ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 22:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   brim yıldız verenler siz yapdiğiniz işe ihanet ediyonuz...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2007 Çar 21:05:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Brim yıldız ajanlar içerisinde en çok takdir ettiklerimden biri diğeride SRT işlerini mükemmel yapıyorlar şefleri seçimlerinden dolayı tebrik ediyorum

IlNeDwEdIl

IlNeDwEdIl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2007 Çar 21:14:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NlHALATSIZ :
Brim yıldız ajanlar içerisinde en çok takdir ettiklerimden biri diğeride SRT işlerini mükemmel yapıyorlar şefleri seçimlerinden dolayı tebrik ediyorum

NlHALATSIZ  böyle dusunursen snei kimse takdır etmez brrim hakkında dusuncelerimizi söyledik  .srnt hakkındada onun cc deki sapiklığı veya küfürleri ile ilgili logunu görmemis oolmalısın sen tanıyosun  veya muhabetin var diye görevini iyi yapiyo anlamına gelmez....arkadaslıkla görevi ayırın artık

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2007 Çar 21:30:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Nedved görüşlerine saygım var ve dikkat edersen söylediklerin hakkında yorum yapmadım.Kendi görüşlerimi beyan etmek sanırım en doğal hakkım değilmi?İki isimde en sevdiğim gençlerden birkaçı senide severim bilirsin ceza aldıysan bu kadar irdelemeye üzerine düşmeye gerek yok davranışlarımızı birazdaha dikkatle ölçüp tartarak yaparsak sorun olacağını sanmam.Tartışmak yerine sulh yoluyla çözmek bence en akıllıca yaklaşım olacaktır.Sevgi ve Saygılarımla....

IlNeDwEdIl

IlNeDwEdIl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2007 Çar 21:53:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NlHALATSIZ :
Nedved görüşlerine saygım var ve dikkat edersen söylediklerin hakkında yorum yapmadım.Kendi görüşlerimi beyan etmek sanırım en doğal hakkım değilmi?İki isimde en sevdiğim gençlerden birkaçı senide severim bilirsin ceza aldıysan bu kadar irdelemeye üzerine düşmeye gerek yok davranışlarımızı birazdaha dikkatle ölçüp tartarak yaparsak sorun olacağını sanmam.Tartışmak yerine sulh yoluyla çözmek bence en akıllıca yaklaşım olacaktır.Sevgi ve Saygılarımla....

NlHALATSIZ.. ben sana benim görüşleirn hakkında yorum yapdın demedim iyi okursan anlarsın...ama ben snein görüşleirn hakkında yorum yapdım yorum yaparkende onların arkadasın olmasi onların iyi bi ajan olduğunu göstermeyeceğini anlatmak istedim.. sende söylemısısn en sevdiğim arkadaslarım die beni haklı gösterion bu sözünle.....tartişmak yerine demısısnde  tartismayınca nasıl halledecez sorunlarımızı burda herseyın en kolay halledilebileceği şekilde halletmeye calisioruz yanı konusarak

kadininihtiyaci

kadininihtiyaci resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2007 Çar 22:32:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

brim gibi tipler odaya girince saygı görmek istiyor:)sanıyorki herkes çırak

brim ufak lokma yaşı büyük olsada önemli olan sistemin değişmesi ben iki gün gelişi güzel haraket ederek piyasayı güncelledim:)

özetle biri hakaret etti diyelim ve hakkından fazla ceza aldı diyelim yine nick değiştirip geldi sinirli haliyle kızgın davranıcak bunu biliyorsun ben bire bir yaşadım insanlara yukardan bakmaktan vazgeçiceksiniz önce şef noa ve şef infumum insanları dinlemeyi anlamayı  sabırla izah etmeyi biliceksiniz pianist örneğim size

sonuç arkadaşlar bu şekilde ezilen arkadaşımız çok ben gruplaşmayı öneriyorum bırakın tabuları samimiyetimizle açığa vuralım kiri

zaten sizin yaptığınız yanlışa burda ceza verebilseydik bu satırları yazmazdık dimi orda sus burda sus forma yazınca sil sonra küfür edincede gel banla ne güzel istanbul dimi size güzel evet

XxconcongirIxX

XxconcongirIxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2007 Cmt 22:49:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
YA BEN NE DIYORUM. BİRİ BENİDE DINLESIN ONUN KIM OLDUGUNU BİLEN BİLİYO ARKADASLAR SİZ BURDA NE DESENIZ BOŞ O HERİFE YİNE YILDIS VERIRLER. CHATCİTYDEN NEFRET ETMEYE BASLADIM ARTIK DİCEK HİÇBİŞEY BULAMIORUM. BUNLARIN SAYESINDE NE SOHBET KALDI NE BİŞEY HÖT DEYİNCE CEZA VERILIO AMAN NE BİLİYİM YA HİÇ BİŞEY DEMIORUM ARTIK!!!!!

Fajiajocuk2

Fajiajocuk2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 11:14:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·EnDLeSSLoVe4· :

Brim abi görewini gayet iyi yapan bır ajanımız.

bole dewaam et abı.

*   nedved sana katılıyorum banlıyo hep sucsuz yere

EDİTNefertiti

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir