ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 16:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   FEDA OLDUN MU SEN HİÇ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2007 Çar 15:27:49      FEDA OLDUN MU SEN HİÇ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

FEDA OLDUN MU SEN HİÇ.?

Bir insanı unutmak bir insandan vazgeçmek bir insanı hayatından sonsuza kadar çıkartmak zorunda kaldın mı
sen hiç? 
Hani ölmüş gibi, hani uzatsan da elini tutamayacağını bilmek gibi. Her an kapından içeri gülümseyerek gireceğini bekleyip ama aslında hiç gelmeyeceğini bilmen gibi.
Ne zor şey değil mi ?ölmediğini bilmek,
Ama ölmüş gibi ulaşılmaz olması artık o insanın sana
 Ne kadar katlanılmaz bir gerçek değil mi?
 sen hala bu kadar sevgili iken.?
Özlemek, bu kadar özlemek, etini kemiğini yakarcasına özlemek. Çok kötü değil mi? Bu kadar
özleyip 0nu görememek, 0na dokunamamak 0nu işitememek.
Artık sonunun "di" li hali değil mi? Biliyorsun değil mi. Ne kadar umutsuz bir arayıştır o, Kalabalık caddelerde geçen binlerce yüze bakmak. Belki bir kez daha görebilmek için o yüzü. Belki biraz önce geçti bu kaldırımdan diye düşünmek. Belki şu an arkamda yürüyen insanların içinde bir yerde demek. Belki şu an üzerimdedir gözleri diye paranoyalar
yaşamak ne zordur Değil mi? Ne kadar eritir insanı fark etmeden. Sen de biliyorsun değil mi bunları? Bir sinema koltuğunda sende iki kişi gibi oturdun mu hiç? Hiç iki kişi gibi zevk aldın mı bir konserden yalnız başına. Güzel bir kafe keşfettiğinde, Güzel bir film seyrettiğinde, Güzel bir şarkı dinlediğinde, güzellikleri oranında eksik kaldıklarını hissettin mi?Paylaşamadığın için 0nunla. Hiç iki kişilik beyninle yarım insan olabildin mi? Baktığında aynada yüzünün yarısını gördüğün oldu mu hiç? Sana hayatındaki en büyük yoksunluğu yaşatandan Nefret edemediğin Oldu mu hiç? Gözünün içine baka baka kolunu bacağını kesen bir insanın yüzüne, Sevgi dolu bir gülümseme ile bakabildiğin zamanlar oldu mu hiç? Hayatta inandığın bütün değerleri alt üst eden birisine aşk şiirleri yazabildin mi? 0nu içinde korumanın seni yok etmek olduğu zamanlarda
                 FEDA OLDUN MU Kİ SEN HİÇ?

artemisssss

artemisssss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2007 Per 02:24:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ne kadar umutsuz bir arayıştır o , kalabalık caddelerde geçen binlerce yüze bakmak. Belki bir kez daha görebilmek için o yüzü. Belki biraz önce geçti bu kaldırımdan diye düşünmek. Belki şu an arkamda yürüyen insanların içinde bir yerde demek. Belki şu an üzerimdedir gözleri diye paranoyalar yaşamak ne zordur değil mi? Ne kadar eritir insanı fark etmeden.

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2007 Per 04:38:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Sana hayatındaki en büyük yoksunluğu yaşatandan Nefret edemediğin Oldu mu hiç?" Demişsin

Hala devam ediyo nefret etmek istiyorum ama ne fayda edemiyorum.Sinirim ne yaptğımı bilmiyorum.Onu düşünüyorum uzaklara dalıyorum tırnaklarımı yemeye başlıyorum kanayana kadar kanıyo ama farkında deilim taki biri görüp dur diyene kadar.İşte ne yapsan boş faydasız o gitti herşey bitti dedi bitirdi.Benim yaptığım tek şey acı çekmek hem bedenen hem ruhen.Bide işin acı yanı o bana hayatımdan çık dedi ben seni çıkardım dedi ama arada geliyo aklımı karıştıro oyuncak misali oynuyo işte o koyuyo adama o an aklın gidiyo beyninin içinde soru işaretleri doluyo.Neyse olanla ölenin önüne geçilmezmiş

Saygılarımla M.C.Saraçoğlu

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir