak yalan söleyip söylememek insanların vicdananına kalmış birşey

3-Profillerde bulunan yaş,isim,doğumyeri,resim vb. hiçbir şeye gözlerinizle görmeden inanmayınız, kanmayınız,chat ortamında uzun süredir tanıdığınız bir kişi olsa dahi.

Benim profilim tamamen doğrudur ! ama sonradan gizledim.. fotom vardı onu da kaldırdım ! ve yine söylüyorum her insan aynı değildir ! dışarda beni gören 19 sanıyor ama benim yaşım 17 o zaman bn 18 veya 19 diyebilirim yine benim vicdanıma kalmış birşey !!!

4-Burada kurduğunuz hayali arkadaşlıları gerçek boyutta taşımadan karşınızdakine asla kendinizi fazla değil hiç kaptırmayınız ve kendinizi onun varlığına alıştırmayınız.

Ben her zaman için karşımdakine güvenirim karşımdakininde bana güvenmesini isterim  eğer karşımdaki yalan söylüyorsa o onun sorunu yalan söylese kendini kandırmış olur doğru sölese hem benim hem onun yararına yane herşeyden önce İNSANLIK !!!

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 13:20:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxlbabygirll· :

Ben Şu ana Kadar kimseye kolay kolay kamera açmadım açmam da çünkü yeminim var ! ve kaa açsa bile sonuçta karşındaki insan kandırabiliyor  şeytanlık veya tilkilik ne denir bilmiyorum ama sonuçta her türlü insan karşısındakini kandırabilir...

Alla alla herkes aynı değildir bunu unutma istersen ! sen burdaki kişiliklerin yaşlarını cinsiyetlerini veya gerçek kimliğini tartışıyorsan realde bile her türlü insanlar birbirini kandırabiliyor ! kandırıp kandırmamak yalan söleyip söylememek insanların vicdananına kalmış birşey

Benim profilim tamamen doğrudur ! ama sonradan gizledim.. fotom vardı onu da kaldırdım ! ve yine söylüyorum her insan aynı değildir ! dışarda beni gören 19 sanıyor ama benim yaşım 17 o zaman bn 18 veya 19 diyebilirim yine benim vicdanıma kalmış birşey !!!

Ben her zaman için karşımdakine güvenirim karşımdakininde bana güvenmesini isterim  eğer karşımdaki yalan söylüyorsa o onun sorunu yalan söylese kendini kandırmış olur doğru sölese hem benim hem onun yararına yane herşeyden önce İNSANLIK !!!

BU TOPİC ZATEN ERKEK USERLERİ İLGİLENDİREN Bİ DURUM HERALDE GALİBA SANURSAM  

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 13:40:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kardeş sen ne saçmalıyorsun?

xAbbsyWoLkeRx

xAbbsyWoLkeRx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 14:07:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Her TürLü Kamera AçıLır 

Ok mu ·silentwind·

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 16:29:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hangi marka webcam olduğuna bağlı

ben ööle her cam acanı kabul etmem

xAbbsyWoLkeRx

xAbbsyWoLkeRx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 16:31:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ucanpijama :

hangi marka webcam olduğuna bağlı

ben ööle her cam acanı kabul etmem

SpLit Cam & Web Cam Vs..ÖzeLLikLe SpLit Cam

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 16:59:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xxlbabygirll· :

iyi bi boynuz yemişin sen her halinden belli oluyorr

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 17:23:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ucanpijama :

·xxlbabygirll· :

iyi bi boynuz yemişin sen her halinden belli oluyorr

ya ne boynuzu allah akıl versin sana

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 17:26:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

keçi boynuzu  

anlamadı hala.  uhhaa !!

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir